четвер, 25 квітня 2024 г.

Министра Булатова призвали на суд за поборы с парашютистов

Министра Булатова призвали на суд за поборы с парашютистов

В четверг, 15 мая в 11:30 минут в Окружном административном суде Киева по адресу: г.Киев, ул. Б. Васильковская, 81-а, зал №133 (дело №826/3337/14, судья Добрянская Я.И.) пройдет судебный процесс.

Ответчиком по делу выступает Министерство молодежи и спорта, возглавляемое известной жертвой “русского спецназа” Дмитрием Булатовым, а истцом – постоянный автор “ОРД” Владимир Бойко, который в течение нескольких лет вместе с коллегой Татьяной Чорновол расследовал преступную деятельность этого министерства.

Как оказалось, подчеркивает “ОРД”, министры меняются, но их желание обокрасть сограждан остается незыблемым.

Суть иска не может не повеселить. Министерство молодежи и спорта издало нормативно-правовой акт, обязав всех участников государственных соревнований по парашютному спорту, которые проводятся от имени Украины, вступить в некую общественную организацию и предоставить платежный документ об уплате ей “безвозвратной финансовой помощи, без НДС”.

Не менее колоритен и руководитель этой общественной организации, собирающий со спортсменов вспомоществование от имени Минмолодьспорта – депутат Харьковского областного совета, активист Партии Регионов, “шестерка” Добкина по фамилии Шаповалов. Этот Шаповалов во время событий на Майдане бегал по Харькову в футболках с надписью “Беркут” и финансировал “Оплот”.

Подпишитесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

Видать, поиздержался харьковский депутат, так что теперь приходиться собирать со спортсменов “безвозвратную финансовую помощь, без НДС” с помощь подчиненных Булатова. И это при том, что в отношении Шаповалова и его псевдо-общественной организации еще в 2010 году прокуратура возбудила уголовное дело за мошенничество как раз за поборы со спортсменов.

Надо сказать, что министр Булатов готов стойко сносить плевки в свой адрес и добровольно отменять скандальный нормативно-правовой акт не собирается. Во всяком случае, в предыдущем судебном заседании представитель Булатова заявив, что иск Министерство не признает и настаивает на поборах со спортсменов.

Точно так Булатов не собирается выполнять почти три десятка судебных решений, которые были ранее вынесены по искам неугомонного автора “ОРД” к Минмолодьспорт.

фото facebook.com/dmitry.bulatov

Теги: суд, партия регионов, иск, журналист, булатов, чорновол, добкин, минмолодьспорт, парашютист, орд, шаповалов

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.