середа, 18 травня 2022 г.

На пленарные заседания Киевсовета смогут попасть все, кроме пьяных и буйных

На пленарные заседания Киевсовета смогут попасть все, кроме пьяных и буйных

Скоро все желающие смогут попадать на пленарные заседания Киевсовета по предъявлению паспорта. Однако, для реализации этого права обязательно нужно быть в трезвом состоянии, избавиться от оружия, газовых балончиков и электрошокеров, а также не угрожать депутатам и их окружению.

Как стало известно KV, соответствующий проект решения Киевсовета сегодня завизировала комиссия по вопросам местного самоуправления, региональных и международных связей.

Согласно документу, после его утверждения столичным горсоветом, на пленарные заседания органа смогут попасть все желающие. Для этого потребуется предъявить паспорт или другой документ, удостоверяющий личность (для иностранцев и лиц без гражданства) и получить временный пропуск на входе в здание.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

Планируется, что бюро пропусков будет регистрировать каждого вошедшего, занося его персональные данные в базу. Пластиковый пропуск нужен будет для прохода через автоматические контрольные пункты. Его попросят вернуть на выходе.

При этом, посетителям пленарных заседаний не разрешат парковаться на территории административного комплекса КГГА, а проносить с собой компьютеры и фотоаппараты позволят без дополнительной регистрации.

Отказать в пропуске гражданина на сессию Киевсовета можно будет по нескольким причинам — отсутствие паспорта, видимые признаки подделки документа, просроченный срок действия или непохожее фото в нем.

Также охрана запретит входить посетителям в состоянии алкогольного или наркотического опьянения.

Не пустить также могут, если “поведение посетителя позволяет с большой вероятностью утверждать о его намерении совершить действие, которое угрожает безопасности людей, находящихся внутри”.

Наличие огнестрельного оружия, электрошокеров, колюще-режущих предметов и газовых балончиков также может стать препятствием для попадания на сессию, если гражданин откажется оставлять их на проходной.

Нарушителей порядка, которые попали на заседание и мешают его проведению, по решению председательствующего, будут выгонять.

Отметим, сейчас для того, чтобы горожане могли попасть на заседание депутатов, им нужно заранее писать письма в Киевсовет.

КиевVласть

Валерия Самаркина

Теги: оружие, алкоголь, сессия, паспорт, пропуск, нарушитель, поведение

середа, 18 травня 2022 г.
15:22
Киян попереджають про можливі сьогодні до кінця доби сильні пориви вітру
15:07
На Київщині правоохоронці виявили вже 1288 тіл загиблих мирних мешканців
14:41
Комунальники висадили верби у столичному парку “Позняки” (фото)
14:20
На Київщині військовослужбовці ДССТ розпочали будівництво мосту через річку Тетерів
13:34
У Чорнобильській зоні вирує найбільша з початку року пожежа
13:18
На Київщині енергетики та газовики переходять до роботи в штатному режимі, піротехніки продовжують розмінування, - КОВА
12:58
Уряд тимчасово звільнив від орендної плати за коммайно підприємців, які були призвані до війська
12:57
На 20 найбільш популярних маршрутах столичного громадського транспорту збільшать кількість рухомого складу
12:43
У Києві проводять цикл заходів з нагоди Міжнародного дня музеїв
12:17
Столичні комунальники планують завтра обробити проти кліщів парки у Дніпровському районі
11:57
У Києві для міської електрички модернізували ще один електропоїзд
11:42
Президент Зеленський підписав указ про заснування національного бренду “United 24”
11:21
Киян закликають допомогти нашим снайперам – на Арсенальній волонтери плетуть “кікімори”
10:53
Австралія запровадила санкції проти екснарпдепа Киви та російських пропагандистів
10:49
Штаб при Кабміні вирішив відмовитись від держрегулювання цін на пальне
10:44
Марку “русскій воєнний корабль” втілили в квіткову композицію на “Лівобережній” в Києві
Календар подій
Керівниця благодійного фонду Наталія Носова: “Наразі треба 15 тис. доларів, щоб купити десять нових професійних швацьких машин для виготовлення бронежилетів” (відео)
18 травня 2022 г. 14:00
Керівниця благодійного фонду Наталія Носова: “Наразі треба 15 тис. доларів, щоб купити десять нових професійних швацьких машин для виготовлення бронежилетів” (відео)
До початку повномасштабної війни росії проти України киянка Наталія Носова (на фото) мала власний бізнес з пошиву весільних суконь. Але 24 лютого для неї, як і всіх українців, історія змінилась – вона разом з однодумцями-волонтерами почала виробляти розвантажувальні жилети, плитоноси та бронежилети для сил Територіальної оборони (ТрО), а згодом і для Збройних Сил України (ЗСУ). Ця робота, як і у всіх волонтерів, відбувалась на добровільних засадах та за пожертви. Оскільки роботи ставало все більше, в травні Наталія Носова відкрила благодійний фонд для збору коштів на виготовлення бронежилетів та іншої амуніції для наших сил оборони. Наразі для розширення роботи потрібні не дуже великі кошти – для закупівлі нових швацьких машин треба всього 15 тис. доларів.
У Київраді не наважилися віддати Павлу Фуксу будівлю на вулиці Кирилівській, 103
18 травня 2022 г. 09:00
У Київраді не наважилися віддати Павлу Фуксу будівлю на вулиці Кирилівській, 103
Керівництво столиці поки що “передумало” передавати в оренду благодійній організації (БО) “Фонд пам'яті “Бабин Яр” приміщення площею майже 4 тис. кв. м на вул. Кирилівській, 103 (Подільський район), яке знаходиться на балансі “Клінічної лікарні “Психіатрія”. Однією з причин для цього, цілком можливо, послугував суспільний резонанс навколо даної події: окремі депутати Київради обурилися, що під час війни влада міста планує “обдарувати” комунальним майном осіб, які пов'язані з російським олігархатом – Павлом Фуксом (на колажі праворуч), Михайлом Фрідманом та Германом Ханом. Таким чином питання створення в столиці “Музею історії забуття трагедії Бабиного Яру”, який планувалося розмістити на вищевказаній локації, поки що зняте.