субота, 20 квітня 2024 г.

Киевских школьников будут кормить сахаром по “искусственно-завышенной цене”

Коммунальное предприятие “Школьник” г.Киева по результатам тендера 2 мая заключило соглашение с ЧП “Торгпродсервис” на приобретение 33 тонн свекловичного сахара-песка на сумму 362,34 тыс. грн. Стоимость приобретенного сахара составила 10,98 грн/кг.

Об этом сообщается в “Вестнике государственных закупок”, пишут “Наши гроши”

Зафиксирована на тендере цена на четверть выше средней цены сахара в Украине. По данным эксперта Украинского клуба аграрного бизнеса Тараса Высоцкого, в апреле оптовые цены на сахар поднялись с 8,00 тыс грн / т до 8,75 тыс. грн / т.

По словам заместителя председателя Антимонопольного комитета Украины Елены Чернелевской, в марте цены на сахар в розничной сети колебались от 8,82 грн / кг до 9,14 грн / кг, средняя цена на этот продукт составляет 9,07 грн / кг. Чернелевская отметила, что причиной повышения цен на сахар, которое состоялось в период завершения сахароварения, стало “расшатывания” рынка отдельными недобросовестными участниками результате создание искусственного дефицита в период новогодних праздников.

Комментируя возможные изменения ситуации на рынке ближе к летнему сезону, Елена Чернелевская подчеркнула: “АМКУ держит руку на пульсе. Мы будем осуществлять постоянный контроль и принимать соответствующие меры, чтобы нечестные предприниматели не создали любые дисбалансы на этом рынке. Ведь оснований для повышения цен на сахар и создание искусственного дефицита на сегодня нет”.

Вместе с тем, временная комиссия Киевсовета по качеству питания учащихся установила, что ценообразование на продукты питания вызывает вопросы относительно прозрачности тендеров. Например, в Голосеевском районе за килограмм масла установлена цена поставщика - 39 грн, а в Святошинском - 58 грн.

“Совершенно неприемлемой и непонятной является ситуация, когда в зависимости от района существует очень большая разница в рационе школьников. Это, очевидно, является следствием непрозрачности проведения тендеров среди предприятий, оказывающих услуги по питанию в школах ”, - отмечает член комиссии Елена Овраменко. Чтобы противодействовать завышению поставщиками закупочных цен на продовольствие, члены комиссии решили рекомендовать тендерным комиссиям использовать предельные цены на продукты питания, которые установило на период тендеров ГУ статистики в Киеве.

ЧП “Торгпродсервис” основано Михаилом Николаевичем Олейником.

Теги: Новости

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.