четвер, 25 липня 2024 г.

Київрада виділила кошти на підготовку операторів БПЛА

Київрада виділила кошти на підготовку операторів БПЛА

Столична міськрада внесла восьмі за ліком зміни до програми “Захисник Києва” на 2022‒2024” роки”. Згідно з прийнятим рішенням, влада Києва збільшила обсяги фінансування цієї програми з 2,01 млрд гривень до 2,1 млрд гривень. Додаткове фінансування планується освоїти у поточному році – бюджетні кошти будуть направлені на збільшення витрат на матеріально-технічне забезпечення сил оборони столиці, а також на підготовку операторів БПЛА.

Як стало відомо KВ, під час сьогоднішнього засідання столичної міськради депутати внесли зміни до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у Києві “Захисник Києва” на 2022‒2024” роки”.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Суб'єктом подання проєкту рішення №08/231-704/ПР від 20 жовтня 2022 року виступив Департамент муніципальної безпеки Київської міськдержадміністрації (КМДА).

Відповідно до прийнятого рішення, Київрада збільшила обсяги фінансування вказаної програми на поточний 2023 рік на 90 млн гривень – з 1 млрд гривень до 1,09 млрд гривень. Таким чином, загальний кошторис реалізації програми на три роки збільшився з 2,01 млрд гривень до 2,1 млрд гривень. Усі ці грошові кошти планується виділити з міського бюджету Києва.

Додаткове фінансування столична влада вирішила направити, зокрема, на реалізацію нового заходу програми – “матеріально-технічне забезпечення підготовки операторів безпілотних літальних апаратів (БПЛА) навчального центру "Перша летунська школа", який функціонує при комунальному некомерційному підприємству (КНП) “Освітня агенція Києва”. Обсяги фінансування цього заходу – 10 млн гривень

Решту – грошові кошти в сумі 80 млн гривень – керівництво Києва планує витратити на "матеріально-технічне забезпечення розміщення, підготовку, виконання завдань підрозділів сил оборони та безпеки Києва", зокрема, на ремонт приміщень, у яких вони дислокуються. Таким чином, обсяги фінансування цього заходу у поточному році зростуть з 20 млн гривень до 100 млн гривень.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Як зазначено в пояснювальній записці до затвердженого проєкту рішення, це було зроблено “з метою підвищення ефективності організації та функціонування системи територіальної оборони Києва як невід’ємної складової оборони столиці та інших складових сил оборони держави в умовах запровадження в державі воєнного стану”.

Як повідомляла KВ, програма “Захисник Києва на 2022-2024 роки” була затверджена рішенням столичної міськради №4175/4216 від 20 січня 2022 року. Тоді депутати вирішили, що кошторис її виконання на 3 роки повинен становити лише 110,1 млн гривень. Втім, протягом минулого і поточного років Київрада 7 разів вносила зміни до цієї програми, поступово збільшивши обсяги її фінансування до 2,01 млрд гривень.

Читайте: Столична влада збільшила фінансування програми “Захисник Києва” на 2023 рік в двадцять разів

Департамент муніципальної безпеки КМДА (до 2020 року – управління цивільного захисту КГГА) з 12 грудня 2018 року очолює Роман Ткачук (на фото). Діяльність цієї структури з листопада 2021 року контролює заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Андрій Крищенко.

Фото: KВ

КиївВлада

Іван Кулик

Теги: новини києва, КМДА, ремонт, бюджет, воєнний стан, київрада, війна в україні, проєкт рішення, пленарне засідання, бпла, капітальний ремонт, бюджет києва, фінансування, програма, роман ткачук, оборона києва, департамент муніципальної безпеки, андрій крищенко, програма захисник києва, військова агресія росії, сили оборони києва, оператори бпла, перша летунська школа

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій