середа, 24 квітня 2024 г.

АМКУ обязал “Киевводоканал” изменить условия тендера по созданию геоинформационной системы сетей водоснабжения

АМКУ обязал “Киевводоканал” изменить условия тендера по созданию геоинформационной системы сетей водоснабжения

Антимонопольный комитет Украины (АМКУ) по жалобе ООО “Фортуна Арт Плюс” обязал ПАО “АК “Киевводоканал” внести изменения в тендерную документацию по закупке услуг по созданию геоинформационной системы сетей водоснабжения и напорной части сетей водоотведения Киева. В АМКУ сочли, что одно из требований “Киевводоканала” сознательно ограничивает права участников торгов. Кроме того, программное обеспечение, которым хотел бы пользоваться водоканал, разработано в РФ.

Об этом KV стало известно из сообщения государственного уполномоченного АМКУ Агии Загребельской в Facebook.

“Одним из требований заказчика было наличие на балансе своего предприятия лицензированного программного обеспечения ГИС Zulu, ZuluServer, ТРК ZuluHydr или эквивалент”, - написала она.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

В АМКУ считают, что такое требование ограничивает участие в закупке тех компаний, которые на время проведения закупки не имеют указанного программного обеспечения на своем балансе, но при этом способны предоставить указанные услуги.

Кроме того, жалобщик ссылался на то, что производителем указанных программных продуктов является ООО “Политерм” (Российская Федерация), официальным представителем которого на территории Украины выступает ООО “НПП “Еретех”.

Жалобщик считает, что заказчик должен отказаться от программного обеспечения, разработанного в РФ.

Однако, как напомнили в АМКУ, на сегодня отсутствуют нормативно-правовые акты, которые запрещают заказчику осуществлять указанную закупку у компаний, представляющих продукцию, произведенную в РФ.

Ожидаемая стоимость закупки составляет 15,122 млн грн.

Напомним, в начале октября АК “Киевводоканал” сообщил о начале работ по модернизации станций 20 повышающих насосных станций (ПНС), обеспечивающие водой от 1 до 8 тыс. жителей каждая. Модернизация будет проводится за кредитные средства Всемирного банка.

В “Киевводоканале” отметили, что объявлен международный тендер на определение исполнителя проекта. Уже предприятие получило тендерную документацию 5 иностранных и украинских компаний.

Читайте: АМКУ разоблачил махинации при строительстве Подольско-Воскресенского моста

КиевVласть

Алиса Данилова

Теги: новости киева, тендер, киевводоканал, амку, техническая документация

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.