четвер, 19 травня 2022 г.

10 киевлян слегли в больницу с отравлением едой из супермаркета

10 киевлян слегли в больницу с отравлением едой из супермаркета

7 марта в городе Киеве зарегистрировано 10 случаев инфекционного заболевания, в том числе у шести граждан - пищевая токсикоинфекция и у четырех жителей города - острый гастроэнтероколит.

Как сообщает пресс-служба КГГА со ссылкой на Главное управление Госсанэпидслужбы, пациенты связывают свое заболевание с пищевыми продуктами, которые были изготовлены в кулинарном цехе супермаркета “Билла” ПИИ “Билла - Украина” г. Киева. Сейчас все 10 человек госпитализированы в инфекционные отделения столичных медучреждений.

В рамках проведения эпидрасследования специалистами Государственной санитарно - эпидемиологической службы города были отобраны образцы кулинарных изделий для бактериологического исследования.

В частности, взяты санитарно-гигиенические смывы с объектов окружающей среды на наличие бактерии группы кишечной палочки и патогенную микрофлору, у работников супермаркета “Билла” взят материал для исследования на наличие патогенной микрофлоры и определения возбудителей кишечных инфекций.

Согласно полученным результатам бактериологических исследований, готовый плов с куриным мясом не соответствует требованиям нормативных документов -  в нем обнаружен патогенный стафилококк.

По результатам лабораторного исследования материала, взятого у работников супермаркета на наличие стафилококка, из 15-ти взятых мазков у 9 работников выделен St. Аureus и 9 работников супермаркета “Билла” ПИИ “Билла Украина” отстранены от работы.

Главным государственным санитарным врачом Оболонского, Печерского, Подольского, Шевченковского районов г. Киева вынесено предписание № 535 от 07.03.2014 г. о временном запрещении эксплуатации кулинарного цеха супермаркета “Билла” ПИИ “Биллла-Украина” на ул. Н. Вал, 17/8 Подольского района г. Киева.

Ответственное лицо - менеджер розничной торговли ПИИ “Билла Украина” привлечен к административной ответственности, на предприятие наложена финансовая санкция за реализацию продукции, не соответствующей установленным требованиям.

Эпидрасследование продолжается.

По состоянию на 11 марта пять пострадавших выписаны из стационаров города Киева, остальные пять находятся на стационарном лечении, состояние больных стабильное, готовятся к выписке.

Напомним, 20 июня 2013 г. в детском саду № 455 произошло массовое отравление 43 детей в возрасте от 3 до 6 лет. Возбудитель “сальмонеллеза” был обнаружен в куриных яйцах и вермишелевой запеканке, которую дети употребляли на обед в дошкольном учреждении.

фото kakprigotovit.info

Теги: больница, отравление, супермаркет, стационар, санстанция, билла

четвер, 19 травня 2022 г.
10:43
Артилеристи ЗСУ знищили командний пункт 810 бригади рашистів разом з трьома офіцерами
10:25
В Ірпені на Київщині 21 травня можна буде отримати гуманітарну допомогу
09:56
Рашисти вже втратили в Україні 28,5 тисячі вояків та 203 літаки, - Генштаб ЗСУ
09:30
У Києві 19 травня ярмарки пройдуть у шести районах міста (адреси)
09:01
Станція сортування сміття в Києві відновлює роботу (оновлений графік)
08:28
Московити планують залучити до бойових дій студентів з окупованої Донеччини, - Генштаб
08:10
Мешканцям Києва пропонують доєднатись до акції зі здачі крові
07:15
Двоє чоловіків підірвались на міні московитів у Київській області
середа, 18 травня 2022 г.
22:49
Майже 100 тисячам маріупольців загрожує смертельна небезпека через поширення інфекційних захворювань, - Денісова
22:10
МЗС попередило, що за в'їзд на окуповані території з боку росії іноземним журналістам закриють в'їзд до України
21:49
“Ядерні терористи не розуміють наслідків” – українські енергетики прокоментували наміри рф красти електроенергію із Запорізької АЕС
21:25
Росію закликали вивести війська з Придністров'я
21:01
“Укрзалізниця” з 20 травня запускає поїзд Київ-Шостка
20:44
Посольство США відновило роботу в Києві
20:21
ДСНС отримала 85 дронів для проведення розвідки в екосистемах та розмінування
20:05
ЗСУ звільнили ще один населений пункт на Харківщині, ворог веде обстріли населених пунктів по лінії зіткнення, - Генштаб
Календар подій
Керівниця благодійного фонду Наталія Носова: “Наразі треба 15 тис. доларів, щоб купити десять нових професійних швацьких машин для виготовлення бронежилетів” (відео)
18 травня 2022 г. 14:00
Керівниця благодійного фонду Наталія Носова: “Наразі треба 15 тис. доларів, щоб купити десять нових професійних швацьких машин для виготовлення бронежилетів” (відео)
До початку повномасштабної війни росії проти України киянка Наталія Носова (на фото) мала власний бізнес з пошиву весільних суконь. Але 24 лютого для неї, як і всіх українців, історія змінилась – вона разом з однодумцями-волонтерами почала виробляти розвантажувальні жилети, плитоноси та бронежилети для сил Територіальної оборони (ТрО), а згодом і для Збройних Сил України (ЗСУ). Ця робота, як і у всіх волонтерів, відбувалась на добровільних засадах та за пожертви. Оскільки роботи ставало все більше, в травні Наталія Носова відкрила благодійний фонд для збору коштів на виготовлення бронежилетів та іншої амуніції для наших сил оборони. Наразі для розширення роботи потрібні не дуже великі кошти – для закупівлі нових швацьких машин треба всього 15 тис. доларів.
У Київраді не наважилися віддати Павлу Фуксу будівлю на вулиці Кирилівській, 103
18 травня 2022 г. 09:00
У Київраді не наважилися віддати Павлу Фуксу будівлю на вулиці Кирилівській, 103
Керівництво столиці поки що “передумало” передавати в оренду благодійній організації (БО) “Фонд пам'яті “Бабин Яр” приміщення площею майже 4 тис. кв. м на вул. Кирилівській, 103 (Подільський район), яке знаходиться на балансі “Клінічної лікарні “Психіатрія”. Однією з причин для цього, цілком можливо, послугував суспільний резонанс навколо даної події: окремі депутати Київради обурилися, що під час війни влада міста планує “обдарувати” комунальним майном осіб, які пов'язані з російським олігархатом – Павлом Фуксом (на колажі праворуч), Михайлом Фрідманом та Германом Ханом. Таким чином питання створення в столиці “Музею історії забуття трагедії Бабиного Яру”, який планувалося розмістити на вищевказаній локації, поки що зняте.