четвер, 18 квітня 2024 г.

“Киевский метрополитен” потратит 6 млн грн на бесконтактные карты

“Киевский метрополитен” потратит 6 млн грн на бесконтактные карты

КП “Киевский метрополитен” заключило договор на закупку в 2015 году партии бесконтактных электронных карт по 17,4 грн за штуку, при сегодняшней залоговой цене карты - 12 грн. В столичной подземке отметили, что вопрос подорожания залоговой стоимости карт для киевлян будут решать в КГГА.

Информацию о приобретении бесконтактных карт KV обнаружила на официальном веб-портале государственных закупок. Победителем торгов на поставку столичной подземке карт стало ООО “Предприятие “Пластик Карта”.

Согласно договору, заключенному 26 августа, “Пластик Карта” на протяжении 2015 года должна поставить согласованными партиями 350 тыс. пластиковых карт общей стоимостью 6 085 800 грн. Таким образом, в среднем одна карта обойдется “Киевскому метрополитену” приблизительно в 17,4 грн. При этом залоговая стоимость, которую пассажиры вносят в кассу при получении карты, составляет 12 грн.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 
 

Как сообщили KV в “Киевском метрополитене”, закупка не повлечет автоматического повышения залоговой стоимости карт в кассах. Для того, чтобы предприятие изменило расценки, должно быть издано соответствующее распоряжение КГГА. Последний раз залоговая стоимость карт повышалась в феврале, когда мэрия ввела новые тарифы на проезд в метрополитене.

“Мы ежеквартально подаем в КГГА отчет о результатах финансовой деятельности предприятия. На основании этого отчета профильные департаменты мэрии принимают рещение: либо дотировать предприятие из бюджета, либо закладывать наши расходы в тариф”, – объяснили в пресс-службе “Киевского метрополитена”.

Читайте также: Стали известны экономические обоснованные тарифы на проезд от КГГА

ООО “Предприятие “Пластик Карта”, зарегистрированное в поселке Новые Петривци Киевской области, основано в 1999 году и позиционирует себя как первый отечественный производитель расчетных карт и единственный производитель, сертифицированный международными платежными системами VISA и MasterCard. Ее учредителями являются немецкая компания “Итес Фертрибс ГМБХ материалы для производства электроники”, эстонское паевое общество “Пластмекс” и отечественное ООО “Техноконсалтинг”, принадлежащее Михаилу Илько и Александру Скрипнику.

КиевVласть

Сергей Кочетков

Теги: тендер, метро, тариф, залог, поездка, пластиковая карта

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.