вівторок, 16 квітня 2024 г.

Киевскую учительницу снова посещали рейдеры

Киевскую учительницу снова посещали рейдеры

Вчера вечером было совершено бандитское нападение на дом киевской учительницы Нины Москаленко, который расположен возле ботсада на Печерске, – ставшем в последние годы элитным районом, где возводит свои хоромы украинская знать.

Об атаке на свое жилище женщина сообщила по телефону корреспонденту “Нового Региона”.

 

По словам Москаленко, после обеда к ней пришли двое неизвестных молодых мужчин в очках, закрывавших большую часть их лиц, и потребовали впустить их в дом. При этом ни мужчины, ни сопровождающая их женщина, назвавшаяся адвокатом, не представились и не предоставили никаких документов.

Читайте также: Столичная учительница ожидает “главной” апелляции

По просьбе Нины Москаленко по телефону 102 сообщил о намерениях неизвестных лиц сотрудникам милиции. Через какое-то время к дому, находящемся по адресу переулок Землянский, 14, прибыл наряд милиции. Правоохранители переговорили с подозрительными лицами и тут же покинули место происшествия. Никакого патруля Печерской районной милиции для поддержания общественного порядка рядом не было, хотя об этом ранее сообщало руководство киевской милиции.

После того, как милиционеры уехали, неизвестные мужчины силой ворвались в дом к Нине Москаленко и стали уничтожать её личные вещи внутри дома.

Читайте также: Милиция заявляет, что бдит дом учительницы

Отметим, в прошлом году по решению судьи Печерского районного суда Киева Сергея Волка у мамы Нины Москаленко – Анны Макаровны – отобрали её одну треть дома, которую она получила по наследству от умершего супруга. Судья Апелляционного суда Киева А. Ткачук 13 февраля нынешнее года решение Печерского суда оставила без изменений. В судебном решении не указывается, какую именно часть дома должны освободить бедные люди и не указывается, что делать с несовершеннолетним сыном Нины Ивановны – Ярославом.

Адвокат Нины Москаленко Александр Свиридовский ждал представителей исполнительной службы Украины, но опять пришли рейдеры-оккупанты-захватчики.

Отметим, что за полгода открытых судебных слушаний по делу Москаленко почти всё стало на свои места.

Читайте также: Доведенная до отчаяния жительница Печерска угрожает сжечь себя перед депутатами

После того, как журналисты киевских телеканалов показали Нине Ивановне фото и видео материалы, у неё не осталось сомнений в том, что красивая женщина-блондинка по имени Наташа, которая приходила в мае 2012 года в кабинет начальника училища уговаривать её “не кочевряжиться” и быть сговорчивой – выехать из Киева и оставить свой дом “по-хорошему”, никто иная, как жена экс-депутата-регионала, бывшего генерал-лейтенанта милиции Василия Грицака.

 

Стало ясно, что так называемый “терпила” – Владимир Бондарь – нанятый рейдерами молодчик, которого якобы огрела лопатой Москаленко за появление на ее участке – мелкий сторож в коммерческой системе, который даже у себя на работе не числится и зарплату получает в конверте.

Стало ясно, что крышует все сфабрикованные обвинения руководство прокуратуры Печерского района.

Читайте также: Суд превратил киевскую учительницу в бомжа

После того, как началась травля Москаленко, полковник милиции Олег Школьный с должности начальника Печерского РУГУ перебрался на две ступени выше на должность в министерство внутренних дел.

В поте лица трудились над судебными решениями судьи Печерского райсуда Сергей Волк и Виктор Кицюк – оба хорошо известны широкой общественности и даже в Европейском суде по правам человека в Страсбурге.

Читайте также: Столичную учительницу могут посадить за отпор рейдерам-регионалам

Это далеко не полный список чиновников, руками которых генерал-барыга захотел загрести под себя вкусный и жирный кусок киевской земли. 

Теги: Новости

п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях зяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
17:47
Колаборант вдавав із себе ченця й освячував ворожі танки, що насувались 2022 року на Київ
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.