субота, 20 квітня 2024 г.

Депутат Маляревич попросил КГГА дать ему больше денег

Депутат Маляревич попросил КГГА дать ему больше денег

Депутат от партии “УДАР” Олесь Маляревич считает ответы на свои обращения “отписками ленивых и неэффективных управленцев городской структуры власти” и просит Киевсовет об увеличении депутатского фонда до 2 млн грн.

Об этом KV стало известно из депутатского обращения Олеся Маляревича к мэру столицы Виталию Кличко и председателю  постоянной комиссии Киевсовета по вопросам бюджета и социально-экономического развития Андрею Странникову.

 ОБРАЩЕНИЕ

Согласно документу, депутат городского совета Киева от партии “Удар-Солидарность” Олесь Маляревич пожаловался Кличко, что все его обращения в столичные службы по поводу проблем граждан остаются без должных решений, или получают “отписки”, мол, “нет денег”, “отсутствует финансирование”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

“За период моей депутатской деятельности, ко мне обратилось большое количество жителей по избирательному округу. У всех были вопросы, требующие немедленного решения в различных сферах жизнедеятельности города. И все эти вопросы должны решаться за счет финансов, которые киевляне выплачивают в  бюджет города,” - пишет депутат и добавляет, что по большинству обозначенных проблем ему пришлось искать решения за свои собственные средства.

Также г-н Маляревич уверен, что хорошим способом “доказать киевлянам, что депутаты сидят в горсовете Киева обоснованно и приносят какую-то пользу”, станет увеличение депутатского фонда до 2 млн грн. А для контроля реализации средств можно организовать при каждом из депутатов специальные “волонтерские группы из жителей города”.

“Этот шаг позволит снять социальное напряжение и вернуть доверие граждан к депутатскому корпусу и городской власти, и люди будут знать, к кому обратиться за помощью, ведь, к сожалению, чиновничий аппарат не имеет ни уважения к людям, ни понимания, что они работают за счет киевлян, обслуживая их потребности”, - уверен Маляревич.

А как возможный источник средств на увеличение депфонда, депутат предлагает реорганизацию структуры администрации и урезание количества сотрудников некоторых департаментов, “чтобы за их счет увеличить зарплаты тем, кто работает на благо киевлян”.  

КиевVласть

Марина Терещенко

Теги: киевсовет, деньги, финансирование, маляревич, депутатский фонд

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.