п'ятниця, 19 квітня 2024 г.

Межфракционное объединение “За равные возможности” инициирует голосование за Кодекс этики депутатов Киевсовета

Межфракционное объединение “За равные возможности” инициирует голосование за Кодекс этики депутатов Киевсовета

В повестку дня 22 января, на III пленарной сессии Киевского городского совета включен вопрос утверждения Кодекса этики депутата Киевсовета, инициированный межфракционным депутатским объединением “За равные возможности”.

Авторы Кодекса считают, что главной его целью является формирование стандартов и правил поведения для урегулирования ситуаций этического характера во время исполнения своих полномочий городскими депутатами. А также Кодекс предусматривает обеспечение равных прав и возможностей народных избранников.

В кодексе описаны правила поведения депутатов на пленарных заседаниях, во время которых,  женщины-депутаты призывают проявлять тактичность, толерантность, уважение и вежливость по отношению к своим коллегам и присутствующим. Кодекс предусматривает, что депутат при работе с избирателями не должен давать заведомо невыполнимых обещаний, а также использовать свой статус в личных корыстных целях.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

Авторы проекта предлагают запретить депутатам использовать оскорбительные и нецензурные выражения, призывы к незаконным действиям и насилию, перебивать других выкриками, аплодисментами, звуковыми устройствами и разговорами по мобильному телефону, а также ломать имущество.

Также этот документ будет обязывать депутата присутствовать на пленарных заседаниях и голосовать лично, без права передачи своего голоса. В случае документального подтверждения и свидетельств очевидцев “кнопкодавства”, ведущий сессии должен на пленарном заседании вынести предупреждение такому нарушителю, а информация о таких фактах должна публиковаться в газете “Крещатик” и размещаться на сайте Киевсовета.

Контроль за выполнением Кодекса возложен на регламентную комиссию Киевсовета. Именно эта комиссия сможет выносить предупреждения, публиковать информацию о рассмотрении данных нарушений в официальном СМИ Киевсовета, а также выносить на голосование Киевсовета предложение о лишении депутата-нарушителя права выступать в течение одного заседания.

В заключении депутаты ожидают большего конструктива в обсуждении и принятии решений депутатами Киевсовета.

“Подписание этого Кодекса является доброй волей, никого обязывать мы не можем, это личное дело каждого депутата. Но должна сказать, что уже сейчас свой автограф под ним поставили около 70 человек. Надеемся, что к пленарному заседанию остальные коллеги также его поддержат”, - отметила председатель межфракционного объединения “За равные возможности”, депутат Киевсовета Рена Назарова.   

КиевVласть

Алексей Руденко

Теги: киевсовет, нарушение, назарова, насилие, этика, кнопкодав, кодекс, ругань, за равные возможности

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.