неділя, 14 серпня 2022 г.

Депутат Киевсовета Виталий Нестор подозревает, что в недостроенном доме в Соломенском районе столицы заработала частная школа

Депутат Киевсовета Виталий Нестор подозревает, что в недостроенном доме в Соломенском районе столицы заработала частная школа

На улице Василия Седляра в Соломенском районе Киева ведется строительство дома. По словам местных жителей, ранее там возводили жилой дом, но теперь здание реконструируют под частную школу. Депутат Виталий Нестор утверждает, что из недостроенного здания слышны детские голоса, а значит в помещении может проходить учебный процесс.

Об этом идет речь в материале KV Карантинный спецпропуск. Рейтинг активности депутатов Киевсовета (13-19 сентября 2021 года).

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Депутат Виталий Нестор (фракция ВО “Батькивщина”) попросил главу Соломенской РГА Ирину Чечотку проверить, действительно ли в недостроенном жилом доме по ул. Василия Седляра (ранее – ул. Сосновая), 10 работает частная школа. 

Депутат сообщил, что с подобной жалобой к нему обратились местные жители. По их информации, на земельном участке с кадастровым номером 8000000000:72:304:0005 по указанному адресу неизвестными лицами ранее проводилось самовольное строительство жилого дома, а теперь это здание реконструируется под частную школу.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

“Указанные строительные работы проводятся с многочисленными нарушениями действующего законодательства Украины и без соблюдения государственных строительных норм”, – говорится в депутатском обращении.

По словам Виталия Нестора, строительные работы еще не завершены, а из указанного здания доносятся детские голоса, что может свидетельствовать о проходящем в нем учебном процессе.

Депутат сообщил, что на сайте частных школ Елены Ведерниковой говорится, что младшая (1-4 классы) и средняя школа (5-6 классы) переехали с ул. Счастливой на ул. Сосновую, 10. При этом, по его данным, Департамент образования и науки КГГА лицензию на образовательную деятельность учреждения “Частное заведение дополнительного образования “Частная школа Елены Ведерниковой” (код ЕГРПОУ: 44368372) не выдавал.

Читайте: Киевсовет разрешил предпринимателям из турсферы поучить детей Голосеевского района

Фото: culturemeter.od.ua

КиевVласть

Игорь Бровко

Теги: новости киева, соломенский район, соломенская рга, виталий нестор, недострой, ирина чечотка, частная школа, елена ведерникова

неділя, 14 серпня 2022 г.
15:05
КМДА запрошує підприємців на ринки міста (перелік)
14:02
МКІП зафіксував вже 464 епізоди злочинів росії проти української культурної спадщини
13:09
У липні столичними інспекторами було внесено понад 2 тис. приписів за порушення правил благоустрою
12:12
Ще 352 мешканця Ірпеня отримають тимчасове житло (фото, відео)
11:04
Ворог втратив в Україні понад 43,5 тисячі вояків та 194 гелікоптери, - Генштаб ЗСУ
10:01
У неділю, 14 серпня, ярмарки пройдуть в чотирьох районах столиці (адреси)
09:09
На Київщині поновили час комендантської години
08:06
На шести напрямках ворог, окрім обстрілів артилерією, наносив авіаудари, – Генштаб ЗСУ
субота, 13 серпня 2022 г.
17:48
Контррозвідка СБУ запобігла витоку до ворога інформації про розташування Сил оборони столиці
17:05
На Київщині піротехніки ДСНС знешкодили майже 61 тисячу вибухонебезпечних предметів
16:27
Пошук талантів: Ірпінська дитяча школа мистецтв запрошує на навчання
15:47
Автобуси маршруту № 21 курсуватимуть із заїздом до станції метро “Почайна”
15:05
Резніков закликав країни - учасниці формату “Рамштайн” допомогти Україні покарати рф за воєнні злочини
14:15
Киянин отримав 5 років позбавлення волі за крадіжку мережевих дротів
13:12
Внаслідок збройної агресії рф в Україні понад 711 дітей отримали поранення
12:20
За два місяці у Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю додалося 500 нових підопічних, - Марина Хонда
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.