вівторок, 16 серпня 2022 г.

Депутат Киевсовета пожаловался Кличко, что ремонтники дорог утром долго спят

Депутат Киевсовета пожаловался Кличко, что ремонтники дорог утром долго спят

На многих объектах дорожной сети Киева, где сейчас ведется капремонт асфальтного покрытия, ремонтники появляются не раньше 9:00. Тем не менее ограничительные барьеры продолжают там стоять, что приводит к заторам.

Об этом речь идет  материале KV “Градостроительные шалости. Рейтинг активности депутатов Киевсовета (28 августа - 1 сентября 2017 года)”.

Депутат Киевсовета Виталий Павлик (фракция “Единство”) предложил мэру Киева Виталию Кличко лично проинспектировать проведение ремонтных работ на городских автодорогах.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

В соответствии с Программой экономического и социального развития Киева на 2017 год, в столице сейчас ведется капитальный ремонт дорожной сети. Депутат констатирует, что, организация этих работ выполнена ненадлежащим образом.

Для минимизации неудобств, создаваемых для участников дорожного движения, предотвращения заторов, эти работы, уверен Виталий Павлик, должны вестись гораздо в более интенсивном режиме и круглосуточно. Однако на многих объектах работники появляются не раньше 9 утра. 1 сентября депутат лично сделал фотографии в 8.20 и 8.30 часов  на участке путепровода на Лыбедской площади, где ведется капитальный ремонт деформационных швов, и на Южном мосту, где ведется капремонт мостового полотна. Ни одного ремонтника в это время на месте не было, однако ограничительные барьеры были выставлены, что значительно затрудняло движение автомобилей.

Павлик попросил Виталия Кличко лично с самого утра провести инспекцию выполнения ремонтных работ на объектах, причем без присутствия журналистов и предварительных анонсов, а также принять организационно-правовые меры для усиления контроля за качеством и своевременностью выполнения ремонтов подрядчиками со стороны заказчика работ – КК “Киевавтодор”.

Читайте: В Киеве могут запретить ремонт дорог в дневное время

Фото: ICTV

КиевVласть

Алена Момот

Теги: новости киева, виталий кличко, обращение, ремонт дорог, депутат киевсовета, виталий павлик, заторы

вівторок, 16 серпня 2022 г.
09:34
У вівторок, 16 серпня, ярмарки пройдуть в п'яти районах Києва (адреси)
09:12
Клуб експертів випустив відео огляд подій, які відбудуться в Україні та світі з 15 по 21 серпня
08:46
Гаубиці від Латвії вже показують результати на полі бою, - Резніков
08:25
Поліцейські затримали в Києві з 24 лютого більше 300 потенційних учасників ДРГ
08:02
Тривають авіаційні та ракетні удари по цивільних об’єктах на території України, - Генштаб ЗСУ
понеділок, 15 серпня 2022 г.
20:44
У Києві в суботу, 20 серпня, відбудеться благодійний велопробіг на підтримку ЗСУ
20:24
У Борисполі на Олесницькому озері загинуло риби майже на 3 млн гривень, - Держекоінспекція
20:08
Правоохоронці повідомили про підозру ще 8 окупантам, які мародерили у Бучанській громаді Київщини
19:43
Генштаб ЗСУ: білорусь проводить заходи перевірки бойової готовності своїх збройних сил
19:23
В Бориспільському районі перейменували декілька навчальних закладів
19:23
Україна вже перемогла росію, будемо добивати — генерал поліції, заступник голови КМДА Андрій Крищенко
19:07
Правоохоронці підозрюють колишнього столичного прокурора у привласненні 8 кг золота
18:56
"Save Mykо”: на Майдані Незалежності відбулась благодійна акція на підтримку Миколаєва (фото)
18:45
У Києві попрощаються з акторкою та телеведучою Русланою Писанкою
18:23
У столиці за минулий тиждень виявили 316 хворих на коронавірус
18:06
На Київщині у власність держави повернули землі лісогосподарського призначення вартістю 351 млн гривень
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.