вівторок, 23 квітня 2024 г.

Фонд Госимущества не смог отсудить у депутата от ПР недострой на Киевщине

Фонд Госимущества не смог отсудить у депутата от ПР недострой на Киевщине

Фонд госимущества Киевской области не смог разорвать договор купли-продажи с ЗАО “Передвижная механизированная колонна-43” и вернуть себе недостроенный многоквартирный дом в Вышгороде.

Об этом говорится в решении Хозяйственного суда Киева передает КиевVласть.

В материалах судебного решения говорится, что в марте 2006 года Фонд госимущества Киевской области продал ЗАО “Передвижная механизированная колонна - 43” незавершенный объект строительства на 113 квартир. Недострой находится в городе Вышгород по улице Шевченко-Школьная.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook    

Согласно договору, “ПМК-43” приобретала право собственности на недострой после подписания акта приема-передачи (был подписан в апреле 2006 года).

Также компания принимала на себя и определенные обязательства, а именно: завершить строительство и ввести объект в эксплуатацию к марту 2011 года.Также было отмечено, что Фонд госимущества имеет право контролировать процесс строительства и в случае невыполнения указанных выше договоренностей - недострой мог быть возвращен в государственную собственность.

Отмечается, что в период 2006-2014 годов было осуществлено шесть проверок работ и составлено шесть актов. Последний акт датирован февралем 2011 года, за месяц до окончания срока сдачи объекта.

Во время последней проверки было установлено отсутствие результатов работ на недострое.

Сообщается также, что в ходе дела было выявлено, что в Департаменте государственной архитектурно-строительной инспекции Киевской области отсутствует документация по этому объекту. В частности, ДАБИ не выдавало разрешений на строительные работы, декларации о состоянии строительных работ и готовности объекта.

Прокурор Вышгородского района в июня 2015 года обратился в суд с целью расторгнуть договор и вернуть имущество ФГИУ.

По свидетельствам “ПМК-43”, предприятие при оформлении приватизации не обязывалось заниматься документальным оформлением земельного участка, к тому же Вышгородский городской совет, утверждала фирма, незаконно препятствовал предприятию в регистрации документов по покупке недостроя, выделения и аренды земли.

Однако суд отказал в удовлетворении иска: исковая давность в таких случаях составляет три года, а в суд прокуратура подала только через четыре года после последнего акта проверки.

Согласно данным портала “Наші Гроші”, владельцем ЗАО “Передвижная механизированная колонна - 43” значится Владимир Степанечко. Он был депутатом 2010-2015 гг. Вышгородского райсовета от Партии регионов. В течение 2008-2013 гг. ЗАО ​​“Передвижная механизированная колонна - 43” получила господряды на 400 710 000 грн. Как сообщалось, в прошлом году АМКУ  оштрафовал  компанию за согласованные действия на тендере по укреплению склона на Подоле.

Читайте также: Соломенское Дорожно-эксплуатационное управление закупило дизельного топлива более, чем на полмиллиона гривен

КиевVласть

 

Артем Янковецкий

Теги: новости киевской области, суд, застройка, скандал, партия регионов, вышгород, фгиу

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.