вівторок, 16 квітня 2024 г.

АМКУ отменил скандальный тендер по строительству коллектора в Бортничах

АМКУ отменил скандальный тендер по строительству коллектора в Бортничах

Антимонопольный комитет Украины (АМКУ) сегодня обязал Управление капитального строительства Дарницкой райгосадминистрации (РГА) отменить договор стоимостью более 57,5 млн гривен с ООО "Компания Орион Голд" на строительство коллектора в Бортничах. Таким образом, АМКУ удовлетворил жалобу ЧАО "Укратомэнергострой".

Об этом KV стало известно из сообщения государственного уполномоченного АМКУ Агии Загребельской.

"В своей жалобе компания “Укратомэнергострой” просила отменить решение об акцепте предложения ООО "Компания Орион Голд", отклонении своего предложения и провести повторную оценку. Рассмотрев жалобу, АМКУ обязал заказчика отменить процедуру, поскольку предложение "Укратомэнергостроя" и еще двух допущенных участников не отвечают условиям документации конкурсных торгов", - отметила Агия Загребельская.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

По ее словам, в АМКУ видят необходимость проверить действия участников тендера - ООО "Компания Орион Голд" и ООО "Научно-производственное предприятие "Энерго Монтаж" - на предмет нарушений законодательства о защите экономической конкуренции, направленных на искажение результатов торгов.

Напомним, в мае 2015 года, на конкурсных госторгах по строительству магистрального самотечного коллектора на ул. Переяславской, Ленина, Горького, Коцюбинского в Киеве выиграло ООО "Компания Орион Голд" созданное в 2013 году. В свое время эта фирма продавалась на бирже за 1700 долларов. По данным открытых источников, в минувшем году ее основателем был Сергей Бессонов из Харькова. Сейчас им является Виталий Мисник, который также владеет ООО "Аватар-Систем" вместе с Андреем Мисником и Олегом Бучинским. Согласно данным "Вестника государственных закупок", ранее фирма не выигрывала тендеров.

Также на этом тендере выдвигали свои квалификационные и финансовые предложения ЧАО "Укратомэнергострой" (56 996, 547 тыс. гривен) и ПАО "Киевметрострой" (64 931, 287 тыс. гривен).

У ООО "РСУ-1" (14 494, 577 тыс. грн) и ООО "Концерн "Киевподземдорстрой" (70 190, 007 тыс. гривен) не было в наличии всех необходимых документов, как и у ООО "Альтис-спецбуд" (66 601, 866 тыс. гривен), которое входит в группу компаний "Альтис-Холдинг".  ООО "Научно-производственное предприятие "Энерго Монтаж" также приняло участие в тендере, предложив свои услуги за 60 460, 750 тыс. гривен. Основателем и директором этой фирмы является Владимир Дегтярь.

Читайте: Строительство коллектора в Бортничах за 57,5 млн гривен доверили новичку

Фото взято отсюда

КиевVласть

Алексей Алтынов

Теги: новости киевщины, строительство, договор, дарницкая рга, бортничи, коллектор, акму, отменить, управление капитального строительства, укратомэнергострой, компания орион голд

п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях зяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
17:47
Колаборант вдавав із себе ченця й освячував ворожі танки, що насувались 2022 року на Київ
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.