п'ятниця, 19 квітня 2024 г.

Инициировать создание объектов детской инфраструктуры возле новостроек должны местные власти - пресс-секретарь корпорации “Укрбуд”

Инициировать создание объектов детской инфраструктуры возле новостроек должны местные власти - пресс-секретарь корпорации “Укрбуд”

Создание детских садов и школ в новых жилищных комплексах сопряжено с рядом серьезных проблем, ведь управление учебными заведениями – это не профиль строительных компаний. На баланс их должны взять городские власти и выделить из бюджета средства на их содержание. В противном случае проект вынужден стать коммерческим. Именно поэтому инициировать создание объектов детской инфраструктуры должны местные власти, заранее рассчитывая бюджетные возможности для их эксплуатации.

Об этом в опросе KV рассказал пресс-секретарь корпорации "Укрбуд" Глеб Шемовнев.

Эксперт рассказал, что создание детских садов и школ сопряжено с рядом серьезных проблем. Во-первых, их появление должно быть обусловлено возможностями существующей инфраструктуры. Если она не сможет справиться с дополнительной нагрузкой на детские учреждения, тогда новые объекты необходимы. В противном же случае они вряд ли будут востребованы.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Вторая важная проблема, по мнению Шемовнева – организация работы учреждения. Ведь управление детсадами и школами – это не профиль строительных компаний. Возьмут ли его на баланс городские власти, запланированы ли в бюджете средства на его содержание? Если нет – то изначально социальный проект либо окажется невостребованным, либо будет вынужден стать коммерческим.

"Именно поэтому инициировать создание объектов детской инфраструктуры должны местные власти, заранее рассчитывая бюджетные возможности для их эксплуатации. Таким образом, закроется вопрос и о востребованности такой инфраструктуры. Если строительство велось за счет застройщика, его расходы также должны учитываться. Например, путем освобождения от паевого взноса", - сказал представитель Укрбуда.

Тем не менее, как отметил эксперт, ответственные застройщики самостоятельно идут на определенные шаги, которые позволяют снизить нагрузку на коммунальные учреждения. Например, в четырех строящихся жилых комплексах "Укрбуда" запланировано создание детских садиков. После ввода домов в эксплуатацию они будут переданы арендаторам. В ЖК "CRYSTAL HOUSE", который возводится в Голосеевском районе, также запланировано помещение под детский развивающий клуб. Шимовнев добавил, что с такой детской инфраструктурой проблем не возникает, так как она изначально является частью проекта возводимого жилого комплекса или благоустройства придомовой территории.

Читайте: Жилищные комплексы со школами и детсадами являются очень востребованными - представитель компании KAN Development Анна Попруга

Фото: svobodaslova.su

КиевVласть

Алена Момот

Теги: новости киева, купить квартиру в Киеве, укрбуд, застройщики, квартиры, застройка киева, школы киева, детские садики, инфраструктура киева, очередь в детский сад киева, шемовнев

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.