неділя, 7 серпня 2022 г.

Киевсовет взялся за дело об отмене решения о застройке стадиона “Старт”

Киевсовет взялся за дело об отмене решения о застройке стадиона “Старт”

На следующем заседании ВКК по вопросам проверки легитимности решений экс-Киевсовета будет рассмотрен скандальный вопрос по застройке стадиона “Старт”.

Об этом сообщила председатель временной контрольной комиссии Киевсовета по вопросам проверки легитимности решений Киевсовета, принятых после мая 2006 г. Татьяна Мелихова.

“Стадион “Старт” - уникальный стадион, поскольку именно на нем в 1942 году состоялся легендарный “Матч смерти , где команда киевлян победила немецкую футбольную команду. Для Киева это место не просто рядовой спортивный объект, а место памяти и победы над врагом. Поэтому мы не имеем права сдаться и просто так отдать его под застройку”, - отметила Мелихова.

Депутат напомнила, что решением Киевсовета от 26.02.2010 застройщику (ООО “Голден Хаус”) были переданы в аренду земельные участки общей площадью 4,83 га для комплексной реконструкции спортивного комплекса стадиона “Старт”, строительства, эксплуатации и обслуживания спортивно-оздоровительного комплекса и многофункционального жилищно-офисного комплекса с помещениями торгово-развлекательного назначения и паркингом на ул. Шолуденко, 26-28/4 в Шевченковском районе. Однако застройщик до сих пор не заключил договор аренды на земельные участки, что дает основание отменить вышеупомянутое решение Киевсовета.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

“Долгие годы за сохранение стадиона с преступной властью боролись активисты и община. Теперь, когда к власти пришли те, кто боролся против черновецких-поповцев, они должны продемонстрировать свою заботу о киевлянах - отобрать из лап застройщика дорогой киевлянам спортивный объект и привести его в надлежащий вид”, - убеждена Мелихова.

 

Депутат выразила надежду, что члены ВКК и депутатский корпус поддержат проект об отмене решения Киевсовета, которым под застройку был передан легендарный стадион “Старт”.

Мелихова отметила, что в этой ситуации позитивом является и то, что среди обращений граждан с просьбой отменить преступное решение экс-Киевсовета было и обращение Департамента земельных ресурсов.

Читайте также: Архитектурная мафия Киева лепит очередную отмазку

Алексей Руденко

Теги: застройка, комиссия, мелихова, стадион, вкк, старт

неділя, 7 серпня 2022 г.
19:35
Поліцейські Київщини просять допомоги у ідентифікації тіл 270 загиблих з різних областей України
19:06
Затоплені Буча та Ірпнінь жаліються на млявість комунальників (відео)
17:25
Поліцейські Києва взяли участь у благодійному пробігу “Дорога життя”
16:34
Мешканцям Київщини нагадали, до яких лікарів можна звертатись без е-направлення
15:10
Олексій Кулеба розповів як ремонтують Баришівську школу імені Зерова
14:25
Київрада запрошує громадськість до складу поліцейської комісії
13:05
Рашисти вчергове здійснили ракетний обстріл Запорізької АЕС: пошкоджено датчики радіаційного моніторингу
12:10
“Смілива гривня”: в Україні триває акція зі збору монет для потреб ЗСУ
11:18
Армія рашистів втратила понад 42,2 тисячі вояків та 1 805 танків, - Генштаб ЗСУ
10:15
Поліція Київщини продовжує проводити посилені відпрацювання в Ірпені
09:30
У неділю, 7 серпня, ярмарки пройдуть в чотирьох районах столиці (адреси)
08:46
На Київщині продовжили комендантську годину
08:09
На території республіки білорусь збройні сили рф розгортають додаткові сили, - Генштаб ЗСУ
субота, 6 серпня 2022 г.
17:25
На Київщині в Ірпені та Бучі запустили безкоштовні футбольні тренування для дітей
16:25
Підрозділи ДСНС на Київщині вже знешкодили близько 60 тисяч вибухонебезпечних предметів
15:18
Внаслідок повномасштабної збройної агресії рф в Україні загинула 361 дитина
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.