понеділок, 15 серпня 2022 г.

Баррикаду возле ЦУМа снова попытались снести “возмущенные киевляне”

Баррикаду возле ЦУМа снова попытались снести “возмущенные киевляне”

Внимание! Только что на нашей дальней баррикаде (ЦУМ) состоялась попытка провокации. “Возмущенные киевляне” пришли якобы “зачищать Киев от баррикад”.

Об этом на своей странице в Фейсбуке сообщил общественный активист Зорян Шкиряк.

“Их не много, разного возраста, человек 20-ть. Сейчас все в порядке, разошлись, но... Суть вот в чем. Это репетиция, “пробивают”. Янукович мечтает разогнать Майдан, но пока это сделать практически невозможно”, пишет активист.

Поэтому один из сценариев следующий. Приходят “возмущеные люди”, разного возраста, от студентов до пенсионеров и начинают требовать “очистить” центр города от евромайдановцев, потому что “мешают”, “засоряют” и т.д. В этой группе будет большинство провокаторов (титушек, а, возможно, это могут быть и какие-то подготовленные женщины и т.д. Это вопрос, сколько заплатят), которые могут вступить в конфликт с охраной Майдана и спровоцировать драку. Кто-то, внезапно кого-то ударит, не дай Бог, может быть, даже какую-то бабушку и т.д. Сигнал – “SOS” , помогите! Агрессивные евромайдановцы набросились на простых граждан”, допускает Шкиряк...

“Как следствие, власть должна отреагировать и типа защитить людей от “произвола оппозиционеров”. Дальше все просто. Захарченко, “Беркут”, занавес..., сделал прогноз член Комитета самоуправления Киева.

“Итак, это серьезные вещи и к ним нужно быть готовыми. Мы у них как “кость в горле”, поэтому, паханат будет делать все для того, чтобы попытаться нас “зачистить”.

Впрочем, уверен, ничего им не удастся! Спокойствие, холодный ум и постоянная боевая готовность на случай провокаций! Мы на отступим! Мы победим! Вместе - сила! Слава Украине!”, написал Зорян Шкиряк.

Напомним, как сообщалось, в субботу около 50 человек уже попытались разобрать выстроенную активистами Майдана баррикаду на Крещатике возле здания Центрального универмага.

фото facebook.com/misha.kuzmenko

Теги: евромайдан, янукович, беркут, титушки, захарченко, шкиряк, зачистка

понеділок, 15 серпня 2022 г.
09:10
Віталій Кличко повідомив, що розлучається
08:58
Відсьогодні в Києві відновлюється робота трамвайного маршруту № 28 (схема)
08:27
Через ремонт буде перекрита частина вулиці Володимирської в центрі Києва
08:08
Російська пропаганда продовжує брехати, вигадуючи неіснуючі перемоги, - Генштаб ЗСУ
неділя, 14 серпня 2022 г.
17:30
Поліцейські Київщини викрили шахраїв, які під виглядом посадовців “збирали” гроші для потреб ЗСУ
17:05
Завтра, 15 серпня, буде відновлено роботу столичного трамвайного маршруту № 28 (схема)
16:04
Від початку війни повернуто додому тіла 522 захисників України, - Мінреінтеграції
15:05
КМДА запрошує підприємців на ринки міста (перелік)
14:02
МКІП зафіксував вже 464 епізоди злочинів росії проти української культурної спадщини
13:09
У липні столичними інспекторами було внесено понад 2 тис. приписів за порушення правил благоустрою
12:12
Ще 352 мешканця Ірпеня отримають тимчасове житло (фото, відео)
11:04
Ворог втратив в Україні понад 43,5 тисячі вояків та 194 гелікоптери, - Генштаб ЗСУ
10:01
У неділю, 14 серпня, ярмарки пройдуть в чотирьох районах столиці (адреси)
09:09
На Київщині поновили час комендантської години
08:06
На шести напрямках ворог, окрім обстрілів артилерією, наносив авіаудари, – Генштаб ЗСУ
субота, 13 серпня 2022 г.
17:48
Контррозвідка СБУ запобігла витоку до ворога інформації про розташування Сил оборони столиці
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.