четвер, 25 липня 2024 г.

Клиника “Феофания” получит 87 млн гривен на новую медтехнику

Клиника “Феофания” получит 87 млн гривен на новую медтехнику

Кабинет министров постановил дополнить порядок использования средств, идущих на экстренную медицину и обновление материально-технической базы больниц. Уже существующий перечень программ и проектов дополнен модернизацией учреждений здравоохранения Государственного управления делами (ГУД). В первую очередь речь об элитной "Феофании", где обслуживаются первые лица государства.

Об этом KV стало известно в ходе очередного заседания Кабинета министров под председательством Дениса Шмыгаля 24 ноября 2021 года.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Соответствующие изменения содержатся в принятом постановлении №1218 “О внесении изменений в Порядок использования средств, предусмотренных в государственном бюджете на 2021 год, на развитие системы экстренной медицинской помощи и модернизацию и обновление материально-технической базы учреждений здравоохранения”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

В документе оговаривается, что объем средств, необходимых для “обеспечения модернизации и обновления материально-технической базы учреждений здравоохранения Государственного управления делами” главный распорядитель средств – Минздрав – будет согласовывать с ГУД.

В пояснительной записке к проекту постановления есть детали: говорится, что 15 млн гривен полагается выделить на закупку системы рентгеновской маммографии для Научно-практического центра профилактической и клинической медицины.

71 млн 900 тыс. гривен пойдут на приобретение оборудования для клинической больницы "Феофания", в частности, для Всеукраинского центра радиохирургии (он является самостоятельным подразделением "Феофании"). Речь идет об хирургических инструментах для трансплантологии.

Внесение изменений в порядок использования средств на развитие системы экстренной медицинской помощи и модернизацию материально-технической базы учреждений здравоохранения потребовалось, чтобы выделить необходимые средства.

Как информировала KV, на том же заседании правительство постановило перераспределить средства, выделенные в текущем году на государственные инвестиционные проекты. 

Среди тех бюджетных программ, которые частично урезаются, – строительство современного лечебно-диагностического комплекса Национальной детской специализированной больницы "Охматдет". А вот на реконструкцию одного из блоков корпуса "Феофании", наоборот, денег добавят.

Читайте: Реконструкцию элитной клиники “Феофания” могут провести частично за счет детской “Охматдет”

Фото: DW

КиевVласть

Алексей Игнатьев

Теги: новости киева, новости украины, кабинет министров, денис шмыгаль, минздрав, феофания, госуправление делами

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.