четвер, 30 червня 2022 г.

Киевоблсовет решил не отменять льготы ГП “Киевоблагролес”

Киевоблсовет решил не отменять льготы ГП “Киевоблагролес”

Депутаты Киевоблсовета провалили голосование за отмену арендной льготы ГП “СЛП “Киевоблагролес”. Лесники смогут продолжать платить за аренду помещения в центре Киева 1 гривну. 

Об этом KV узнала из проекта решения Об отказе в предоставлении ГП “СЛП  “Киевоблагролес” льготы по уплате арендной платы”, рассмотренного на очередной 30 сессии Киевского облсовета 19 сентября.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Отказать в предоставлении льготы по уплате арендной платы ГП “СЛП “Киевоблагролес” по договорам аренды недвижимого имущества от 21.11.2017 № 59/17 и от 21.11.2017 № 60/17 на помещение площадями 142,3 кв.м и 120,0 кв.м”, – говорится в документе. 

Сообщается, что данные помещения, находящихся в Киеве на третьем этаже административного здания по адресу: ул. С. Петлюры, 16/108, и прибывают на балансе коммунального предприятия Киевского областного совета “Друкар”.

Как сообщает корреспондент KV, в ходе голосования по данному вопросы депутаты не приняли решение. “За” отмену льготы проголосовало 24 народных избранника, отказались принимать участие в голосовании 23 депутата. 

“Киевоблагролес” специализируется на лесохозяйственной деятельности с 1996 года. Капитал госпредприятия составляет 67 тыс. гривен. Руководит им Светлана Васильевна Рыженко и экс-депутат Киевоблсовета прошлого созыва, зашедший от Партии регионов Владимир Николаевич Горбик.

Начинал свою карьеру Владимир Горбик с поста глав Макаровской РГА и Барышевской РГА. Трудился также на посту советника главы администрации, отдела обеспечения деятельности руководства аппарата КОГА, аналогичные функции выполнял в Министерстве энергетики и угольной промышленности Украины. Руководил Департаментом экономического развития и торговли Киевской ОГА при губернаторе Присяжнюке.

Напомним, что еще только в июле этого года коммунальные предприятия Киевского облсовета “Киевоблагролес” и “Полифаст” получили от депутатов льготы. До 31 декабря предприятия оставили за собой право сохранения в полном объеме налоговых поступлений от арендной платы. 

Согласно проектам решений, в 2018 и 2019 годах КОС предоставляло в аренду “Киевоблагролес” помещения за символическую плату в размере одной гривны.

Читайте: Киевоблсовет раздал льготы коммунальным предприятиям

* ГП “СЛП “Киевоблагролес” ( код ЕГРПОУ: 24219849).

Фото: KV

КиевVласть

Инна Михно

Теги: новости киевской области, новости киевщины, власть киевщина, решение, сессия, кос, льгота, областной совет, киевоблагролес, государственное предприятие

четвер, 30 червня 2022 г.
22:22
Понад 50 країн узяли зобов'язання щодо підтримки України, - Байден
22:04
Зафіксовано близько 400 воєнних злочинів росіян проти культурної спадщини України, - МКІП
21:47
Окупанти силою змушують працівників Запорізької АЕС осушити охолоджувальні басейни, - “Енергоатом”
21:22
У червні зменшилася ціна на квадратний метр у новобудовах Києва, - експерт
21:00
Резніков: Зв'язок, управління й ситуаційна обізнаність ЗСУ стають все кращими
20:42
Рашисти готуються запустити пасажирський потяг з Криму до Мелітополя, щоб завозити військову техніку, - мер
20:23
Світовій спільності покажуть зруйновані рф об'єкти культурної та історичної спадщини через проєкт "Листівки з України” (фото)
20:02
Ворог штурмує Лисичанський НПЗ, утримує північно-західну та південно-східну частини заводу, - Генштаб ЗСУ
19:42
Кулебу закликають притягнути очільника Гостомеля до дисциплінарної відповідальності
19:21
Україна розриває дипломатичні відносини з Сирією
19:00
Фермери Київщини втратили більше півмільярда доларів через блокування портів військами рф
18:43
Нарубав лісу на півмільйона з метою продажу: на Київщині судитимуть місцевого мешканця
18:33
У КМДА подякували девелоперам за захист пам’ятників у столиці
18:20
1-3 липня у столиці відбудуться сільськогосподарські продуктові ярмарки (список адрес)
17:59
На території зруйнованого рашистами ТРЦ у Кременчуці виявили ще 5 фрагментів тіл
17:27
Обстріл російськими ракетами ДВРЗ в Києві завдав збитків довкіллю на понад 221 млн гривень
Календар подій
Забути історію: Київрада і КМДА пробачили забудовнику знищення “Садиби” XIX століття на вул. Лабораторній, 9-Б
30 червня 2022 г. 09:00
Забути історію: Київрада і КМДА пробачили забудовнику знищення “Садиби” XIX століття на вул. Лабораторній, 9-Б
Столична влада вирішила заплющити очі на знесення історичної будівлі на вул. Лабораторній, 9-Б (Садиби, яку було збудовано в XIX столітті). Так, незважаючи на обіцянки розібратись з порушником, Київська міськдержадміністрація (КМДА) не змогла в судовому порядку довести законність внесення цього об'єкта до Державного реєстру нерухомих пам’яток України. В свою чергу, Київрада минулого четверга ще й погодила його власнику – ТОВ “Скайпроджект” (входить до групи “Альтіс-Холдинг”) – поновлення договору оренди суміжного “клаптика землі”. Вочевидь, все це робиться для того, щоб максимально допомогти цій компанії будувати в історичному центрі столиці багатофункціональний комплекс (БФК) преміум-класу “Metropole” з перевищенням допустимої поверховості. Цікаво, що донька власника компанії-забудовника Катерина Глімбовська (на колажі лвіоруч) менше місяця тому прийняла повноваження депутатки Київради.
Півгектара за “собачу будку”: Київрада погодила скандальний землевідвід на Райдужному масиві
28 червня 2022 г. 09:00
Півгектара за “собачу будку”: Київрада погодила скандальний землевідвід на Райдужному масиві
Столична міськрада вирішила передати ділянку на вул. Петра Вершигори 2А/2 (Райдужний масив, Дніпровський район) площею 0,46 га в оренду ТОВ “Еталон-2021”. Таким чином вказана компанія (входить до орбіти власника мережі автозаправок “БРСМ–Нафта” Андрія Біби, на колажі ліворуч) зможе побудувати на цій землі “об’єкти інженерної та транспортної інфраструктури”. Юристи і журналісти вважають даний землевідвід незаконним і припускають, що його було здійснено з корупційних мотивів вищого керівництва столиці. Вказану ділянку треба було передати в оренду лише через аукціон, а дивна споруда, яка знаходиться на ній і яка послугувала підставою для землевідводу, очевидно була побудована та легалізована без дозвільних документів. Цілком можливо, що законність таких дій Київради доведеться встановлювати правоохоронним органам та суддям.