понеділок, 15 серпня 2022 г.

На Позняках обслуживающие организации саботируют передачу документации ОСМД

На Позняках обслуживающие организации саботируют передачу документации ОСМД

Обслуживающие организации, еще недавно бывшие монополистами по оказанию услуг жителям многоэтажек на Позняках, остались не у дел после решений о создании ОСМД в этих домах. Естественно, им это не понравилось, - и они намеренно затягивают передачу документации новым объединениям. В ситуации разбирался депутат Киевсовета Юрий Сиротюк.

Об этом KV стало известно из материала “Хитрый подход. Рейтинг активности депутатов Киевсовета (29 августа - 2 сентября 2016 года)”.

Депутат Киевсовета Юрий Сиротюк (ВО “Свобода”) сообщил Виталию Кличко, что ряд обслуживающих организаций намеренно не передал техническую документацию новосозданным объединениям собственников многоквартирных домов (ОСМД), таким образом лишив их возможности управлять своим имуществом.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

С такой жалобой к Сиротюку обратились председатели правлений ОСМД “Улица Е. Чавдар, 7”, “Юбилейный” (на просп. Бажана), “Бориса Гмыри, 8-Б”, “Гмыри, 2”, “Чавдар, 1”, “Бориса Гмыри, 6”, “Бажана, 14”, “Диадема Киев” (на ул. Срибнокильской).

Теперь, в соответствии с приказом Министерства регионального развития № 150 от 13.06.2016 “О порядке проведения конкурса по назначению управителя многоквартирного дома”, исполнительные органы местной власти конкурсным путем определят управляющую компанию для домов, так и не определившихся с формой управления. Хоть, как видно, и не по своей воле.

Руководители ОСМД попросили учесть при проведении конкурсов факты нарушения действующего законодательства по отношению к ним со стороны прежних обслуживающих организаций, которые под всякими предлогами отказались передавать им техническую документацию.

Отметим, в столичных ЖЭКах отсутствует техническая документация для большого количества киевских многоэтажек. Для того, чтобы возобновить весь пакет документов, необходимых, в частности, для киевлян, решивших создать ОСМД, нужны миллионные средства из столичного бюджета.

Читайте: На ул. Чавдар, 7, подрались представители ОСМД с “титушками” от “Ковальской”

КиевVласть

Павел Царев

Теги: новости киева, осмд, юрий сиротюк, улица гмыри, улица чавдар

понеділок, 15 серпня 2022 г.
15:02
У КМДА відзвітували про закінчення капітального ремонту вулиці Івана Франка (фото)
14:44
Зеленський звільнив начальників управлінь СБУ у трьох областях та призначив нового очільника в Києві та Київській області
14:28
На Київщині 439 випускників отримали найвищі бали у складанні мультитест
14:07
“Київміськбуд” повідомив, що Фінансова компанія “Житло-Капітал” з лютого не перераховує кошти на добудову об’єктів “Укрбуду”
13:50
“Разом переможемо!”, - Залужний та Резников привітали Польщу з Днем збройних сил (відео)
13:26
У Києві на станції метро “Тараса Шевченка” до кінця серпня замінять турнікети
13:04
СБУ викрила кримінальників з рф, які намагалися вступити до добробатів Києва
12:45
“За ЗСУ та проти знищення малого бізнесу”: столичні підприємці організували автопробіг
12:25
З 16 серпня на станції метро “Тараса Шевченка” будуть міняти турнікети
12:04
ЮНІСЕФ призупинив прийом заявок на грошову допомогу вимушеним переселенцям
11:44
Від сьогодні в Києві та області заборонений вилов раків
11:21
Здавав місцевих окупантам: на Київщині засудили зрадника із села Перемога
11:03
Ізраїльська компанія готова інвестувати у завод з переробки будівельного сміття на Київщині
10:42
У Нацгвардії розкрили деталі підриву дамби в Козаровичах (відео)
10:23
ДСНС Київської області оприлюднило місця робіт на сьогодні, 15 серпня (перелік локацій)
10:08
На Київщині поліція вилучила у чоловіка гранатомет, боєприпаси та наркотики (фото)
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.