вівторок, 9 серпня 2022 г.

Медучреждения Киева планируют обустроить электронных кассами

Медучреждения Киева планируют обустроить электронных кассами

В Киеве привлекут инвестора для обустройства 129 учреждений здравоохранения комплексами самообслуживания и создания платежной инфраструктуры. Для реализации проекта объявлен инвестиционный конкурс, ориентировочный объем инвестиций – 11,2 млн гривен.

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы Киевской горгосадминистрации (КГГА).

По словам директора Департамента экономики и инвестиций Натальи Мельник, информационные программно-технические комплексы (ИПТК) планируют установить в 129 коммунальных медицинских учреждениях, определенных распоряжением КГГА.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Медицинские учреждения смогут существенно экономить средства путем внедрения электронных больничных касс, приемных отделений и, как следствие, сокращение фонда заработной платы. Также можно будет отслеживать в online-режиме объем финансовых поступлений в учреждения здравоохранения, в том числе средств за платные услуги учреждений здравоохранения, благотворительных взносов”, - отметила Мельник.

Читайте: Медицина по-европейски. В Киеве вводят новые стандарты качества медицинских услуг

В КГГА убеждают, что информационные комплексы самообслуживания позволят создать необходимую инфраструктуру страховой медицины. Кроме того, в перспективе сервис поможет пациенту сэкономить время - оформить запись к врачу через электронный сервис “KyivID”, получить информацию о работе медицинских учреждений, врачей и времени приема в online режиме.

Сейчас КП “Киевское инвестиционное агентство” (*) подготовило прединвестиционные предложения проекта, которыми предусмотрено обустройство информационных программно-технических комплексов самообслуживания и создание соответствующей инфраструктуры.

Читайте: Киевское инвестиционное агентство за три года привлекло около 2 млрд гривен инвестиций

* КП "Київське інвестиційне агентство" (код ЄДРПОУ: 36567197)

Фото: vsluh.ru

KиевVласть

Алена Момот

Теги: новости киева, кгга, медицина, наталья мельник, медучреждения, киевское инвестиционное агенство

вівторок, 9 серпня 2022 г.
19:23
Ворог, за підтримки авіації, намагається вести штурмові дії на Бахмутському та Авдіївському напрямках, - Генштаб ЗСУ
19:05
“Центр комунального сервісу” проводить в Києві звірку номерів квартирних лічильників
18:47
Правоохоронці Києва затримали шахрая-іноземця, який відкрив фіктивний обмінник
18:23
Вибухи в Криму: КВ зібрала найяскравіші відео
18:05
Київські виші очолили рейтинг університетів України
17:43
Комунальним закладам Вишгорода передали 80 тисяч літрів палива
17:26
Столична влада створила Vcentri HUB у Голосіївському районі
17:03
У Броварах зафіксовано один випадок підозри на лептоспіроз
16:45
На Київщині власники елітних автомобілів сплатили 4,1 млн гривень транспортного податку
16:30
У Сенаті Франції закликають негайно запровадити спеціальну місію безпеки ООН на ЗАЕС
16:25
У КМДА пообіцяли керівникам столичних райдержадміністрацій і комунальникам “кадрові рішення” за відсутність контролю за підготовкою до зими
16:03
В Таращанській громаді на Київщині протягом трьох днів відключатимуть електроенергію (адреси)
15:43
Україна повернула ще 17 полеглих захисників
15:24
В управління АРМА передано київський ТРЦ, ймовірно Ocean Plaza, співвласником якого є друг путіна - російський олігарх Ротенберг
15:07
На розвиток Вишгородської навчально-спортивної бази виділили 400 тисяч гривень
14:55
Держпродспоживслужба застерігає киян від купання на низці пляжів (перелік)
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.