среда, 22 сентября 2021 г.

Кличко не реагує на те, що тепломережі зношені більш ніж на 80 %, – Томенко

Кличко не реагує на те, що тепломережі зношені більш ніж на 80 %, – Томенко

Стан київських тепломереж – це гостре питання, яке жваво обговорюють кияни, особливо напередодні місцевих виборів. За словами лідера партії Рідна Країна” Миколи Томенка, міська влада на чолі з Віталієм Кличком закриває очі на критичний стан тепломереж.

Про це KV стало відомо з заяви Миколи Томенка у Фейсбук.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Теплові мережі столиці настільки застаріли, що Київ зараз перебуває ніби на пороховій бочці. Але міська влада на чолі із Кличком ніби чи то закриває очі, чи то свідомо не хоче нічого робити. Колапс біля торговельного центру Ocean Plaza саме через проблему зношених теплових мереж. Лише вдумайтесь, загалом столичні труби зносились більш, ніж на 80%. Це просто катастрофа! Понад 85% тепломереж експлуатується понад 25 років. І звісно, кожного року обсяги споживання теплоенергії а також бюджет для підтримки тепломереж зростає”, – розповів Микола Томенко.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Він запевнив, що замість ремонту міська влада лише дірки латає, а гроші, які могли б піти на реставрацію труб тепломереж, мер Кличко використовує на власні піар-проєкти.

“Влада стверджувала, що для повної заміни труб у Києві необхідно близько 30 мільярдів гривень. Ясно, що ця сума непідйомна для міста, адже загальний бюджет столиці цього року передбачений трохи менше за 60 мільярдів гривень. На найбільш зношені тепломережі київська влада у 2019-му виділила півмільярда гривень. Але найбільша проблема в тому, що сьогодні замість капітального ремонту тепломереж, влада витрачає бюджетні гроші на піар-проекти Кличка: пішохідний міст, фонтани, в`їзні знаки, бюджетні медіа, багаторазові ремонти парків. Всі ці проекти коштували нам декілька мільярдів… Тобто все, чим займалася міська влада весь цей час – це латала дірки. А от по-справжньому підняти це питання Кличку бракує політичної волі. Залишається займатися дрібним латанням і весь час закривати очі на щоденні прориви”, – наголосив Микола Томенко. 


Він зробив акцент на тому, що всі ініціативи, які запроваджуються у Києві, повинні мати підтримку киян і запропонував своє розв’язання цього питання. 

“Команда Громадського руху “Рідної країни” переконана, що бюджет нашого міста має витрачатись в інтересах його мешканців. Тому ми пропонуємо під час виборчої кампанії визначити разом з киянами пріоритетні завдання, які ми будемо вирішувати одразу після обрання. Отож, ми закликаємо вас підтримати нашу ініціативу та активно долучитись до “Київського референдуму”, обравши ті пункти, які на вашу думку, потребують найбільшої уваги”, – підсумував Микола Томенко.

Читайте: “УДАР” на чолі з Кличком напередодні виборів зловживає адмінресурсом, – Микола Томенко

Фото: Фейсбук

КиевVласть

Олексій Вєтров

Теги: бюджет, позиція, новини києва, Віталій Кличко, вибори, мер, Микола Томенко, теплові мережі

среда, 22 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 23 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:22
Руководство Соломенского района Киева просят наладить работу школьных столовых
20:05
В Подольском районе Киева заложили аллею дружбы между Украиной и Германией (фото)
19:44
Еще в двух ТРЦ Киева открылись центры массовой вакцинации
19:26
Кличко распорядился распределить 4 млн гривен на финансирование 35 общественных инициатив
19:05
Кличко переутвердил список ответственных лиц за развитие Труханова острова
18:45
В столичном вузе непривитых студентов будут выселять из общежития, - СМИ
18:30
Стартовали работы по озеленению “Файна Таун”, - KAN
18:22
Кабмин решил увеличить уставный капитал “Укрфинжитла”
18:07
Фастівщина – ще один район на Київщині, де оновлюється дорожня інфраструктура в рамках “Великого будівництва”
17:52
Рада призвала мир осудить выборы в Госдуму, устроенные РФ в Крыму и частично на Донбассе
17:46
С 23 сентября в Ирпене на Киевщине продолжат работать три школы и два детсада
17:35
Кадры Кабмина: свежие правительственные назначения 22 сентября 2021 года
17:22
Местные власти могут обязать выбрать управителей для всех многоэтажек, которыми никто не управляет
17:05
Часть школ и детсадов Фастовской общины прекращает работу из-за провальных показателей по вакцинации
16:42
Кабмин поручил Минэкономики выпустить и разместить первые акции Нацинвестфонда
Календарь событий
В КГГА хотят за четыре года потратить на экологическое благополучие столицы почти 9 млрд гривен
22 сентября 2021 г. 12:00
В КГГА хотят за четыре года потратить на экологическое благополучие столицы почти 9 млрд гривен
В ближайшее время депутатам Киевсовета предстоит рассмотреть комплексную городскую целевую программу экологического благополучия Киева на 2022-2025 годы. В Киевской горгосадминистрации (КГГА) предлагают потратить на ее реализацию почти 9 млрд гривен. Как и в предыдущие годы, об улучшении экологической ситуации в городе в этом документе упоминаний немного. Основные мероприятия программы преимущественно сводятся к работам по текущему содержанию зеленых зон и водоемов, реконструкциям, ремонтам и строительству парков. В частности, собираются продолжить реконструировать “Владимирскую горку”, Ландшафтный парк в Соломенском районе, парк “Киото” и зону отдыха “Центральная” на Трухановом острове. Строить хотят парки “Никольская слободка”, “Почайна” и вдоль просп. Генерала Ватутина на Троещине. Также в планах наконец-то заняться восстановлением экологического состояния реки Лыбедь. Среди новаций – сооружение установок для утилизации растительных отходов.
Карантинный спецпропуск. Рейтинг активности депутатов Киевсовета (13-19 сентября 2021 года)
21 сентября 2021 г. 19:00
Карантинный спецпропуск. Рейтинг активности депутатов Киевсовета (13-19 сентября 2021 года)
Руководители предприятий критической инфраструктуры не уверены, что смогут оперативно получить спецпропуски на общественный транспорт для своих работников в случае ужесточения карантина. Два фонтана в столичном Соцгороде многие годы остаются в запущенном состоянии. Жители одной из новостроек на Подоле сетуют на то, что ООО "Домостроительная компания "Фундамент" некачественно проложило водопроводные сети. КП “Дирекция строительства дорожно-транспортных сооружений Киева” так и не восстановило благоустройство после ремонта дождевой канализации на части территории Дарницкого района. Индивидуальные теплопункты в столице устанавливают, а кто их должен обслуживать – пока вопрос. Об этом и многом другом — в очередном обзоре запросов и обращений депутатов Киевсовета от КиевVласть.