понеділок, 15 серпня 2022 г.

Кличко дал Кандибору стопроцентную прибавку к жалованию

Кличко дал Кандибору стопроцентную прибавку к жалованию

Столичный голова Виталий Кличко установил директору Департамента транспортной инфраструктуры Киевской горгосадминистрации (КГГА) Руслану Кандибору (на фото) стопроцентную прибавку к жалованию за период с 1 ноября по 31 декабря 2021 года. Надбавка установлена за выполнение особо важной работы. 

Об этом KV стало известно из распоряжения столичного головы Виталия Кличко от 17 декабря 2021 года № 1170. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Установить Кандибору Руслану Васильевичу – директору Департамента транспортной инфраструктуры исполнительного органа Киевского городского совета (Киевской городской государственной администрации) с 01 ноября по 31 декабря 2021 надбавку за выполнение особо важной работы в размере 100% к должностному окладу”, – говорится в распоряжении.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Как сообщала KV, в середине декабря в Киеве прошел конкурс на определение перевозчиков на городских маршрутах общего пользования. Впервые в конкурсе на перевозку пассажиров на маршрутах Киева приняли участие перевозчики не только Киева или области. Это перевозчик с юга Украины, который скоро будет перевозить киевлян на автобусах хорошего качества на трех маршрутах. Конкурсный комитет не допустил к конкурсу всех перевозчиков, предложивших на конкурс “Богданы” и старые ржавые маршрутки. Среди победителей – флагманский перевозчик “Киевпасстранс”, а также перевозчики, подавшие автобусы небольшие, но 2020-2021 годов выпуска. С ними, кроме “Киевпастранса”, будут заключены краткосрочные договоры максимум на год.

Читайте: В Киеве прошел конкурс на перевозку пассажиров в общественном транспорте

Напомним, 10 декабря 2021 года было подписано кредитное соглашение на 100 миллионов евро между столицей и Европейским инвестиционным банком. Планируется, что кредитные средства будут направлены на обновление троллейбусного парка и вагонного парка столичного метрополитена. 

Читайте: Кличко подписал кредитное соглашение с Европейским инвестиционным банком на обновление подвижного состава общественного транспорта

Фото: KV

КиевVласть

Сергей Албул

Теги: новости киева, кгга, виталий кличко, департамент транспортной инфраструктуры, надбавка, руслан кандибор, департамент транспорта, особо важная работа

неділя, 14 серпня 2022 г.
17:30
Поліцейські Київщини викрили шахраїв, які під виглядом посадовців “збирали” гроші для потреб ЗСУ
17:05
Завтра, 15 серпня, буде відновлено роботу столичного трамвайного маршруту № 28 (схема)
16:04
Від початку війни повернуто додому тіла 522 захисників України, - Мінреінтеграції
15:05
КМДА запрошує підприємців на ринки міста (перелік)
14:02
МКІП зафіксував вже 464 епізоди злочинів росії проти української культурної спадщини
13:09
У липні столичними інспекторами було внесено понад 2 тис. приписів за порушення правил благоустрою
12:12
Ще 352 мешканця Ірпеня отримають тимчасове житло (фото, відео)
11:04
Ворог втратив в Україні понад 43,5 тисячі вояків та 194 гелікоптери, - Генштаб ЗСУ
10:01
У неділю, 14 серпня, ярмарки пройдуть в чотирьох районах столиці (адреси)
09:09
На Київщині поновили час комендантської години
08:06
На шести напрямках ворог, окрім обстрілів артилерією, наносив авіаудари, – Генштаб ЗСУ
субота, 13 серпня 2022 г.
17:48
Контррозвідка СБУ запобігла витоку до ворога інформації про розташування Сил оборони столиці
17:05
На Київщині піротехніки ДСНС знешкодили майже 61 тисячу вибухонебезпечних предметів
16:27
Пошук талантів: Ірпінська дитяча школа мистецтв запрошує на навчання
15:47
Автобуси маршруту № 21 курсуватимуть із заїздом до станції метро “Почайна”
15:05
Резніков закликав країни - учасниці формату “Рамштайн” допомогти Україні покарати рф за воєнні злочини
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.