воскресенье, 26 сентября 2021 г.

Лікар з Броварів закликав колег з приватних клінік допомогти колегам з державних лікарень

Лікар з Броварів закликав колег з приватних клінік допомогти колегам з державних лікарень

Молодий лікар з Броварів Василь Крайовий прийняв для себе рішення на період боротьби з COVID-19 влаштуватися за сумісництвом на роботу в свою місцеву державну лікарню. До таких дій він закликає і інших лікарів, які працюють у приватних клініках. Це, на його думку, може стати суттєвою допомогою не тільки колегам з державних лікарень, а й людям, які потребуватимуть медичної допомоги під час пандемії.

Про це KV стало відомо з повідомлення Василя Крайового на його сторінці в Фейсбук.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Зараз люди бояться, не стільки відсутності специфічного лікування COVID-19 та можливо недостатньої кількості апаратури, а того, що на цій апаратурі не буде кому працювати. Паніка доходить до того, що люди вже навіть готові апарати штучної вентиляції легенів (ШВЛ) собі купувати. Але ж просто від апарату толку небагато без лікарів, які на них будуть працювати… За прогнозами, під час пандемії кожен п‘ятий медпрацівник, з тих, хто надаватиме допомогу потерпілим, захворіє. І надавати допомогу людям просто не вистачатиме рук. Тому я прийняв для себе таке рішення: на період боротьби з COVID-19 я додатково влаштовуюсь на роботу в свою місцеву державну лікарню. Надіюсь, що мої знання та вміння згодяться в цей непростий час”, – написав Василь Крайовий.

Також він закликав своїх колег – лікарів-анестезіологів, які працюють в приватних клініках, приєднуватися до його ініціативи.

“Друзі, не лишайтеся осторонь тієї проблеми, яка може зачепити нас усіх! Для вас якихось 0.5 ставки в державній лікарні – це усього 3 добових чергування, але це вже значна допомога для тих лікарів, які там працюють. Це дасть їм можливість перевести подих хоч на день. І це буде допомога людям, серед яких можуть бути ваші рідні та друзі… Наша щоденна робота полягає у запобіганні виникнення катастрофи, а зараз катастрофа вже відбувається. І, якщо не ми, то хто? Без нас буде важко. Приєднуйтесь!” – резюмував Василь Крайовий.


Нагадаємо, українська інноваційна компанія Revel Laboratory перевела роботу всіх своїх 3D-принтерів на друк клапанів для апаратів штучної вентиляції легенів (АІВЛ) у зв'язку з їх нестачею на тлі бурхливої епідемії коронавируса в світі. Даний клапан дозволяє приєднувати відразу 2 пацієнтів на один апарат штучної вентиляції легенів. Інноваційна компанія просить лікарні, які відчувають перебої з поставками клапанів або необхідність в додаткових поставках, зв'язуватися з ними.

Читайте: Украинские инноваторы будут печатать клапаны для аппаратов вентиляции легких из-за их нехватки в связи с эпидемией коронавируса

Фото: Фейсбук Василя Крайового

КиевVласть

Георгий Палуев

Теги: новости киева, новини київщини, COVID-19, пандемия, новини києва, больницы, заболевание, вирус, доктор, медработники, частные клиники, лікар, апарат штучної вентиляції легенів, государственные больницы, приватні клініки, лікар з броварів, державні лікарні, приватні лікарні, медпрацівники

суббота, 25 сентября 2021 г.
18:06
Планові відключення електроенергії в Київській області 26 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:40
В Киеве ограничена работа Центрального и Южного железнодорожных вокзалов из-за сообщения о минировании
17:05
В Гостомеле на Киевщине взяли под охрану 400-летний дуб (фото)
16:04
Жители Святошинского района обеспокоены скоплением наркозависимых у аптек сети “Фармация"
15:05
80% тепловых сетей требуют ремонта - “Киевтеплоэнерго” (видео)
14:04
Сегодня, 25 сентября, возможно ограничение работы трех центральных станций метро из-за футбола
13:03
“Киевзеленстрой” пригласил жителей столицы присоединиться к осенней высадке деревьев
12:02
За останню добу на коронавірус захворіли 290 жителів Київщини
11:01
Сегодня, 25 сентября, в столице работают мобильные пункты приема старой бытовой техники (адреса)
10:04
Столичные фискалы ликвидировали межрегиональный “конвертцентр” с оборотом более 1,5 млрд гривен (фото)
09:01
В Украине за сутки вакцинировано от COVID-19 около 160 тысяч человек
07:15
Сегодня, 25 сентября, ярмарки пройдут во всех десяти районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 25 сентября 2021 года
пятница, 24 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 25 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:23
Завтра, 25 сентября, ярмарки изменят движение ряда маршрутов столичного общественного транспорта (схемы)
20:05
С территории около столичного рынка “Юность” за день вывезли более 20 грузовиков с демонтированными МАФами
Календарь событий
Защитники культурного наследия Киева не смогут повлиять на реконструкцию усадьбы на Антоновича
24 сентября 2021 г. 12:00
Защитники культурного наследия Киева не смогут повлиять на реконструкцию усадьбы на Антоновича
ООО “Контур Девелопмент” из орбиты небезызвестных братьев Дмитрия и Леонида Крючковых (на коллаже слева и справа) смогло через суд добиться разрешения на реконструкцию здания конца XIX столетия по ул. Антоновича, 7-А без согласования с органами охраны культурного наследия. Недавно Окружной административный суд Киева (ОАСК) отменил пять соответствующих положений градостроительных условий и ограничений (ГУО). Также эта компания смогла убедить служителей Фемиды в том, что она имеет право не придерживаться требований высотности, которые ограничивают высоту объекта после реконструкции 9 этажами. Ситуацию, вероятно, все еще может изменить Департамент градостроительства и архитектуры Киевской горгосадминистрации (КГГА), обжаловав судебный вердикт в апелляционной инстанции.