вівторок, 16 квітня 2024 г.

Девелопер дома на Жмаченко отзывает судебный иск против общественной активистки

Девелопер дома на Жмаченко отзывает судебный иск против общественной активистки

Компания “Дисбуд” отзывает единственный судебный иск о защите деловой репутации, поданный против общественной активистки Валентины Коробки. Соотвествующее решение девелоперы приняли после нашумешего обращения киевских общественников к представителям строительного рынка с просьбой о примерении с гражданским сектором.

Об этом KV сообщили из сообщения пресс-службы компании “Дисбуд”.

“Руководствуясь принципами гуманизма и разделяя мнение столичной общины о том, что в конфликтах вокруг столичных строек необходимо в первую очередь стремиться к взаимопониманию, компания готова пойти навстречу просьбе общественников и отозвать свой иск о защите деловой репутации, поданный 29.02.2016 года на Коробку Валентину, жительницу Днепровского района (Харьковский массив), за клевету и нанесение нематериального ущерба  в размере 200 тыс. гривен”, - говорится в сообщении.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Как прокомментировали KV в пресс-службе компании, причиной иска стал распространенный телеканалом “Украина” 30 декабря 2015 года  сюжет,  в рамках которого Коробка Валентина, представившись активистом, утверждала, что строительство, ведущееся ООО “Дисбуд” по адресу Жмаченко, 28, незаконно. Более того, в компании отмечают систематический характер подобных действий со стороны активистки.

“Имея весь необходимый пакет разрешительной документации, мы приняли решение опровергнуть сведения, порочащие компанию, в судебном порядке и добиваться выплаты компенсации”, - прокомментировали в пресс-службе.

Принять решение об отзыве судебного иска  “Дисбуд” побудило обращение к столичным застройщикам главы правления ГО "Кияни об'єднуємось", Александра Дядюка.

Напомним, Александр Дядюк призвал девелоперов (КП “Житлоінвестбуд-УКБ”, ДП “Укрбуд”, ТОВ “Вагра”, ТОВ “Дісбуд” и пр.) вновь постараться найти компромисс с протестующими против застроек жителями районов, отложив судебное решение споров, так как по мнению Дядюка это не остановит протесты.

“Поэтому мы призываем вас, уважаемые (кое-кто не совсем) застройщики! Если вы считаете, что ваши застройки законны – отзовите свои иски и попробуйте искать диалог и понимание с обитателями.  Ведь, если ваша застройка действительно абсолютно законна, то мы уверены - вы сможете это донести к людям и найти с обитателями понимание и никакие активисты не смогут вам помешать”, - написал Дядюк.

“11 мая и 14 июня были назначены первые два заседания, третье должно было состояться 21 июля. Однако, компания решила отозвать единственное исковое обращение, поддержав нашумевшее обращение киевских общественников к представителям строительного рынка с просьбой о примерении с гражданским сектором”, - резюмировали KV в юротделе компании.

Читайте: Вирішення забудовних конфліктів має здійснюватись не через судове переслідування активістів

КиевVласть

Вероника Злацкая

Теги: новости киева, иск, дисбуд, защита, валентина коробка, деловая репутация, общественная активистка

п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях зяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
17:47
Колаборант вдавав із себе ченця й освячував ворожі танки, що насувались 2022 року на Київ
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.