субота, 13 серпня 2022 г.

Кличко “задним числом” изменил даты зарубежной командировки подчиненного

Кличко “задним числом” изменил даты зарубежной командировки подчиненного

Глава Киевской горгосадминистрации (КГГА) Виталий Кличко в ноябре отправил начальника отдела аналитического обеспечения Киевского городского головы аппарата КГГА Богадана Баласиновича в зарубежную командировку. А спустя почти месяц после окончания поездки своим распоряжением изменил даты пребывания чиновника в командировке.

Об этом KV стало известно из распоряжения главы Киевской горгосадминистрации (КГГА) Виталия Кличко №1676 от 26.12.2017 года.

20 ноября 2017 года Виталий Кличко своим распоряжением №1459 отправил начальника отдела аналитического обеспечения Киевского городского головы аппарата КГГА Богадана Баласиновича в зарубежную командировку. В распоряжении сказано, что чиновник отправляется в период с 21 по 23 ноября 2017 года в город Брюссель (Королевство Бельгия), а в период с 23 по 24 ноября 2017 года в город Мюнхен (Федеративная Республика Германия).

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Также глава КГГА распорядился обеспечить в соответствии с действующим законодательством Баласиновича валютными средствами на весь период пребывания за рубежом, а именно валютными средствами на проживание и суточными.

Однако, спустя чуть более месяца после окончания поездки, глава КГГА новым распоряжением задним числом изменил период пребывания Баласиновича в зарубежной командировке. Согласно новому распоряжению, чиновник отправился в командировку не 21 ноября, а 22 ноября 2017 года. В распоряжении сказано, что изменения в сроках пребывания Баласиновича в командировке связаны с необходимостью проведения рабочих встреч в Киеве.

Как ранее сообщала KV, глава столичной горгосадминистрации Виталий Кличко направил зампреда-секретаря Киевсовета Владимира Прокопива в командировку в Брюссель. В столицу Бельгии он должен был уехать 23 ноября и пробыть там до 26 ноября 2017 года.

Читайте: Прокопив получил командировочные и укатил на три дня в Брюссель

Напомним, Киевский городской голова Виталий Кличко распорядился установить надбавку за стаж на государственной службе 26 работникам Киевской городской администрации (КГГА). Среди счастливых обладателей такой надбавки начальник отдела аналитической работы Управления аналитического обеспечения КГГА Богдан Баласинович (30% за 10 лет выслуги на госслужбе)

Читайте: Чиновники КГГА получили плановую надбавку за выслугу (список)

Фото: ria.ru

KиевVласть

Игорь Бровко

Теги: новости киева, кличко, брюссель, мюнхен, дата, зарубежная командировка, баласинович богдан, период, задним числом

субота, 13 серпня 2022 г.
09:30
У суботу, 13 серпня, ярмарки пройдуть у більшості районів Києва (адреси)
08:55
У Фастові запрацює Центр комунікації з медичних питань
08:11
Наступальними діями противник намагався просунутися в напрямках Лисичанського НПЗ, - Генштаб ЗСУ
п'ятниця, 12 серпня 2022 г.
20:45
Лемури варі у київському зоопарку відтепер мешкають на власних островах (відео)
20:26
У столиці шахраї за підробленими документами продали квартиру померлого киянина (відео)
20:08
Зеленський запропонував подовжити воєнний стан до 21 листопада
19:52
На благоустрій Переяславської громади додали майже 15,5 мільйонів гривень
19:36
На напрямку Покровське – Бахмут ворог мав частковий успіх, - Генштаб ЗСУ
19:31
Відправити на ЗАЕС військову місію під егідою ООН для розмінування, - Палатний запропонував, як зупинити країну-терориста
19:20
Уряд затвердив порядок переходу в держвласність майна заборонених партій
19:02
В Шевченківському районі столиці на жінку впало величезне дерево (фото)
18:40
Уряд схвалив стратегію рівних прав та можливостей жінок і чоловіків до 2030 року
18:26
Правоохоронці вилучили 27 тонн пального російського товариства, що забезпечує міноборони рф, та передали ЗСУ
18:05
Печерський райсуд Києва зняв арешт з ТРЦ Ocean Plaza
18:00
Кабмін обмежив розмір премій заступників міністрів
17:48
У Броварському районі відбудеться масове відключення електроенергії (адреси)
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.