четвер, 28 березня 2024 г.

Юні журналісти української столиці підкорили “Нові вершини” Мінська (фото)

Юні журналісти української столиці підкорили “Нові вершини” Мінська (фото)

Команда юних журналістів ІТА “ЮН-ПРЕС” Київського Палацу дітей та юнацтва виборола 4 перших місця на фестивалі “Нові вершини”, який проходив з 16 по 21 березня у Мінську (Білорусь).

Матеріал створено в рамках Проекту “Юн-Пресс-KV

Підкорення вершин - завдання не з простих. Це - справжнісінький спорт, який вимагає виключно професійних навичок, сталевої витримки і неосяжного бажання діяти. Саме тому загін цілеспрямованих київських юних журналістів, разом з іншими талановитими дітьми та молоддю з Білорусі, Польщі, Росії, Казахстану, Грузії й, звичайно ж, України, відправився на міжнародний фестиваль-конкурс “Нові вершини” в столицю Білорусі - Мінськ.

На відкриття IV Міжнародного фестиваль-конкурсу “Нові вершини 2018” у великому Палаці культури залізничників зібралися сотні творчих колективів, щоб відважно позмагатися в 180 різних номінаціях: вокал і хореографія, ансамблі та театральне мистецтво, хори і театри моди, цирк і оригінальний жанр.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Творчі змагання починалися рано вранці і закінчувалися пізно ввечері. Особливо багато учасників було з Білорусі - діти і молодь приїхали з усіх регіонів країни.

- На фестивалі все настільки легко і невимушено, що виступати на сцені - одне задоволення. Також окрилює неймовірно точна організація і якісна апаратура, - вступають в розмову мінчани Максим і Варвара, які за виконання пісні “Орли й ворони” зібрали всі можливі нагороди.

Однак не все було так прекрасно і безхмарно. Наприклад, під час виступу чарівної учасниці з міста Павлодар (Казахстан) випадково поставили фонограму на два тони вище потрібного. Збентежена співачка неймовірно розхвилювалася, але незважаючи на всі перешкоди, вона не розгубилася і завершила пісню. Звичайно, організатори вибачилися за те, що відбувається.

Але головне не в цьому. Фестиваль-конкурс “Нові Вершини” став черговим доказом згуртованості і єдності народів, і показав, що справжнє мистецтво завжди вище будь-яких розбіжностей!

Україну представляли юні журналісти й вокалісти зі Славутича, Кропивницького та Києва, а також народний колектив Театр Моди “Дебют” з міста Кривий Ріг. Усі вони стали переможцями в своїх номінаціях.

Зате юні лицарі пера й телекамери з інформаційно-творчого агентства “ЮН-ПРЕС” стали безумовними зірками! Та й не дивно. Газета “МІСТ М” стала найкращим друкованим виданням фестивалю. У номінації ”Кращий телесюжет” команда U.P. “News” розділила перемогу з юними телевізійниками зі Славутича.

Вихованка “ЮН-ПРЕСу”, першокурсниця Київського Національного Університету культури й мистецтв Ольга Кондратюк виборола перемогу в номінації “Краща журналістська робота”, а Олександра Сварник – 1 місце у категорії ”Естрадний вокал” (16-18 років).

1 місце з вокалу Олександра Сварник розділила з Вікторією Шевченко зі Славутича. Слід зазначити, що Олександрі виступ на мінській сцені дався дуже нелегко: дівчина трохи прихворіла, а потім, через хвилювання, у неї зовсім пропав голос. Але Саша не відмовилася виступати і гідно представила столицю України на міжнародному фестивалі-конкурсі.

А ще юні київські журналісти здобули додаткові призи у номінації “Фото”.

Окрім виконання конкурсних завдань ми багато гуляли Мінськом, побували на цікавих екскурсіях, в музеях, в унікальній Національній бібліотеці й музеї книги, подивилися захоплюючу виставу “Ревізор” в Національному академічному театрі імені Янки Купали (білоруською мовою), ознайомилися з роботою центральних газет “Вечірній Мінськ” і “Мінський кур’єр”.

Наші білоруські колеги показали нам роботу редакцій газет, розповіли про здобутки й проблеми, навіть поділилися цікавими темами для майбутніх журналістських розслідувань.

Матеріал створено в рамках Проекту “Юн-Пресс-KV

Фото: “ЮН-ПРЕС”

KиевVласть

Богдан Гарчу, Ольга Кондратюк

Теги: конкурс, фестиваль, юн-пресс, минск, новые вершины

четвер, 28 березня 2024 г.
12:44
У Славутичі вирішили завершити опалювальний сезон 31 березня
12:26
Дитсадок на Харківському масиві відремонтують за 206 млн гривень
12:04
Пошкоджений ракетою будинок будинок на Солом’янці включили до переліку на першочергове відновлення
11:45
У Чорнобильському заповіднику незаконно зрубали 100-річні дуби на майже 60 млн гривень
11:22
У Бучі через проведення слідчих дій перекрито рух транспорту на вулиці Вокзальній
11:01
На Київщині з 1 квітня починає діяти нерестова заборона на риболовлю
10:44
Рада оборони Києва ухвалила низку рішень з посилення заходів безпеки
10:26
На Вишневе очікує реконструкція дощової каналізації за 992 тисяч гривень
10:04
За добу втрати ворога зросли на 780 осіб та 31 одиницю бронетехніки, - Генштаб ЗСУ
09:46
Вночі російські терористи атакували Україну 28-ма ударними БПЛА
09:24
У Боровій на Харківщині внаслідок російського обстрілу загинув 12-річний хлопчик
09:02
Протягом минулої доби відбулося 60 бойових зіткнень, - Генштаб ЗСУ
середа, 27 березня 2024 г.
20:45
Броварська громада спрямувала допомогу Збройним Силам - автомобіль-пікап та 50 FPV-дронів, - Сапожко
20:33
У МОЗ завершили перевірку ВЛК у Києві та виявили низку “проблемних питань”
20:22
“Укренерго” заплатить 4,43 млн гривень за підрізання дерев в зоні Київського РЦОМ
20:02
На Новопавлівському напрямку ворог за підтримки авіації 21 раз намагався прорвати оборону наших військ, - Генштаб ЗСУ
Календар подій
Точка забруднення: мешканці Обухівського району обурені розливом мастил на місці свердловини питної води
26 березня 2024 г. 09:00
Точка забруднення: мешканці Обухівського району обурені розливом мастил на місці свердловини питної води
В Таценках на Обухівщині – скандал навколо підприємства, що планує займатися розливом мастил та оливи. Місцеві жителі вказують, що на земельній ділянці, де будуються виробничі потужності підприємства, розташована свердловина питної води, а поряд — житлова забудова і бювети. На думку мешканців, така наближеність створює ризик забруднення хімією навколишніх джерел. Люди налякані не тільки екологічними ризиками, а й воєнними: росіяни вже неодноразово доводили свій інтерес до підприємств нафтової галузі. Заручившись підтримкою місцевої влади, активісти дійшли аж до Міністерства екології. Однак, підприємство й досі продовжує здійснювати свою роботу. Чого прагнуть мешканці, чи дійсно підприємство загрожує екології села та як у ситуацію планують втручатись владні органи, – дізнавалася КВ.