четвер, 25 квітня 2024 г.

Автоворы начали использовать новые приемы

Автоворы начали использовать новые приемы

Воры, специализирующиеся на кражах из автомобилей, совершенствуют свои методы деятельности. Они, преимущественно, уже не бьют стекла, а используют штыри и работают в паре, устраивая целые спектакли, с целью отвлечения водителя. В милиции советуют блокировать двери, даже если выходите на минуту.

Об этом KV стало известно из сообщения издания “Вести”.

Киевляне пишут в соцсетях, что воры как артисты: чтобы отвлечь водителя, разыгрывают целые спектакли. Например, изображают “пешехода в замешательстве” или попрошайку, “случайно” оказавшегося возле авто.

“Я припарковался возле супермаркета. Вижу - два человека разговаривают по телефону. Один - ближе к машине, другой - на зебре. Иду в магазин, но, почувствовав неладное, оборачиваюсь. Один уже держится за ручку задней двери. Второй - который шел за мной, видимо, чтобы дать сигнал, когда я буду возвращаться, - изобразил замешательство”, - рассказывает киевлянин в соцсети.

Пользователь Наталья М. поделилась своей историей. В ее случае в качестве отвлекающего маневра использовали ржавый штырь.

“Сажусь, трогаюсь. Вдруг такой звук, как будто я тащу ржавый паровоз. Повесив сумку на плечо и заблокировав двери, выхожу. Тут какая-то женщина путается под ногами, милостыню просит. Осматриваю машину, а в диск колеса вставлена железяка. В общем, мне повезло”, - рассказала Наталья.

По словам девушки, если бы двери были не заблокированы, а мысли заняты тем, как извлечь штырь, сумки, если бы она осталась в салоне, она уже лишилась бы “благодаря назойливой тетке”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook    

В милиции говорят: чтобы избежать подобных случаев, нужно сразу включать сигнализацию, когда выходишь из авто, оставлять машину на охраняемой стоянке, а если подходят незнакомцы, блокировать все двери.

“Если раньше чаще били стекла в авто, то сейчас воры более “гуманны” — могут тормознуть на дороге, мол, остановите, человеку плохо. Водитель останавливается, подходит к “больному”, а в это время его напарник через заднюю дверь вытаскивает все, что можно вынести из салона”, — рассказывает старший инспектор патрульной полиции Дмитрий Крештофов.

Кроме того, по его словам, воры могут просить показать дорогу, и бывает, что пока водитель рассказывает одному, второй уже орудует в салоне.

“Если водитель сразу заявил о краже, то вероятность найти вора намного выше, чем через несколько часов. Но о мелких кражах заявляют редко. Только если суммы большие”, - говорит пресс-офицер Шевченковского РУВД Наталья Калиновская.

Читайте также: Столичные правоохранители поймали серийных воров имущества из автомобилей

КиевVласть

Кристина Шевченко

Теги: новости киева, кража, авто, вор, автовор

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.