неділя, 7 серпня 2022 г.

Киевлянка пострадала от обвалившегося с “дома Кличко” куска бетона

Киевлянка пострадала от обвалившегося с “дома Кличко” куска бетона

В центре Киева на 62-летнюю женщину с фасада жилого дома упал кусок бетона. Женщина получила тяжелые травмы и была госпитализирована в больницу.

Как стало известно KV, несчастный случай произошел на углу улиц Богдана Хмельницкого и Лысенко, где в жилом доме на двух верхних этажах находится трехуровневая квартира мэра столицы Виталия Кличко.

Инцидент произошел в понедельник, 27 июля, - информирует издание "Обозреватель".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

Подробности происшествия рассказала сама пострадавшая.

"Было около десяти часов утра, и я спешила на работу. Шел дождь, поэтому я была под зонтиком. Когда я проходила возле дома по адресу: улица Богдана Хмельницкого 30/10, то со стороны улицы Лысенко на меня сверху упал кусок бетона" - говорит 62-летняя Лидия Коваль. По ее словам, похоже, что бетон откололся от фасада здания.

Женщина говорит, что ей сильно повезло, поскольку основной удар пришелся по плечу. Голову задело лишь по касательной, при этом зонтик немного смягчил удар: "Но если бы несколько сантиметров в сторону, удар пришелся бы по голове, тогда меня, наверное, ничего бы уже не спасло", - уверена Лидия Федоровна.

Превозмогая боль, женщина пошла в травпункт, который находился в 300 метрах от места происшествия на улице Богдана Хмельницкого. Врачи диагностировали у пострадавшей гематомы, сделали рентген плеча (предварительно у женщины перелом ключицы).

"Когда я вечером проходила возле дома, где на меня упал кусок бетона, то увидела что место происшествия уже ограждено",  - говорит Лидия Коваль.

В здании, у которого и произошел несчастный случай, на двух верхних этажах и мансарде расположена квартира мэра Киева Виталия Кличко.

Отметим, что ответственность за состояние дома несет балансодержатель (ЖЭК, ОСМД), который должен следить за тем, чтобы с крыши или фасада здания не откалывалась штукатурка или черепица. Если есть такая опасность, участок должен ограждаться красной лентой.  

КиевVласть

Кристина Шевченко

Теги: новости киева, травма, обвал, бетон, дом кличко

неділя, 7 серпня 2022 г.
19:06
Затоплені Буча та Ірпнінь жаліються на млявість комунальників (відео)
17:25
Поліцейські Києва взяли участь у благодійному пробігу “Дорога життя”
16:34
Мешканцям Київщини нагадали, до яких лікарів можна звертатись без е-направлення
15:10
Олексій Кулеба розповів як ремонтують Баришівську школу імені Зерова
14:25
Київрада запрошує громадськість до складу поліцейської комісії
13:05
Рашисти вчергове здійснили ракетний обстріл Запорізької АЕС: пошкоджено датчики радіаційного моніторингу
12:10
“Смілива гривня”: в Україні триває акція зі збору монет для потреб ЗСУ
11:18
Армія рашистів втратила понад 42,2 тисячі вояків та 1 805 танків, - Генштаб ЗСУ
10:15
Поліція Київщини продовжує проводити посилені відпрацювання в Ірпені
09:30
У неділю, 7 серпня, ярмарки пройдуть в чотирьох районах столиці (адреси)
08:46
На Київщині продовжили комендантську годину
08:09
На території республіки білорусь збройні сили рф розгортають додаткові сили, - Генштаб ЗСУ
субота, 6 серпня 2022 г.
17:25
На Київщині в Ірпені та Бучі запустили безкоштовні футбольні тренування для дітей
16:25
Підрозділи ДСНС на Київщині вже знешкодили близько 60 тисяч вибухонебезпечних предметів
15:18
Внаслідок повномасштабної збройної агресії рф в Україні загинула 361 дитина
14:15
В КОДА заявили про відновлення 236 пошкоджених через бойові дії будівель
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.