среда, 23 июня 2021 г.

На ремонт броварської школи №7 витратять ще майже 14 млн гривень

На ремонт броварської школи №7 витратять ще майже 14 млн гривень

Влада Броварів продовжує капітально ремонтувати школу № 7 по вул. Гагаріна, 23-А в Броварах, частковий обвал якої стався у вересні 2018 року. До кінця червня 2021 року відповідні роботи майже за 14 млн гривень буде виконувати ТОВ “СПМК-2 Теплицятехмонтаж”. До цього в 2019 році ремонтні роботи в цій школі виконувало ТОВ “ДК “Мідас” і отримало за них 8,73 млн гривень.

Як стало відомо KV з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro, 1 липня 2020 року Управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради уклало договір з ТОВ “СПМК-2 Теплицятехмонтаж” (*) на проведення капітального ремонту з першого по технічний поверхи будівлі броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 по вул. Гагаріна, 23-А в Броварах Київської області. Ціна договору склала 13,86 млн гривень.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

ТОВ “СПМК-2 Теплицятехмонтаж” до кінця червня 2021 року повинно виконати демонтажні роботи, влаштувати покрівлю, вогнезахист конструкцій, відремонтувати стіни, замінити двері, підсилити існуючий отвір люка техповерху, провести внутрішнє та зовнішнє опорядження, встановити блискавкозахист, відремонтувати проїзди та площадки.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Конкуренцію ТОВ “СПМК-2 Теплицятехмонтаж” в тендері склало ТОВ “Український виробничо-будівельний Альянс Центр” (**). Пропозиція конкурента була вигіднішою за ціною, але її відхилили, зокрема, через ненадання гарантійного листа та довідки про наявність матеріально-технічної бази.

Нагадаємо, у вересні 2018 року було призупинено навчальний процес у броварській школі №7 через часткове руйнування цегляної кладки на технічному поверсі. Причиною руйнування фахівці назвали порушення будівельних норм при будівництві школи, а саме відсутність монолітного пояса на ділянках, де панелі перекриття спираються на стіну.

Читайте: Из-за обвала части школы в Броварах открыто уголовное производство

У липні 2019 року Управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради замовило проведення капітального ремонту цієї школи. Тоді договір на 9,49 млн гривень було укладено з ТОВ “ДК “Мідас” (***). Підрядник до кінця 2019 року повинен був виконати підготовчі та демонтажні роботи, утеплити технічний поверх та горище, замінити покрівлю, вікна та двері, підсилити підстінки, перемички та плити перекриття, провести внутрішнє та зовнішнє опорядження, відновити покриття проїздів та майданчиків. Згідно зі звітом про виконання договору, підряднику заплатили 8,73 млн гривень.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “СПМК-2 Теплицятехмонтаж” зареєстровано в 2009 році. Засновники – Валерій Вінніков, Наталія Каднай, Олександр Каднай (директор), Станіслав Каднай. Основний вид діяльності – будівництво житлових і нежитлових будівель. Статутний капітал складає 825,1 тис. гривень.

За результатами участі в публічних закупівлях ТОВ “СПМК-2 Теплицятехмонтаж” уклало 12 договорів на загальну суму 17,2 млн гривень. Найбільший замовник – Управління будівництва, житлово – комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради, яке віддало ТОВ підрядів на суму 15,8 млн гривень (дані Zакупівлі).

Управлінням будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради керує Світлана Решетова. Міський голова Броварів - Ігор Сапожко.

* ТОВ “СПМК-2 Теплицятехмонтаж” (код ЄДРПОУ: 00861073)

** ТОВ “Український виробничо-будівельний Альянс Центр” (код ЄДРПОУ: 34280208)

*** ТОВ “ДК “Мідас” (код ЄДРПОУ: 39394222)

Фото: Трибуна-Бровари

КиевVласть

Інна Арас

Теги: новости киевской области, новости киевщины, ремонт, закупки, новини київщини, новини київської області, ООО, школа, школа, бровары, закупівлі, игорь сапожко, тов, освіта, бровари, ігор сапожко, светлана решетова, світлана решетова, дк мидас, дк мідас, спмк-2 теплицятехмонтаж, спмк-2 теплицатехмонтаж

среда, 23 июня 2021 г.
11:47
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
18:41
Возле станции метро “Ипподром” в Киеве начинается строительство крытого бадминтонного комплекса
18:25
В Украине зафиксирован “индийский” штамм коронавируса, - Данилов
18:01
Киевоблсовет добавил денег на популяризацию имиджа КОГА
17:58
В области проведут инвентаризацию земель за более чем 17 млн гривен
17:43
40 медучреждений Киева получили вакцину Пфайзер
17:22
Столичный хозсуд вернул кинотеатр “Киев” предыдущим арендаторам
17:03
В Киеве проверяют сообщения о минировании нескольких ТРЦ, отелей и центрального ж/д вокзала
16:55
В Раде зарегистрирован закон о санкциях, вводимых через СНБО
16:46
В Белой Церкви завтра, 24 июня, из-за дорожных работ изменится работа общественного транспорта
16:24
В этом году девять киевских пляжей отмечены международной экологической наградой “Голубой флаг”
16:05
В Украине стартовал 4-й этап вакцинации от COVID-19
16:03
Активісти звинуватили секретаря РНБО Данілова в посібництві Кремлю (фото, відео)
15:42
У рамках програми “Велике будівництво” на Київщині термомодернізують ще одну сільську школу
15:21
Кабмин назначил Александра Гомона главой Обуховской РГА
15:04
При поиске погибших на воде Киевского водохранилища бойцы ГСЧС спасли трех человек (видео)
Календарь событий