середа, 24 квітня 2024 г.

Генштаб ЗСУ про тридцять четвертий день російського вторгнення в Україну (інформація на 12.00 29 березня 2022 року)

Генштаб ЗСУ про тридцять четвертий день російського вторгнення в Україну (інформація на 12.00 29 березня 2022 року)

Російський ворог не досяг мети наступальної операції. Зазначається виведення деяких підрозділів ЗС РФ із території Київської та Чернігівської областей. При цьому залишається високим ризик нападу російських окупантів на військову та цивільну інфраструктуру.

Про це KВ  дізналася з повідомлення Генштабу ЗСУ в Facebook.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Є проблема зміцнення та ротації існуючого російського угруповання противника. Таким чином, тільки в Тихоокеанському флоті Збройних Сил РФ, рекрутингові підрозділи, через відмову особового складу брати участь у так званій “спецоперації”, не можуть укомплектувати навіть одного батальйонно-тактичного угруповання.

На Волинському напрямку угруповання Збройних Сил Республіки Білорусь забезпечує прикриття свого державного кордону, проводить показові акції.

На поліському напрямку російський противник обмежується артилерійським обстрілом, перегрупуванням наявних підрозділів та частковим їх виведенням на територію Білорусі.

На Сіверщинському напрямку російські окупанти продовжують блокаду Чернігіва, намагаючись поступово знищувати військові та цивільні об'єкти. Ворог не робив активних дій у напрямі Броварів.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

На Слобожанському напрямку російські окупанти продовжують застосовувати авіацію та артилерію у населених пунктах Харківське та Барвінкове, намагаючись захопити місто Ізюм. Бойові дії продовжуються в районі населених пунктів Кам'янка, Суху Кам'янка, Тихоцьку. Російський ворог збільшив існуюче угруповання, залучаючи окремі підрозділи 1-ї танкової армії РФ. 200-та окрема мотопіхотна бригада російського супротивника втратила в боях під Харковом дві батальйонно-тактичні групи та особисто командира бригади полковника Дениса Куриліта. Втрати лише однієї 200-ї бригади становили понад 1500 військовослужбовців.

На Донецькому напрямку противник збільшив вогневу міць та активізував штурмові дії у більшості районів. Завдав авіаудари по населених пунктах Воєводівка, Рубіжне, Лисичанськ, Кремінна, Золоте-4, Попасна, Торецьк, Новгород. Основні зусилля зосереджені взяття під контроль Попасної і Маріуполя. Російський ворог не має успіху.

У Бердянську російські окупанти намагаються відновити портову інфраструктуру.

На Південному напрямку противник, під прикриттям артилерійського вогню, вживає заходів щодо відновлення боєздатності, поповнення боєприпасів та палива.

Група Сил оборони продовжує вести оборонну операцію на Східному, Південно-Східному та Північно-Східному напрямах, стримує супротивника за всіма напрямками, за деякими напрямками – витісняє супротивника.

Давайте переможемо разом! Слава Україні!

Читайте: В Україні рашисти вже втратили понад 17 тисяч вояків та майже 600 танків, – Генштаб ЗСУ

Фото: Генштаб ЗСУ

КиївВлада

Александр Красногородский

Теги: ворог, Росія, білорусь, авіація, артилерія, новини україні, спротив, війна росії і України

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.