понеділок, 15 серпня 2022 г.

“Киевводоканалу” утвердили инвестиционную программу на 2015 год

“Киевводоканалу” утвердили инвестиционную программу на 2015 год

Национальная комиссия, осуществляющая государственное регулирование в сфере энергетики и коммунальных услуг, утвердила инвестиционную программу ОАО "АК "Киевводоканал" на 2015 год.

Об этом, как стало известно KV, говорится в постановлении комиссии от 14 августа 2015 №2180, передает пресс-служба предприятия.

В частности, в программу вошли проекты по реконструкции узлов обеззараживания питьевой воды на насосных станциях "Корчеватская", "Оболонь-1", "Троещина" с переходом от хлора к смеси оксидантов, реконструкция резервуара чистой воды на станции "Оболонь-2".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 
 

Также программа включает реконструкцию канализационных насосных станций "Комсомольская", замену оборудования на станциях "Пуща-Водица №2", "ДВС-2", приобретение экскаваторов и автоцистерны.

Предусмотрено программой и перспективные проектные работы для реконструкции канализационных коллекторов на улице Зодчих в Святошинском районе, на улице Сырецкой в ​​Шевченковском районе и тому подобное.

Источником финансирования мероприятий инвестиционной программы являются амортизационные отчисления, предусмотренные в действующем тарифе на водоснабжение и водоотведение в объеме 110,1 млн грн.

КиевVласть

Алексей Руденко

Теги: киевводоканал, инвестиции, НКРЭКП

понеділок, 15 серпня 2022 г.
16:53
У Гостомелі на Київщині продовжуються роботи з розбору останків літака “Мрія” (фото)
16:33
У столиці сьогодні і завтра очікуються грози – Укргідрометцентр
16:01
З фасаду КНУ ім. Шевченка зняли меморіальну дошку російському письменнику Булгакову
15:43
Верховна Рада продовжила воєнний стан в Україні
15:26
Родини захисників України з Макарівщини отримають матеріальну допомогу, - голова Макарівської громади
15:02
У КМДА відзвітували про закінчення капітального ремонту вулиці Івана Франка (фото)
14:44
Зеленський звільнив начальників управлінь СБУ у трьох областях та призначив нового очільника в Києві та Київській області
14:28
На Київщині 439 випускників отримали найвищі бали у складанні мультитест
14:07
“Київміськбуд” повідомив, що Фінансова компанія “Житло-Капітал” з лютого не перераховує кошти на добудову об’єктів “Укрбуду”
13:50
“Разом переможемо!”, - Залужний та Резников привітали Польщу з Днем збройних сил (відео)
13:04
СБУ викрила кримінальників з рф, які намагалися вступити до добробатів Києва
12:45
“За ЗСУ та проти знищення малого бізнесу”: столичні підприємці організували автопробіг
12:25
З 16 серпня на станції метро “Тараса Шевченка” будуть міняти турнікети
12:04
ЮНІСЕФ призупинив прийом заявок на грошову допомогу вимушеним переселенцям
11:44
Від сьогодні в Києві та області заборонений вилов раків
11:21
Здавав місцевих окупантам: на Київщині засудили зрадника із села Перемога
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.