п'ятниця, 19 квітня 2024 г.

Чернобыльская АЭС разыграла 3,7 млн гривен между фирмами одной корпорации

Чернобыльская АЭС разыграла 3,7 млн гривен между фирмами одной корпорации

ГСП  “Чернобыльская АЭС” 27 мая по результатам тендера заключило договор на кровельные работы и другие специализированные строительные работы с ООО “Буденергомонтаж”. Стоимость соглашения составила 3 730, 172 тыс. гривен.

Об этом KV стало известно из сообщения “Вестника государственных закупок”.

Согласно “Вестнику”, компания-подрядчик обязуется восстановить антикоррозионное покрытие металлических конструкций новой вентиляционной трубы (НВТ) и отремонтировать кровлю над помещением № 7001 блока “В” 2-й очереди на промплощадке ГСП ЧАЭС к 16 декабря 2016 года.

По данным Единого госреестра, ООО “Буденергомонтаж” зарегистрировано в 2002 году по адресу в Киевской обл., г. Славутич, Черниговский квартал, 25 с уставным капиталом в 15 тыс. гривен. Основным видом деятельности компании является строительство жилых и нежилых зданий.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Учредителями фирмы являются Виктор Рябченко и Валерий Корягин, который баллотировался в депутаты Славутицского городского совета на очередных местных выборах в 2015 году, но не прошел.

Отметим, на нынешних госторгах единственным конкурентом ООО “Буденергомонтаж” выступило ООО “Производственно-коммерческая фирма “Промкомплект”, предложившее свои услуги за 3 755,452 тыс. гривен. Как стало известно KV, соучредителем этой компании является Виктор Карцев, депутат Славутицкого горсовета от ПП “Наш край” (ранее он был в Славутицком горсовете от Партии регионов).

“Промкомплект” и “Буденергомонтаж” являются соучредителями строительно-монтажной и автотранспортной компании “Славутич”, зарегистрированной по тому же адресу, что и ООО “Буденергомонтаж”. “Славутичем” руководил тот же Валерий Корягин. Отметим, что по данным Единого госреестра, на сегодня эта фирма больше не действительна.

По данным открытых источников, фирмы прекратившей свое действие корпорации “Славутич” не впервые разыгрывают строительные тендеры ЧАЭС между собой: в 2013 году так прошли торги на 5 млн гривен на благоустройство, на 2 млн гривен на канализацию. А в 2014 году “Буденергомонтаж” и “Промкомплект” разыграли тендер на строительные работы в химическом цехе за 7,58 млн гривен.

Отметим, руководителем ООО “Буденергомонтаж” с 2014 года числится Дмитрий Галенко.

Напомним, как недавно сообщала КиевVласть, строители государственной корпорации “Укрбуд”, выполняющие работы внутри Чернобыльской АЭС, закончили заливку фундамента ограждающего контура нового укрытия. Крепкая железобетонная основа была необходима для возведения двух торцевых стен, которые закроют разработанную французским консорциумом Novarka Арку с двух сторон после ее надвижки на станцию.

Читайте: Максим Микитась: Работы по строительству нового укрытия двигаются по агрессивному графику

Недавно на сайте Президента Украины Петра Порошенко появилось сообщение о том, что в Чернобыльской зоне скоро появится радиационно-экологический биосферный заповедник. Во вторник, 26 апреля, в годовщину со дня взрыва на Чернобыльской АЭС Президент Петро Порошенко подписал соответствующий указ.

Читайте: Германия вложила 300 млн евро в строительство нового укрытия на ЧАЭС

Фото взято отсюда

КиевVласть

Мария Сербук

Теги: новости киевщины, тендер, договор, чернобыльская аэс, строительные работы, кровельные работы, буденергомонтаж

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.