четвер, 30 червня 2022 г.

Бюджетная комиссия Киевсовета выделила на туризм 151,7 млн грн

Бюджетная комиссия Киевсовета выделила на туризм 151,7 млн грн

Сегодня на заседании постоянной комиссии Киевсовета по вопросам бюджета и социально-экономического развития депутаты согласовали утверждении Городской целевой программы развития туризма Киева на 2016-2018 годы. Согласно проекту решения, общий объем средств, необходимых для реализации программы составляет 151,7 млн грн. Из них средства городского бюджета – 49,7 млн грн, 102 млн грн - из других источников.

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы Киевсовета

"Киев активно будет привлекать инвестиции для развития туристической отрасли. Мы имеем в виду частных инвесторов. Это, в первую очередь, отельеры, рестораторы, инвесторы, которые проводят те или иные мероприятия в Киеве, которые заинтересованы в привлечении туриста в город. Чем лучше они это сделают, тем больше туристов привлекут. Киев ежегодно посещает не менее 1,5 млн иностранных граждан. Наше задача совместно с инвесторами максимально увеличить эту цифру за счет предоставления качественных услуг", - отметил председатель постоянной комиссии Киевсовета повопросам бюджета и социально-экономического развития Андрей Странников.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook    

Как указано в проекте, программа развития туризма Киева на 2016-2018 годы предусматривает создание туристического портала города и его вывода на первую страницу крупнейших поисковых сетей, разработку мобильного приложения "Kyiv Mobile Guide" и запуск туристической ID-карты гостя столицы. Для этого будут проводить тендеры и привлекать экспертные организации.

В целом программа направлена ​​на повышение конкурентоспособности туристического сектора столицы, а именно улучшение уровня качества услуг туристам, и продвижение имиджа столицы Украины, как безопасного города с хорошим сервисом и низкими ценами на отдых и питание.

Проект решения об утверждении Городской целевой программы развития туризма Киева на 2016-2018 годы будет вынесен на одно из ближайших пленарных заседаний Киевсовета.

Читайте также: Бюджетная комиссия согласовала финансирование программы "Социальное партнерство" на уровне 53,2 млн грн на 2016-2018 годы

Фото взято отсюда

КиевVласть

Георгий Палуев

Теги: новости киева, киевсовет, бюджетная комиссия, целевая программа, бюджетные средства, развитие туризма, альтернативные источники средств

четвер, 30 червня 2022 г.
16:02
У столичному парку “Наталка” створили нову центральну квіткову композицію
15:44
На Київщині суд повернув державі землі заказника “Бориспільські острови” вартістю понад 200 млн гривень
15:26
До Київської дитячої залізниці після ремонту повернувся легендарний паровоз
15:03
На Київщині повернули світло до майже 100 тисяч будинків, знеструмлених через негоду
14:46
У Солом’янському районі столиці запрацював Консультаційний центр для внутрішньо переміщених осіб
14:45
Президент вніс зміни до положення про військовий квиток
14:25
СБУ встановила обставини запуску ракет по ТРЦ у Кременчуці (відео)
14:04
Метеорологи третій день поспіль фіксують температурні рекорди у Києві
13:43
На Київщині за добу знешкоджено понад 250 вибухонебезпечних предметів
13:26
На Київщині заборонили плавзасобам виходити на воду у межах Обухівського району
13:02
Вчорашня негода у Києві пошкодила понад 200 дерев, затопила вулиці та змінила рух тролейбусних маршрутів
12:44
“Укрпошта” з 1 липня змінює деякі тарифи і починає доставляти крупногабаритні посилки
12:25
Стало відомо, що собою являтиме Реєстр олігархів
12:06
У Податковому університеті в Ірпені пройде фотовиставка “Розстріляна Альма-матер”
11:33
Рашисти, ймовірно, залишили острів Зміїний, - ОК “Південь”
11:23
У Києві заборонять роботу дитячих майданчиків на території ТЦ
Календар подій
Забути історію: Київрада і КМДА пробачили забудовнику знищення “Садиби” XIX століття на вул. Лабораторній, 9-Б
30 червня 2022 г. 09:00
Забути історію: Київрада і КМДА пробачили забудовнику знищення “Садиби” XIX століття на вул. Лабораторній, 9-Б
Столична влада вирішила заплющити очі на знесення історичної будівлі на вул. Лабораторній, 9-Б (Садиби, яку було збудовано в XIX столітті). Так, незважаючи на обіцянки розібратись з порушником, Київська міськдержадміністрація (КМДА) не змогла в судовому порядку довести законність внесення цього об'єкта до Державного реєстру нерухомих пам’яток України. В свою чергу, Київрада минулого четверга ще й погодила його власнику – ТОВ “Скайпроджект” (входить до групи “Альтіс-Холдинг”) – поновлення договору оренди суміжного “клаптика землі”. Вочевидь, все це робиться для того, щоб максимально допомогти цій компанії будувати в історичному центрі столиці багатофункціональний комплекс (БФК) преміум-класу “Metropole” з перевищенням допустимої поверховості. Цікаво, що донька власника компанії-забудовника Катерина Глімбовська (на колажі лвіоруч) менше місяця тому прийняла повноваження депутатки Київради.
Півгектара за “собачу будку”: Київрада погодила скандальний землевідвід на Райдужному масиві
28 червня 2022 г. 09:00
Півгектара за “собачу будку”: Київрада погодила скандальний землевідвід на Райдужному масиві
Столична міськрада вирішила передати ділянку на вул. Петра Вершигори 2А/2 (Райдужний масив, Дніпровський район) площею 0,46 га в оренду ТОВ “Еталон-2021”. Таким чином вказана компанія (входить до орбіти власника мережі автозаправок “БРСМ–Нафта” Андрія Біби, на колажі ліворуч) зможе побудувати на цій землі “об’єкти інженерної та транспортної інфраструктури”. Юристи і журналісти вважають даний землевідвід незаконним і припускають, що його було здійснено з корупційних мотивів вищого керівництва столиці. Вказану ділянку треба було передати в оренду лише через аукціон, а дивна споруда, яка знаходиться на ній і яка послугувала підставою для землевідводу, очевидно була побудована та легалізована без дозвільних документів. Цілком можливо, що законність таких дій Київради доведеться встановлювати правоохоронним органам та суддям.