вівторок, 24 травня 2022 г.

Киевских чиновников вынуждают ездить на общественном транспорте

Киевских чиновников вынуждают ездить на общественном транспорте

Общественный совет при КГГА попросил Владимира Бондаренко отдельным распоряжением обязать чиновников департамента транспортной инфраструктуры муниципалитета раз в неделю ездить общественным транспортом. Соответствующее обращение к главе КГГА было направлено 25 апреля.

Об этом на своем сайте сообщила председатель Общественного совета Марина Бурмака.

По ее мнению, киевские чиновники начнут реагировать на жалобы относительно некачественного обслуживания в городском транспорте только тогда, когда будут вместе с людьми ездить на маршрутках и троллейбусах. “Однако работники департамента транспортной инфраструктуры до сих пор эту инициативу общественности отвергали”,— отмечает Бурмака.

ОБРАЩЕНИЕ

По ее словам, Общественный совет, работая вместе с частными перевозчиками Киева, уже достиг некоего прогресса, подталкивая чиновников работать над улучшением качества услуг в маршрутном транспорте.

“Был наработан трехсторонний протокол плана неотложных мер по исправлению недостатков в сфере пассажирских перевозок, по доработке типового договора между перевозчиками и департаментом транспортной инфраструктуры КГГА, запланированы мероприятия по улучшению условий в городском транспорте для людей с инвалидностью. Также были достигнуты договоренности по обновлению состава конкурсного комитета, определяющего перевозчиков на маршрутах, прозрачности работы этого комитета, проведению инструктажей для водителей по культуре обращения  с пассажирами, оказания первой помощи пострадавшим в ДТП и т.п.”,— пишет Марина Бурмака.

По ее словам, пока не достигнуто соглашение только в одном – чиновники в одностороннем порядке упорно вычеркивают из текста протокола принципиальное требование Общественного совета при КГГА, чтобы руководители департамента транспортной инфраструктуры сами пользовались маршрутным транспортом Киева.

“Такая практика вполне логична и соответствует стремлению людей к изменениям. Поэтому мы и предложили столичным чиновникам лучший способ узнать проблемы граждан. Пересесть с седанов представительского класса в салон маршрутки - для них все еще ​​большое испытание. Но Общественный совет от своего требования отступать не планирует”,— отмечает Марина Бурмака.

Теги: транспорт, обращение, бондаренко, маршрутка, бурмака, перевозчик, общественный совет при кгга

вівторок, 24 травня 2022 г.
19:23
Прокуратура повідомила про підозру киянину, який закликав розстрілювати полонених українців
19:01
На Київщині виявили більш як 10 масових поховань мирних жителів, 8 з них у Бучі
18:45
Рашисти формують на території Криму резервні підрозділи, - Генштаб ЗСУ
18:17
В Україні зміниться механізм підготовки та перепідготовки водіїв, - МВС
18:01
“Укрзалізниця” прискорить поїзд Київ – Варшава на дві години
17:43
У Броварах взялися дерусифікувати центральний парк
17:27
Київрада запланувала “секретне” засідання земельної комісії
16:41
Вбивство сім’ї старости села Мотижин розкрито, встановлено 5 солдатів рф та 3 “вагнерівців”, - Венедиктова (фото)
16:20
Євросоюз скасував мита на всі товари з України на один рік
16:02
“Альянс Новобуд” на початку квітня поновив будівельні роботи і вже готує нові звіти з будмайданчиків, - пресслужба
15:44
Олексій Чернишов відбув у вояж Європою (ФОТО)
15:39
На Харківській площі в Києві висадили 4 тисячі лілій із Харкова (фото)
15:09
Киянину за зберігання вдома боєприпасів загрожує до до семи років ув’язнення
14:51
Фастівська лікарня запрошує фастівчан долучитися до здачі крові
14:25
Київщина вже засіяла 95,9% запланованих полів, - КОВА
14:03
Правоохоронці Василькова затримали стрільця, який відкрив вогонь по житловим будинкам (фото)
Календар подій
З київської громади знов намагаються стягнути 671,5 млн. гривень за “примарну” реконструкцію Харківської площі
24 травня 2022 г. 09:00
З київської громади знов намагаються стягнути 671,5 млн. гривень за “примарну” реконструкцію Харківської площі
В суді по другому колу починається розгляд справи про стягнення з бюджету Києва 24,46 млн доларів США (671,5 млн. гривень) на користь екс-інвестора реконструкції Харківської площі. Мова йде про ТОВ “Київ Термінал” (компанія відомого грузинсько-російського бізнесмена Тамаза Сомхішвілі), яке не встигло приступити до реконструкції: підписаний в 2007 році інвестдоговір було розірвано в 2013 році, але фірма начебто понесла значні збитки. Черговий раунд судових розглядів може бути поганим знаком для столичної громади: у “Київ терміналі” за невідомих обставин погодились зменшити розмір своїх претензій та не побоялись заплатити солідний судовий збір. На думку фахівців, це може свідчити про певні домовленості на “найвищому рівні”. При цьому, для громадськості можуть ускладнити участь у судовому процесі через воєнний стан.
Військовий начальник - усім голова: вступив у силу закон про ВА та ОМС під час воєнного стану
20 травня 2022 г. 13:55
Військовий начальник - усім голова: вступив у силу закон про ВА та ОМС під час воєнного стану
Державна служба та органи місцевого самоврядування (ОМС) відтепер ще більше залежатимуть від начальників військових адміністрацій (ВА), утворених в умовах воєнного стану. В деяких випадках ВА перебирають на себе повноваження обласних та районних рад. Там, де ВА в силу тих чи інших причин немає, на час війни підсилюються повноваження голів громад – якщо на то є підстави воєнного характеру, голови будуть керувати одноосібно, без виконкомів та депутатів, але знов-таки під чуйним керівництвом начальників обласних ВА. Ба більше, закон, що взагалі-то стосується ВА та ОМС, розширює повноваження… президента і Верховної Ради (ВР), даючи їм право робити кадрові перестановки, оминаючи обов’язкові процедури мирного часу.