четверг, 26 ноября 2020 г.

Вибори до Київоблради 2020: список “Голосу”

Вибори до Київоблради 2020: список “Голосу”

Партія “Голос” на місцевих виборах 2020 року висунула до Київської обласної ради 65 кандидатів на дев’яти територіальних виборчих округах Київщини. Список очолила журналістка Михайлина Скорик-Шкарівська, яку партія “Голос” також висунула кандидатом на міського голову Ірпеня. У списку партії ще четверо кандидатів, які від “Голоса” будуть балотуватися на міських голів Василькова, Боярки, Обухова та Українки. Також у списку партії чемпіонка світу з карате серед людей на візках, декілька чинних депутатів місцевих рад, головний архітектор міста Славутич, помічники депутатів Верховної Ради від “Голосу”, підприємці, два студента та четверо безробітних.

Про це KV стало відомо зі списку політичної партії “Голос" на виборах до Київської облради, який оприлюднено на сайті Центральної виборчої комісії (ЦВК).

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Єдиний виборчий список “Голосу” до Київської облради.

1. Скорик-Шкарівська Михайлина Михайлівна – кандидат від “Голосу” на міського голову Ірпеня, №1 списку партії на виборах ради Ірпінської ОТГ. Власниця агенції Media Masters.

Михайлина Скорик-Шкарівська працює у медіа з 1996 року. Відбулася як журналіст "Україна молода", де працювала з 1998 по 2004 рік. У 2010-2011 роках займала посаду головного редактора порталу tochka.net, компанії digital ventures, що входить до групи СКМ. З 2011 року працювала на каналі “Бізнес”, пізніше була випусковим редактором ток-шоу “Ранок з Україною” та редактором сайту sobytia.tv телеканалу “Україна”, а згодом головним редактором сайту podrobnosti.ua каналу “Інтер”. 

Під час Помаранчевої революції була співавтором спецпроекту ОБСЄ і МБФ "Відродження" "Твій вибір" (політична вкладка до 52 регіональних видань зі збалансованим висвітленням перебігу президентської кампанії), політичним аналітиком Українського незалежного центру політичних досліджень (УНЦПД). В рамках проекту УНЦПД #відкрітійІрпінь проводила громадський моніторинг відкритості роботи Ірпінської міської ради за період з жовтня 2015 по травень 2019 року. Разом з Наілой Лавровской та Тамарою Буренко є співавтором посібника "Як и для чого створюється ОСН: посібник за досвідом м.Ірпінь".

У лютому 2019 року Михайлину Скорик-Шкарівску обрано заступником голови квартального комітету ОСН "Мужеловській" в Ірпіні.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

В 2019 році вона балотувалась до Верховної Ради (ВР) від партії "Голос". Сьогодні Михайлина Скорик-Шкарівська помічник на громадських засадах депутата ВР ІХ скликання  Ярослава Железняка (фракція партії “Голос”).

Михайлину Скорик-Шкарівскої називають близькою до так званої "коцюбинської" групи активістів, вважаючи її соратницею колишньої керівниці інформаційно-аналітичного відділу програми "Вікна-Новини" (СТБ) і депутата Коцюбинської селищної ради VI скликанняІрини Ірини Федорів.

2. Серган Андрій Ярославовичзасновник ТОВ "Ейбіверс".

Андрій Серган у 2015 році балотувався до Київської облради від партії “Сила людей”. У 2019  році на позачергових виборах до ВР був уповноваженою особою від партії “Голос” по 90 округу (Біла Церква).

У Білій Церкві Андрій Серган відомий як волонтер, нагороджений Міноборони медаллю “За сприяння Збройним Силам України”. 


3. Пчолкіна Уляна Олегівна – №1 списку партії “Голос” у ТВО №7 (включає Вишгородську, Іванківську, Славутицьку, Димерську, Петрівську, Пірнівську та Поліську територіальні громади).

Уляна Пчолкіна – перша чемпіонка світу з карате, категорія ката, жінки на колясках 2014 року; чемпіонка України з карате серед людей на візках 2014 року; переможець і призер чемпіонатів України з карате, ката на інвалідних візках 2015 року; срібний призер чемпіонату Європи серед людей на візках 2015 року; срібний призер чемпіонату світу з карате в категорії ката на візках 2016 року.

У 2008 року Уляна Пчолкіна стала головою осередку в Київській області ГО “Група активної реабілітації”, а у 2016 році стала членом правління ГО “Група активної реабілітації”. 

Також Уляна Пчолкіна працювала телеведучою новин на каналі NewsOne, вела програму “Медреформа: реалії” на каналі “Надія”.

Координатор напрямку інклюзії в StarLightMedia Віктора Пінчука, інструктор та організатор таборів активної реабілітації, інструктор в ГО “Група активної реабілітації”.

4. Черепейнік Леонід Володимирович - №1 списку партії “Голос” у ТВО №4 (включає Броварську, Великодимерську, Баришівську, Березанську, Згурівську, Калитянську, Зазимську та Калинівську територіальні громади).

