четверг, 17 июня 2021 г.
Як депутати Київської обласної ради не змогли корупцію подолати

Як депутати Київської обласної ради не змогли корупцію подолати

Максим Вітер

Депутат Київської обласної ради

8 жовтня відбулась передостання чергова сесія Київської обласної ради. Так все ніби тривіально спочатку передвиборчі пристрасті, заяви вивішування банерів словесні дуелі зі звинуваченнями політичних опонентів, потім “обов’язкова програма” - голосування з робочих питань життя області, яке взагалі ні як не цікавило депутатів, а тому вирішили, що проголосують за всі питання без розгляду. Ну і як часто буває обрізались вже на першому питанні.

Оскільки порядок денний формується представниками пропрезидентської сили то звісно першим питанням стало затвердження програми щодо запобігання та протидії корупції. Боротьба з корупцією взагалі стала передвиборчою фішкою очільника списку Блока Петра Порошенка “Солідарність” Лева Ревазовича Парцхаладзе. Вся область має можливість спостерігати як містами і селами кружляє агітаційний автобус “STOP корупції”.

Тема дійсно наболіла для нашого суспільства. Ця язва нищить країну з середини пожираючи результати важкої праці мільйонів людей та крадучи майбутнє у наших дітей. Тому дивною стала реакція депутатів, адже ні з першого ні з другого разу програму не підтримали навіть за основу.

Читайте также: Депутаты Киевоблсовета отправили на доработку программу борьбы с коррупцией в столичном регионе

Думаєте це підступні козні залишків Партії Регіонів у обласній раді, або чиновників-бюрократів, які безумовно присутні серед депутатів? Ні вони всі як один підтримали програму. Проти виступило лише кілька депутатів які звикли аналізувати запропоновані та відповідати за прийняті рішення. А оскільки майже половина депутатів вже давно не ходять на засідання обласної ради голосів на прийняття рішення не вистачило.

То, що ж не так з програмою? На перший погляд ніби ґрунтовна праця на п’ятдесяти трьох сторінках, але в цих сторінках жодних реальних справ. Тільки реальний лінгвістичний набір бюрократа: “Вжиття заходів” і “Проведення моніторингу”, “Залучення експертів” і “Запровадження ефективної системи заходів”, “Проведення громадського обговорення” і “Моніторинг здійснення регуляторної діяльності”, тут і “Проведення оцінки якості послуг”, і “Підвищення ефективності роботи”, звісно ж “Проведення аналізу роботи” та “Проведення інформаційних кампаній” разом з “Проведенням роз’яснювальної роботи”, ну і як без “Забезпечити звітування” ну і вже, як кульмінація апогею повного апофеозу, “Розгляд на засіданнях колегій, нарадах, круглих столах”. (Всі цитати приведені дослівно)

Ось до чого зводиться боротьба з корупцією на думку авторів вказаної програми. Хто хоч трохи мав відношення до бюрократичного апарату нашої держави може не задумуючись дати відповідь на питання: “Що стане результатом виконання такої антикорупційної програми?” А результатом стане збільшення паперової звітності та пара-трійка піар-приводів за участі керівництва області.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 
 

Хоча чому дивуватись у нас в області, давайте подивимось як організовують боротьбу з корупцією в країні. Створюються антикорупційні бюро, агентства, національні ради, прокуратури. Ух, розгорнулась робота! Скільки нових посад, скільки нових повноважень для держаних чиновників.

А хочеться всім сказати: “Може, просто, перестаньте красти самі і не дозволяйте цього робити своїм підлеглим”. Просто почніть з себе.

КиевVласть

Теги: коррупция, кос, бпп, парцхаладзе, бюрократия, витер

среда, 16 июня 2021 г.
12:48
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 17 червня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:44
Влада столичного регіону обіцяла медикам розібратися з фінансуванням та НСЗУ
20:25
Спасатели достали тело 19-летнего парня из озера в Днепровском районе столицы
20:05
Столичные коммунальщики заменят ртутные и натриевые светильники на улице Маккейна на светодиодные (фото)
19:45
Суд Броваров закрыл дело о поджоге автомобиля журналистов-расследователей “Схем” в Киеве
19:26
Столичный сквер на улице Котельникова капитально отремонтируют
19:05
Суд отправил под домашний арест пешехода, толкнувшего под фуру велосипедиста
18:46
В Днепровском районе Киева отремонтируют фасады шести школ и двух детсадов (адреса)
18:20
Правительство создает общую информационную систему о местных налогах и сборах под контролем Минфина
18:04
Лікарі Київщини скаржаться на недоотримання коштів від НСЗУ, – Семенова
18:01
Кабмин согласовал назначение Евгения Кабатова главой Фастовской РГА
17:46
Крупнейшие города мира объединились для внедрения в жизнь решений Smart City, - Юрий Назаров
17:26
Інвестори “Варшавського плюс” закликали чиновників виконати умови договору і ввести будинки в експлуатацію
17:22
Киевские полицейские разыскивают мужчину, ограбившего ювелирный магазин (фото, видео)
17:03
Кількість центрів масової вакцинації на Київщині збільшено
Календарь событий