середа, 24 квітня 2024 г.

Мэру Киева рассказали о коррупции в автопарках Киевпастранса

Мэру Киева рассказали о коррупции в автопарках Киевпастранса

У главы КГГА Виталия Кличко попросили провести проверку действий руководства Автопарка №8 (структурное подразделение КП “Киевпастранс”) и при выявлении фактов нарушения законодательства или коррупции наказать виновных. 

Об этом KV стало известно из письма главы правления общественной организации “Народная Рада” Надежды Лукашевич.

ПИСЬМО

Антикоррупционеры “Народной Рады” по просьбе работников автопарка №8 (структурное подразделение КП “Киевпастранс”) обнаружили ряд нарушений в работе этого предприятия.

По словам общественников, с некоторого времени ремонт и мойка автобусов, а также закупка запасных частей на предприятии осуществляется за собственный счет водителями, которые не получают зарплату уже несколько месяцев.

Читайте также: Разоренному КП "Киевпастранс" Майзель не поможет

Также “Народная рада” установила, что наиболее прибыльные маршруты, которые обслуживал ранее этот автопарк, почему-то передаются частным перевозчикам. Каким образом это происходит, Лукашевич не объяснила.

Зато Кличко был проинформирован о том, что на территории предприятия незаконно пробурена скважина артезианской воды, которая используется для мойки частных автомобилей за деньги, а счетчик при этом на скважину не установлен.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

По словам Надежды Лукашевич, всем этим фактам есть подтверждения.

“Данное предприятие существует уже 80 лет и всегда было прибыльным. Но на протяжении последнего года начались процессы, которые явно направлены на банкротство данного предприятия”, - отметила глава ОО “Народная Рада”.

По мнению Лукашевич, эти процессы связаны с тем, что год назад в автопарк №8 был поставлен новый директор. Он, дескать, и привел с собой “новую команду”, за которой стоит некий Бойко Роман Дмитриевич, который юридически к предприятию никакого отношения не имеет.

Напомним, что в этом году руководство КП “Киевпастранс” уже не раз было замешано в различных скандалах.

К примеру, ранее столичная прокуратура завела уголовные дела на служащих предприятия, заставлявших водителей работать сверхурочно.

Подробнее: Прокуратура открыла уголовные дела за “феодализм” в “Киевпастрансе”

Также имел место конфликт начальства КП с жителями одного из общежитий “Киевпастранса”, суть которого заключался в отказе руководства выдавать людям копии ордеров на поселение.

Подробнее: Руководство “Киевпастранса” жульничает с приватизацией комнат в общежитиях

Фото capital.ua

КиевVласть

Теги: кличко, коррупция, Киевтранссервис

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.