вівторок, 9 серпня 2022 г.

Игорь Кононенко предложил немного раскулачить Киев

Игорь Кононенко предложил немного раскулачить Киев

Новый глава “Солидарности” Киевской области Игорь Кононенко считает, что столица должна поделиться своим бюджетом с соседними районами. Раскулачивание в пользу Киевщины может быть проведено “по принципу справедливости”.

Об этом KV стало известно из сообщения портала “Обухов”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Согласно сообщения, о необходимости для столицы делиться с областью Игорь Кононенко заявил в ходе встречи с обуховской общественностью в местном горсовете, прошедшей 20 ноября.

Большие города нужно немного “раскулачить” в пользу регионов.В этом убежден нардеп Игорь Кононенко, который недавно посетил Обухов”, - отмечается в сообщении.

Сообщается также, что община возлагала немалые надежды на приезд Кононенко в райцентр, в ходе встречи нардеп проявил непринужденность, внимательность и продемонстрировал простоту в общении.

“Киев должен поделиться бюджетом с соседними районами области по принципу справедливости”, - отметил нардеп.

Также Игорь Кононенко рассказал, что удивлен тем, что местная община видит не только задачи своего региона, но осознает перспективы общенационального уровня.

“В Обуховском горсовете встретился с общественностью города. Накопилось немало вопросов, которые мы можем решить только вместе. Актуален ремонт двух дорог, важных, как для жителей Обухова и Украинки, так и областного сообщения в целом.

Рад слышать, что мое содействие финансированию региона уже имеет практическое воплощение”, - написал нардеп на своей странице в facebook.

Напомним, ранее KV уже писала о том, что в ранее глава Киевской облгосадминистрации Александр Горган представил активу Обуховщины нового главу местной РГА Ивана Рудяка. По словам губернатора, новоназначенному чиновнику грех не воспользоваться связями с “покровителем” Обуховского края и новым главой областной “Солидарности” Игорем Кононенко.

Подробнее: Игорь Кононенко - друг Обуховского района, - Горган

Фото: Фейсбук Игоря Кононенко

KиевVласть

Вероника Злацкая

Теги: новости киевской области, киев, бюджет, нардеп, солидарность, обухов, игорь кононенко, встреча

вівторок, 9 серпня 2022 г.
20:05
Гідрослужби столиці очищають зливостоки в кожному районі, - КМДА
19:47
В Броварах через аварію на електромережах без світла районна лікарня
19:47
У Бундестазі закликають розглянути введення безпекової місії ООН на ЗАЕС та позбавити сили право вето РФ у Радбезі
19:45
У Бородянці на відновлення понівечених дахів витратять 10 млн гривень
19:23
Ворог, за підтримки авіації, намагається вести штурмові дії на Бахмутському та Авдіївському напрямках, - Генштаб ЗСУ
19:05
“Центр комунального сервісу” проводить в Києві звірку номерів квартирних лічильників
18:47
Правоохоронці Києва затримали шахрая-іноземця, який відкрив фіктивний обмінник
18:23
Вибухи в Криму: КВ зібрала найяскравіші відео
18:05
Київські виші очолили рейтинг університетів України
17:43
Комунальним закладам Вишгорода передали 80 тисяч літрів палива
17:26
Столична влада створила Vcentri HUB у Голосіївському районі
17:03
У Броварах зафіксовано один випадок підозри на лептоспіроз
16:45
На Київщині власники елітних автомобілів сплатили 4,1 млн гривень транспортного податку
16:30
У Сенаті Франції закликають негайно запровадити спеціальну місію безпеки ООН на ЗАЕС
16:25
У КМДА пообіцяли керівникам столичних райдержадміністрацій і комунальникам “кадрові рішення” за відсутність контролю за підготовкою до зими
16:03
В Таращанській громаді на Київщині протягом трьох днів відключатимуть електроенергію (адреси)
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.