неділя, 14 серпня 2022 г.

Киевская полиция обнародовала подробности пропажи “Апостола” и приметы вора (фоторобот, видео)

Киевская полиция обнародовала подробности пропажи “Апостола” и приметы вора (фоторобот, видео)

Правоохранители устанавливают личность мужчины, который подозревается в совершении кражи старинной книги "Апостол" Ивана Федорова в Национальной библиотеке им. Вернадского. По их данным, кражу мог совершить худощавый мужчина 35-40 лет с русыми волосами.

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы ГУ Нациполиции в Киеве.

Согласно сообщению, по словам работников библиотеки, к ним пришел человек, назвавшийся представителем контролирующего органа, и предоставил копии документов для проведения сверок тех книг, которые в них хранятся. После чего назвал список тех изданий, которые он бы хотел проверить. При этом попросил отдельное помещение, где бы он смог спокойно работать. В течение дня человек несколько раз выходил из помещения, оставляя при этом свои вещи. В конце рабочего дня он вышел и обратно уже не вернулся.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Пропажа "Апостола" Ивана Федорова, по данным пресс-службы, была обнаружена, когда персонал библиотеки сверял выданные мужчине для ознакомления издания.

Сообщается, что работники библиотеки, которые контактировали с этим человеком, предоставили правоохранителям приблизительное описание его внешности: на вид мужчине около 35-40 лет, рост 170 см, худощавого телосложения, русые волосы.

Фото: Фоторобот подозреваемого

Приметы: на вид 35-40 лет, рост 170-172 см, скулы широкие, волосы русые, нос и губы среднего размера, худощавого телосложения.

Полицейские просят внимательно посмотреть на фоторобот, сделанный по описанию людей, которые непосредственно с этим человеком контактировали. Если вы узнали человека, похожего на картинке, просьба немедленно сообщить по телефону 102 или (044) 486-03-06, 486-56-02.

Напомним, 10 мая из Национальной библиотеки им. Вернадского была украдена старинная книга "Апостол" Ивана Федорова, напечатанная в 1574 году. Следственным отделом управления полиции сведения о происшествии внесены в Единый реестр досудебных расследований по ст. 185 (кража) Уголовного кодекса Украины.

Подробнее: В Киеве из библиотеки им. Вернадского исчезла первая печатная книга Украины

Фото взято из открытых источников

КиевVласть

Георгий Палуев

Теги: новости киева, полиция, кража, книга, апостол, библиотека имени вернадского, приметы вора

неділя, 14 серпня 2022 г.
13:09
У липні столичними інспекторами було внесено понад 2 тис. приписів за порушення правил благоустрою
12:12
Ще 352 мешканця Ірпеня отримають тимчасове житло (фото, відео)
11:04
Ворог втратив в Україні понад 43,5 тисячі вояків та 194 гелікоптери, - Генштаб ЗСУ
10:01
У неділю, 14 серпня, ярмарки пройдуть в чотирьох районах столиці (адреси)
09:09
На Київщині поновили час комендантської години
08:06
На шести напрямках ворог, окрім обстрілів артилерією, наносив авіаудари, – Генштаб ЗСУ
субота, 13 серпня 2022 г.
17:48
Контррозвідка СБУ запобігла витоку до ворога інформації про розташування Сил оборони столиці
17:05
На Київщині піротехніки ДСНС знешкодили майже 61 тисячу вибухонебезпечних предметів
16:27
Пошук талантів: Ірпінська дитяча школа мистецтв запрошує на навчання
15:47
Автобуси маршруту № 21 курсуватимуть із заїздом до станції метро “Почайна”
15:05
Резніков закликав країни - учасниці формату “Рамштайн” допомогти Україні покарати рф за воєнні злочини
14:15
Киянин отримав 5 років позбавлення волі за крадіжку мережевих дротів
13:12
Внаслідок збройної агресії рф в Україні понад 711 дітей отримали поранення
12:20
За два місяці у Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю додалося 500 нових підопічних, - Марина Хонда
11:11
Втрати рашистів сягнули 43,4 тисяч вояків та 1 856 танків, - Генштаб ЗСУ
10:10
Мешканцю Вишгорода повідомлено про підозру у незаконній порубці лісу на понад 1,5 млн гривень
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.