четвер, 25 квітня 2024 г.

Балицкая просит НАН Украины объясниться по поводу самовольного строительства

Балицкая просит НАН Украины объясниться по поводу самовольного строительства

Депутат Киевсовета Ольга Балицкая попросила президента Национальной академии наук Украины Бориса Патона высказать свою позицию о строительных работах, проходящих на смежных земельных участках по ул. Гончара, 55-б и ул. Б. Хмельницкого, 80-б, прилегающей к территории Института Геологических Наук.

Об этом речь идет в материале KV "По следам преступников. Рейтинг активности депутатов Киевсовета (3-7 апреля 2017 года)".

Депутат Киевсовета Ольга Балицкая (фракция “Объединение “Самопомощь”) обратилась к президенту Национальной академии наук Украины (НАНУ)  Борису Патону и к профильному заместителю главы КГГА Александру Спасибко о недопущении самовольного строительства в центре Киева.

Согласно обращению, речь идет о начале строительных работ частично на территории сквера им. В. Чкалова, расположенного на перекрестке ул. Гончара и ул. Коцюбинского в Шевченковском районе Киева, прилегающей к территории Института Геологических Наук НАН Украины. Строительство ведется на смежных земельных участках по адресу: ул. Гончара, 55-б и ул. Б. Хмельницкого, 80-б.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Участок по ул. Гончара, 55-б (кадастровый номер 8000000000:88:055:0011) площадью 0,3265 га имеет целевое назначение “для эксплуатации и обслуживания административных зданий и хозяйственных сооружений института”. Формально строительство на указанном участке ведется на основании выданного Инспекцией государственного архитекторно-строительного контроля в г. Киеве разрешения на выполнение работ по “Строительству офисного центра”, — пишет Балицкая.

По словам депутата, Департамент градостроительства и архитектуры КГГА явно незаконно выдал градостроительные условия и ограничения (ГУО) на застройку земельного участка по ул. Гончара, 55-б компании ООО “Дилайвест”. “ГУО не содержат информацию о целевом назначении земельного участка и, соответственно, подлежат отмене согласно постановлению Кабмина от 15 августа 2015 года №698”,- уверена Балицкая.

Балицкая заявляет, что право пользования по адресу ул. Богдана Хмельницкого, 80-б (кадастровый номер 8000000000:88:055:030) площадью 0,0484 га не зарегистрировано, а на земельном участке ведутся подготовительные строительные работы, что подтверждает факт самовольного захвата земельного участка. Это, в свою очередь, является уголовным преступлением.

ГУО на застройку земельного участка по ул. Богдана Хмельницкого, 80-б не выдавались вообще, и, соответственно, отсутствует разрешение на выполнение подготовительных или строительных работ.

Кроме прочего, дом, вплотную к которому ведется строительство, Киевского технического общества внесен в список памятников архитектуры и истории местного значения.

Депутат просит Бориса Патона предоставить официальную позицию НАН Украины относительно подготовительных и/или строительных работ по ул. Гончара, 55-б.

Читайте: Александра Свистунова заставляют разобраться с незаконной стройкой Вощевского

КиевVласть

Алексей Руденко

Теги: новости киева, спасибко, рейтинг активности, нану, балицкая, патон

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.