п'ятниця, 29 березня 2024 г.

На столичном Пассаже ликвидировали незаконный “пункт пропуска” – Усов (фото)

На столичном Пассаже ликвидировали незаконный “пункт пропуска” – Усов (фото)

Во вторник, 14 декабря, проезжую часть Пассажа сделали общедоступной для киевлян, освободив въезд с улицы Заньковецкой. Коммунальные службы демонтировали незаконно установленный светофор и частный боллард и открыли автомобильную часть Пассажа для всех, кто готов платить за парковку официально – через “Киев Цифровой”. Водители будут платить за парковку согласно тарифу I зоны – 35 гривен/час.

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы Киевской горгосадминистрации (КГГА). 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“На въезде с Заньковецкой самые крутые “черные парковщики” Киева обустроили фронт-офис с эксклюзивным светофором и боллардом, за который пускали “ягуары” и “бентли” за 200 гривен/час. Но Пассаж – это муниципальная улица и принадлежит всем нам. Сегодня коммунальные службы демонтировали незаконно установленный светофор и частный боллард и открыли автомобильную часть Пассажа для всех, кто готов платить за парковку официально – через “Киев Цифровой”, – рассказал замглавы КГГА Константин Усов.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

По его словам, в Пассаже установили соответствующие знаки, где можно и где нельзя парковаться, а со стороны Крещатика – антипарковочные столбики.

“С сегодняшнего дня в Пассаже парковаться разрешено только с одной стороны, где уже нанесена синяя разметка. Другая сторона должна быть свободной. Водители будут платить за парковку согласно тарифу I зоны – 35 гривен/час. Это дешевле, чем тариф “черных парковщиков”, и более справедливо для киевлян. Деньги будут идти в бюджет города, а не кому-то в карман”, – отметил замглавы КГГА.

Константин Усов также добавил, что Пассаж мог бы стать прекрасной пешеходной зоной.

Читайте: Бессарабский проезд стал пешеходной зоной (фото)

Как сообщала KV, в Киеве прошел конкурс на определение перевозчиков на городских маршрутах общего пользования. Впервые в конкурсе на перевозку пассажиров на маршрутах Киева приняли участие перевозчики не только Киева или области. Это перевозчик с юга Украины, который скоро будет перевозить киевлян на автобусах хорошего качества на трех маршрутах. Конкурсный комитет не допустил к конкурсу всех перевозчиков, предложивших на конкурс “Богданы” и старые ржавые маршрутки. Среди победителей – флагманский перевозчик “Киевпасстранс”, а также перевозчики, подавшие автобусы небольшие, но 2020-2021 годов выпуска. С ними, кроме “Киевпастранса”, будут заключены краткосрочные договоры максимум на год.

Читайте: В Киеве прошел конкурс на перевозку пассажиров в общественном транспорте

Фото: КГГА

КиевVласть

Сергей Албул

Теги: новости киева, кгга, парковка, константин усов, киев цифровой, пассаж, нелегальная парковка

четвер, 28 березня 2024 г.
20:44
У Гостомелі працюватиме перевізний цифровий флюорограф
20:22
Протягом доби зафіксовано 48 бойових зіткнень, - Генштаб ЗСУ
20:02
У Києві розпочали відключати опалення в житловому секторі
19:42
Поліцейські затримали киянина, який через помсту вбив собаку колишньої дівчини
19:23
Бучу відвідала делегація з Боснії і Герцеговини
19:04
ВАКС продовжив обов'язки судді Верховного суду Князєву
18:46
КОВА максимально сприяла правоохоронним органам у затриманні “крота”, - Руслан Кравченко
18:26
Завтра у Димерській громаді частково не буде світла
18:06
Донори крові з Києва - у топі серед команд DonorUA for Teams
17:46
Новий міжнародний залізничний маршрут з Києва до Кошице планують запустити вже цього року
17:21
“Українська команда” передала батальйону “Свобода” велику партію дронів-літаків, – Палатний
17:03
Український гідрометцентр попередив про небезпечні метеорологічні явища на Київщині
16:46
Ювенальні прокурори зафіксували загибель 537 дітей внаслідок збройної агресії рф
16:26
У президентській резиденції на Липській вирішили відремонтувати каналізацію
16:06
Зеленський представив нового голову Служби зовнішньої розвідки
15:46
Для Голосіївського району столиці збираються накупити цибулин тюльпанів та нарцисів на 1,4 млн гривень
Календар подій
На Київщині триває скандал щодо будівництва кінологічного центру
28 березня 2024 г. 13:00
На Київщині триває скандал щодо будівництва кінологічного центру
У столичному регіоні розробка Детальних планів території (ДПТ) все частіше використовується місцевими владами для легалізації самочинних будівництв через зміну цільового призначення земельних ділянок. Приклад – будівництво кінологічного центру біля села Рославичі на території Феодосіївської громади, яке явно без жодних дозвільних документів триває вже більше двох років і наразі активно підтримується керівництвом громади всупереч позиції місцевих мешканців. Громадські активісти наголошують на тому, що такий об'єкт матиме серйозний негативний вплив на екологію: створить ризик зараження людей різними хворобами через відсутність місця для утилізації собачих фекалій та загрозу для розташованого поруч ландшафтного заповідника “Васильківські карпати”. В Київській облраді, схоже, з цим згодні, але нічого зробити не можуть. Що стосується обурених громадян, то, якщо у Феодосіївській сільраді їх “не почують”, вони збираються звертатись до правоохоронців і суду.
Точка забруднення: мешканці Обухівського району обурені розливом мастил на місці свердловини питної води
26 березня 2024 г. 09:00
Точка забруднення: мешканці Обухівського району обурені розливом мастил на місці свердловини питної води
В Таценках на Обухівщині – скандал навколо підприємства, що планує займатися розливом мастил та оливи. Місцеві жителі вказують, що на земельній ділянці, де будуються виробничі потужності підприємства, розташована свердловина питної води, а поряд — житлова забудова і бювети. На думку мешканців, така наближеність створює ризик забруднення хімією навколишніх джерел. Люди налякані не тільки екологічними ризиками, а й воєнними: росіяни вже неодноразово доводили свій інтерес до підприємств нафтової галузі. Заручившись підтримкою місцевої влади, активісти дійшли аж до Міністерства екології. Однак, підприємство й досі продовжує здійснювати свою роботу. Чого прагнуть мешканці, чи дійсно підприємство загрожує екології села та як у ситуацію планують втручатись владні органи, – дізнавалася КВ.