п'ятниця, 26 квітня 2024 г.

Горсовет Бучи чуть не отдал под многоквартирную застройку 300 га земель

Горсовет Бучи чуть не отдал под многоквартирную застройку 300 га земель

Сегодня в Буче состоялось заседание очередной сессии горсовета, на которое были вынесены 3 вопроса по передаче земель под многоквартирную застройку. Однако ни одно из трех предложенных депутатам решений не получило необходимой поддержки.

Об этом KV узнала из сообщения портала “Громада Приирпенья”.

Как сообщается, вниманию депутатов было предложено три проекта решений на разработку детальных планов застройки.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 
 

“Первым озвучили решение о проведении конкурса на право аренды и застройки земельного участка ориентировочной площадью 60 га. Этот земельный участок расположен в границах улиц Кирова, Вокзальная и Тарасовская, за школой номер №3”, - говорится в сообщении.

Как отметил секретарь горсовета Василий Олексюк, там будут выделены участки для воинов АТО. Но в решении не было ни слова об усадебной застройке.

“Не было и разграничения - на сколько га будет усадебная, а на сколько - многоэтажная застройка, как и гарантий, что там будет построена социальная инфраструктура”, - рассказывает о сессии бучанка Ирина Влащук.

 

За это решение проголосовало восемнадцать депутатов, против голосовал один депутат и три воздержались.

Также не прошло решение о разработке детального плана застройки 55 га в границах улиц Леси Украинский, Вишневой, Дорошенко, Степана Бандеры и Нового Шоссе.

Не хватило голосов и решению о разработке детального плана на застройку 191,5 га.

Как передает “Громада Приирпенья”, это земля расположена за новостройками фирм мэра Бучи Анатолия Федорука и мэра Ирпеня Владимира Карплюка ЖК “Варшавский двор”.

Местный общественный активист Виктор Бархоленко не удивлен такими намерениями бучанской власти. “За счет этой застройки в Буче увеличится искусственно население, как минимум втрое. Инфраструктура и инженерные коммуникационные сети не готовы к этим нагрузкам. Мы имеем уже не один пример в Буче, когда застройщики только набивали себе карманы, и не думали развивать инфраструктуру города. И самое главное - улучшение жилищных условий местного населения путем получения земельных участков остается навсегда нерешенным”, - убежден Бархоленко.

Читайте также: В суде отменяют акты на земли Беличанского леса

КиевVласть

Оксана Мельник

Теги: ато, буча, застройка, инфраструктура, карплюк, федорук, бархоленко

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.