середа, 10 серпня 2022 г.

Киевсовет рассмотрит вопрос выборов в райсоветы

Киевсовет рассмотрит вопрос выборов в райсоветы

Сегодняшнее пленарное заседание Киевсовета началось с внесения в повестку дня проектов решений относительно выборов в райсоветы. Вероятно, депутаты таки проголосуют за обращение в Центральную избирательную комиссию и Верховную Раду, но это вовсе не означает, что новая дата выборов вскоре будет объявлена.

Об этом KV стало известно в ходе пленарного заседания Киевсовета.

Депутаты на заседании обсудят сразу два проекта решения о райсоветах: авторства киевского городского головы Виталия Кличко и одного из глав фракций.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook    

При этом депутат фракции “Самопомощь” Сергей Гусовский, проект которого профильная комиссия Киевсовета вчера не поддержала, заявил, что такое обращение главы КГГА в ЦИК не будет нести никакой юридической силы.

Напомним, что постоянная комиссия Киевсовета по вопросам регламента и депутатской этики согласовала проект решения  “О внесении изменений в решение Киевсовета №787/1651 от 23.07.2015 “Об управление районами города Киева” авторства депутатов от фракции “Единство” Александра Омельченко и Александра Бродского.

Данный проект предполагает обращение от лица Киевсовета в ЦИК с просьбой назначит новую дату выборов в райсоветы “в сроки, установленные законом”, и в Верховную Раду с просьбой устранить противоречия в законодательстве.

Читайте также: Опрос KV: как в Киевсовете приближают выборы в райсоветы

Фото взято отсюда

КиевVласть

Дарья Калашникова

Теги: новости киева, киевсовет, обращение, пленарное заседание, цик, голосование, вр, повестка дня, выборы в райсоветы, новая дата выборов

вівторок, 9 серпня 2022 г.
20:45
В Ірпені перекриють для транспорту вулицю Підгірна
20:28
Правоохоронці викрили дует зловмисників з села Семиполки на Броварщині
20:05
Гідрослужби столиці очищають зливостоки в кожному районі, - КМДА
19:47
В Броварах через аварію на електромережах без світла районна лікарня
19:47
У Бундестазі закликають розглянути введення безпекової місії ООН на ЗАЕС та позбавити сили право вето РФ у Радбезі
19:45
У Бородянці на відновлення понівечених дахів витратять 10 млн гривень
19:23
Ворог, за підтримки авіації, намагається вести штурмові дії на Бахмутському та Авдіївському напрямках, - Генштаб ЗСУ
19:05
“Центр комунального сервісу” проводить в Києві звірку номерів квартирних лічильників
18:47
Правоохоронці Києва затримали шахрая-іноземця, який відкрив фіктивний обмінник
18:23
Вибухи в Криму: КВ зібрала найяскравіші відео
18:05
Київські виші очолили рейтинг університетів України
17:43
Комунальним закладам Вишгорода передали 80 тисяч літрів палива
17:26
Столична влада створила Vcentri HUB у Голосіївському районі
17:03
У Броварах зафіксовано один випадок підозри на лептоспіроз
16:45
На Київщині власники елітних автомобілів сплатили 4,1 млн гривень транспортного податку
16:30
У Сенаті Франції закликають негайно запровадити спеціальну місію безпеки ООН на ЗАЕС
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.