четвер, 28 березня 2024 г.

Глав Белоцерковской и Киево-Святошинской местных прокуратур хотят снять с должностей

Глав Белоцерковской и Киево-Святошинской местных прокуратур хотят снять с должностей

В прокуратуре Киевщины подвели итоги работы органов прокуратуры области за первое полугодие 2017 года. Прокурор Киевской области Дмитрий Чибисов признал, что не все сотрудники его ведомства работали добросовестно.

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы прокуратуры Киевской области.

“Учитывая, что в текущем году не все сотрудники прокуратуры добросовестно выполняли свои профессиональные обязанности, во время оперативного совещания прокурор области приказал провести служебное расследование относительно прокуроров Белоцерковской, Броварской и Киево-Святошинского местных прокуратур”, - сказано в сообщении.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Также отмечено, что в Совет прокуроров Украины направлены материалы в отношении руководителей Белоцерковской и Киево-Святошинского местных прокуратур по решению вопроса об освобождении последних с занимаемых должностей.

“Те прокуроры, которые используют свое служебное положение для решения личных целей или интересов третьих лиц - будут уволены из органов прокуратуры”, - сказал Дмитрий Чибисов.

В 2017 году начала свою работу “горячая линия”, по которой можно было сообщать непосредственно прокурору области о коррупционных правонарушениях.

Подробнее: На Киевщине запустили единую горячую линию, по которой просят сообщать о фактах коррупции

Дмитрий Чибисов отметил, что за полгода в суд направлено 41 уголовное производство о коррупции, 37 - касаются земельной и бюджетной сфер.

Как рапортует прокуратура, в столичном регионе уничтожено 4 организованных преступных группировки. В частности, по делу так называемых “черных трансплантологов”, которые вербовали и вывозили за границу украинцев с целью торговли их органами.

Читайте: "Черным трансплантологам" из Турции киевский суд назначил почти 3 млн долларов залога

В течение 6 месяцев 2017 года предъявлено исков относительно незаконного отчуждения земли на сумму 3,4 млрд грн. В настоящее время судами удовлетворено 99 исков на сумму 2,4 млрд. Прокуратура уверяет, что в государственную собственность реально возвращено земельных участков на общую площадь более 16 га.

Читайте: Прокуратура требует вернуть Беличанский лес в государственную собственность

Также за полгода органы прокуратуры заявили 12 исков в отношении застройщиков, обязывая заключить договора с органами местного самоуправления о долевом участии в развитии инфраструктуры населенного пункта на общую сумму 15 млн грн.

Прокуратурой Киевщины из незаконного пользования возвращены государству земельные участки учебных заведений площадью 441 га и стоимостью почти 15 млн грн.

Читайте: В прокуратуре занялись стройками, оплаченными из бюджета Киевщины

Фото: РБК-Украина

КиевVласть

Ирина Житняя

Теги: новости киевской области, прокуратура, коррупция, итоги, прокуроры, полугодие, снятие с должностей

четвер, 28 березня 2024 г.
15:15
На Харківщині під черговим обстрілом рф загинула щонайменше одна людина, є поранені
15:05
На Київщині без електропостачання наразі 300 точок обліку, – Міненерго
14:45
СБУ затримала високопосадовця Київської ОВА, який збирався шпигувати на користь рф
14:24
В “Інтергал-Буд” діють 2% знижки для військових та медиків на купівлю житла
14:06
Освітяни Козина замовили сухофрукти у ФОПа дорожче, ніж ринку
13:45
100 Волинська бригада ТрО запрошує на службу в підрозділах бригади
13:25
Перший рейс здійснив поїзд Прага — Чоп
13:04
У Києві затримали агента рф, який під виглядом капелана планував шпигувати за бригадою десантників ЗСУ
12:44
У Славутичі вирішили завершити опалювальний сезон 31 березня
12:26
Дитсадок на Харківському масиві відремонтують за 206 млн гривень
12:04
Пошкоджений ракетою будинок на Солом’янці включили до переліку на першочергове відновлення
11:45
У Чорнобильському заповіднику незаконно зрубали 100-річні дуби на майже 60 млн гривень
11:22
У Бучі через проведення слідчих дій перекрито рух транспорту на вулиці Вокзальній
11:01
На Київщині з 1 квітня починає діяти нерестова заборона на риболовлю
10:44
Рада оборони Києва ухвалила низку рішень з посилення заходів безпеки
10:26
На Вишневе очікує реконструкція дощової каналізації за 992 тисяч гривень
Календар подій
На Київщині триває скандал щодо будівництва кінологічного центру
28 березня 2024 г. 13:00
На Київщині триває скандал щодо будівництва кінологічного центру
У столичному регіоні розробка Детальних планів території (ДПТ) все частіше використовується місцевими владами для легалізації самочинних будівництв через зміну цільового призначення земельних ділянок. Приклад – будівництво кінологічного центру біля села Рославичі на території Феодосіївської громади, яке явно без жодних дозвільних документів триває вже більше двох років і наразі активно підтримується керівництвом громади всупереч позиції місцевих мешканців. Громадські активісти наголошують на тому, що такий об'єкт матиме серйозний негативний вплив на екологію: створить ризик зараження людей різними хворобами через відсутність місця для утилізації собачих фекалій та загрозу для розташованого поруч ландшафтного заповідника “Васильківські карпати”. В Київській облраді, схоже, з цим згодні, але нічого зробити не можуть. Що стосується обурених громадян, то, якщо у Феодосіївській сільраді їх “не почують”, вони збираються звертатись до правоохоронців і суду.
Точка забруднення: мешканці Обухівського району обурені розливом мастил на місці свердловини питної води
26 березня 2024 г. 09:00
Точка забруднення: мешканці Обухівського району обурені розливом мастил на місці свердловини питної води
В Таценках на Обухівщині – скандал навколо підприємства, що планує займатися розливом мастил та оливи. Місцеві жителі вказують, що на земельній ділянці, де будуються виробничі потужності підприємства, розташована свердловина питної води, а поряд — житлова забудова і бювети. На думку мешканців, така наближеність створює ризик забруднення хімією навколишніх джерел. Люди налякані не тільки екологічними ризиками, а й воєнними: росіяни вже неодноразово доводили свій інтерес до підприємств нафтової галузі. Заручившись підтримкою місцевої влади, активісти дійшли аж до Міністерства екології. Однак, підприємство й досі продовжує здійснювати свою роботу. Чого прагнуть мешканці, чи дійсно підприємство загрожує екології села та як у ситуацію планують втручатись владні органи, – дізнавалася КВ.