вівторок, 23 квітня 2024 г.

“Батькивщина” продолжает радовать правящую партию

vlpifdvaopyvarparparv_250x200Фракцию “Батькивщина” в Верховной Раде покинули нардепы Вячеслав Кутовый и Владимир Купчак.

Их заявления о выходе из фракции зачитал спикер Владимир Рыбак, сообщает РБК-Украина.

Кутовый еще до 2010 г. работал машинистом компрессорных установок в РПУ “Киевавтогаз”, а в 2010 г. занял пост председателя общества ООО “Газовик”. После такого повышения Кутовый стал интересоваться политикой и уже в 2012 г. баллотировался в парламент по избирательному округу №95 в Киевской области, где победил и прошел в Раду от “Батькивщины”. Отметим, что Кутовый в партию “Батькивщина”не входит.

Читайте также:  Регионалы “подбивают клинья” к Кличко и Симоненко

 

Купчак перед избранием в парламент был депутатом Ивано-Франковского областного совета. В 2012 г. прошел в Раду по 84 округу в Ивано-Франковской области от “Батькивщины”.

Отметим, в начале апреля народные депутаты Олег Канивец, Виталий Немилостивый, Роман Стаднийчук и Игорь Скосар вышли из состава фракции “Батькивщина”. В первый же день заседания Верховной Рады 7 созыва во фракцию “Батькивщины” отказались входить Александр и Андрей Табаловы, прошедшие в парламент под брендом партии.

 

Читайте также: Чечетов уверен, что в новом парламенте все равно будут “тушки” от оппозиции

 

С самого начала работы нового парламентского созыва “Батькивщину” раздирали внутренние неурядицы. Многие нардепы, оставшиеся в партии еще со времен Тимошенко, не согласны с политикой Арсения Яценюка, который принял бразды правления партией после того, как Тимошенко оказалась в тюрьме. Яценюка обвиняют в авторитарном руководстве партией, устранении старых партийных деятелей с первых ролей в “Батькивщине”, продаже мест в партийном списке партии, а также в неспособности что-либо противопоставить парламентскому большинству. Особенно активную позицию здесь занимают Анатолий Гриценко, Николай Катеринчук, а также киевские мажоритарщики.

Ранее Арсений Яценюк ранее неоднократно заявлял, что на нардепов от “Батькивщины” идет постоянное давление, чтобы те выходили из фракции. По словам Яценюка, власти разработали сценарий, по которому хотят снять его с должности руководителя фракции. Яценюк заявил, что такое задание дал Президент Виктор Янукович, а исполнитель - секретарь Совета национальной безопасности и обороны Андрей Клюев.

Интересно, что все скандалы с “тушками” в новом парламенте связаны исключительно с “Батькивщиной”. Все восемь так называемых “тушек” прошли в Раду по спискам партии Яценюка.

Теги: Политика

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.