неділя, 7 серпня 2022 г.

Киевсовет добавил денег на транспортную инфраструктуру

Киевсовет добавил денег на транспортную инфраструктуру

Депутаты столичного горсовета дополнительно выделили 364,5 млн. грн. на развитие транспортной инфраструктуры города. Соответствующие изменения в программу социально-экономического развития Киева были одобрены сегодня на пленарном заседании Киевсовета.

Как выяснила KV, дополнительные  41 млн. грн. будут направлены на капитальный ремонт проспекта Победы, еще 33,5 млн. грн. пойдут на капитальный ремонт площади Победы и бульвара Тараса Шевченко.

На реконструкцию транспортной развязки на Почтовой площади будет дополнительно выделено 20 млн. грн. Общая сумма средств на эти работы в 2015 году составит 52 млн. грн. Между тем, отметил на заседании председатель бюджетной комиссии Киевсовета Андрей Странников (фракция “УДАР-Солидарность”), львиную долю финансирования данного проекта составляют средства инвесторов. Он также сообщил, что 32,2 млн. грн., дополнительно выделенных на строительство Подольско-Воскресенского мостового перехода, едва хватит на проведение профилактических противоаварийных работ и на расчет с подрядчиками за работы предыдущих лет.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 
 

60 млн. грн. депутаты добавили на закупку спецтехники коммунальной корпорацией “Киевавтодор” - преимущественно для уборки дорог. Еще 105 млн. грн. пойдут на обновление трамвайного парка, в особенности для скоростного трамвая на Борщаговку.

Читайте также: Столичные власти обещают, что трамваи на Борщаговку будут не хуже чем в Европе

Кроме того, Киевсовет выделил 5 млн. грн. на установку новых светофоров, 10 млн. грн - на замену фонарей на придомовых территориях и 150 млн грн - на капитальный ремонт дворовых и межквартальных проездов. Согласно решению депутатов, в 2015 году в Киеве будет отремонтировано около 500 таких объектов. Еще на 10 млн. грн. город закупит и установит “дорожных полицейских”.

КиевVласть

Александр Зворский

Теги: киевсовет, ремонт, транспорт, инфраструктура, инвестор, финансы, странников, подольско воскресенский мост, светофор

неділя, 7 серпня 2022 г.
19:35
Поліцейські Київщини просять допомоги у ідентифікації тіл 270 загиблих з різних областей України
19:06
Затоплені Буча та Ірпнінь жаліються на млявість комунальників (відео)
17:25
Поліцейські Києва взяли участь у благодійному пробігу “Дорога життя”
16:34
Мешканцям Київщини нагадали, до яких лікарів можна звертатись без е-направлення
15:10
Олексій Кулеба розповів як ремонтують Баришівську школу імені Зерова
14:25
Київрада запрошує громадськість до складу поліцейської комісії
13:05
Рашисти вчергове здійснили ракетний обстріл Запорізької АЕС: пошкоджено датчики радіаційного моніторингу
12:10
“Смілива гривня”: в Україні триває акція зі збору монет для потреб ЗСУ
11:18
Армія рашистів втратила понад 42,2 тисячі вояків та 1 805 танків, - Генштаб ЗСУ
10:15
Поліція Київщини продовжує проводити посилені відпрацювання в Ірпені
09:30
У неділю, 7 серпня, ярмарки пройдуть в чотирьох районах столиці (адреси)
08:46
На Київщині продовжили комендантську годину
08:09
На території республіки білорусь збройні сили рф розгортають додаткові сили, - Генштаб ЗСУ
субота, 6 серпня 2022 г.
17:25
На Київщині в Ірпені та Бучі запустили безкоштовні футбольні тренування для дітей
16:25
Підрозділи ДСНС на Київщині вже знешкодили близько 60 тисяч вибухонебезпечних предметів
15:18
Внаслідок повномасштабної збройної агресії рф в Україні загинула 361 дитина
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.