четвер, 25 липня 2024 г.

Минздрав сократил вдвое срок стационара или амбулаторного лечения заболевших ковидом

Минздрав сократил вдвое срок стационара или амбулаторного лечения заболевших ковидом

Министерство здравоохранения под руководством Виктора Ляшко (на фото) сократило сроки пребывания на стационарном лечении при заболевании COVID-19. Теперь лечение (в том числе амбулаторное) можно завершать через пять дней с даты появления симптомов коронавируса или получения положительного теста. Основное условие – отсутствие симптомов. 

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы Министерства здравоохранения. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Согласно сообщению, Минздрав сократил продолжительность амбулаторного и стационарного лечения пациентов от COVID-19 с 10 дней до 5 дней. 

Ранее пациент должен был находиться на лечении десять дней с даты появления симптомов или от даты забора материала на тестирование. Повторный тест также делали не ранее чем через десять дней.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Теперь же курс лечения можно будет завершить через 5 дней при условии отсутствия симптомов заболевания. Также повторный тест можно будет сделать через 5 дней после появления симптомов заболевания или получения первого позитивного ПЦР-теста. 

“Если результат ПЦР-теста негативный, а у человека нет симптомов, он может заканчивать самоизоляцию”, – сообщают в Минздраве. 

Также были изменены требования к повторному тестированию. Бессимптомный случай заболевания COVID-19 можно подтвердить экспресс-тестом на антиген. 

“Ранее подтверждение экспресс-тестами было достаточно для лиц, у которых имелись симптомы COVID-19. Для бессимптомных больных необходимо было подтверждение ПЦР-методом”, – указывают в министерстве. 

Напомним, 2 февраля с.г. Кабинет министров Дениса Шмыгаля утвердил план Национальной вакцинации на 2022 год, согласно которому в период с февраля по июль в Украине планируется сделать по 6 млн прививок от COVID-19 ежемесячно, а с августа по декабрь – по 2,5 млн прививок. Также приоритетом правительства на этот год является вакцинация тех, кто еще не привился, ревакцинация бустерной дозой и вакцинация подростков в возрасте от 12 до 18 лет.

Читайте: В 2022 году в Украине планируется сделать почти 80 млн прививок от COVID-19 

Фото: правительственный портал

КиевVласть

Павел Башинский

Теги: новости киева, новости украины, коронавирус, кабинет министров, денис шмыгаль, министерство здравоохранения, самоизоляция

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.