Депутат Броварської міської ради від партії “БПП-“Солідарність”, член інвестиційної ради Броварів, почесний член Спілки українських підприємців. Власник та генеральний директор ТОВ “Вторма Юа”, засновник ТОВ “Трейдполімер”, ТДВ “Вторма” та співвласник польської компанії TRADEPOLYMER.

У його декларації за 2019 рік вказано, що він з дружиною виховує семеро дітей.


5. Оксаніченко Анна Володимирівна – кандидат на міського голову Василькова, №1 списку партії “Голос” у ТВО №8 (включає Васильківську, Обухівську, Миронівську, Кагарлицьку, Богуславську, Українську, Ржищевську, Федосіївську та Козинську територіальні громади).

Помічник-консультант народного депутата IX скликання Романа Лозинського (фракця “Голос”). Координатор партії “Голос” у Київській області, голова експертної групи громадського бюджету у Васильківській міській раді та власник туристичної агенції Faynotur.

У 2019 році Анна Оксаніченко балотувалася до ВР по 94 виборчому округу (Обухівщина  та Васильківщина) від партії “Голос”. 

6. Храпський Ярослав Дмитрович – №1 списку партії “Голос” у ТВО №5 (включає Бучанську, Макарівську, Бородянську, Гостомельську, Немішаївську та Пісківську територіальні громади). В. о. директора комунального закладу Київської обласної ради "Пластовий вишкільний центр". 

Особа з таким же ПІБ виступає співзасновником громадських організацій Запоріжжя “Місто можливостей” та КУ “Центр молоді”, а також був помічник депутата Запорізької обласної ради ХІІ скликання Артура Гатунка (безпартійний).

7. Федін Ярослав Вячеславович – №1 списку партії “Голос” у ТВО №2 (включає Сквирську, Тетіївську, Рокитнянську, Таращанську, Ставищенську, Узинську, Володарську, Гребінківську, Фурсівську, Маловільшанську, Ковалівську та Медвинську територіальні громади). Власник ТОВ "Альфа Центр" та ПП  “Укрінструментсервіс-К"

8. Вдовиченко Олена Віталіївна№1 списку партії “Голос” у ТВО №3 (включає Бориспільську, Яготинську, Переяславську, Пристоличну, Вороньківську, Студениківську, Гірську, Золочівську, Циблівську, Ташанську та Дівичківску територіальні громади).

Працювала у сфері медіа: була журналісткою та ведучою на каналах “Ера”, “ПравдаТут”, “Київ”, “1+1”, у 2016 році запустила перший інтернет-канал для переяславців – “Новий Погляд”.

9. Супрунов Вадим Вячеславович - кандидат на міського голову Боярки, №1 списку партії “Голос” у ТВО округу №9 (включає Фастівську, Боярську, Калинівську, Глевахівську, Чабанівську, Кожанську, Гатненську, Бишівську та Томашівську територіальні громади).

Генеральный директор ТОВ “Проміструм”. За даними Ring.org, Супрунов є засновником ПП “ЄМ”, ТОВ “Майстерно”, ТОВ “Промітулз Україна” та співзасновником “Єдині інформаційні мережі”.

Вадим Супрунов у 2015 році балотувався до Київської облради від партії "Громадянська позиція", у 2019 році безуспішно балотувався до ВР як самовисуванець по 95 округу (Ірпінь та частина Києво-Святошинського району).

10. Козакевич Лєране Куртнебіївна - начальниця відділу Університету державної податкової служби України. Колишня журналістка, якій після Російської окупації Криму довелося переїхати до Ірпеня.

11. Ніколаєнко Максим Валерійович – №1 списку партії “Голоса” у ТВО №1 (Біла Церква).

Власник ТОВ "Даніком груп". За даними Ring.org, Ніколаєнко є засновником та співзасновником сімох компаній: ТОВ “Дженерал вей”, ТОВ “Хорс БЦ”, ТОВ “Вудіндастрі”, ТОВ “ДДК Люкс”, ТОВ “Укртеплопостач 2014”, ТОВ “Дженерал Вей”, ТОВ “Юридична компанія Даніком і партнери”.



12. Яцун Богдан Іванович – кандидата від “Голосу” на міського голову Обухова, депутат Обухівської міської ради (ВО “Свобода”).

Помічник-консультант на громадських засадах депутата ВР Ярослава Юрчишина (фракція “Голос”). Працював помічником народних депутатів: Лілії Григорович (“Наша Україна – народна самооборона”, VІ скликання); Руслана Марцінківа (ВО “Свобода”, VІІ скликання); Юрій Левченко (ВО “Свобода”, VІІІ скликання). - 



13. Кохан Євген Миколайовичголова правління ГО “Справедливий простір”.

14. Шмагель Алевтина Павлівна – кандидат на міського голову Українки. Юристка групи компаній "МУК" (MUK), була помічником-консультантом народного депутата VIII скликання Віктора Романюка (фракція “Народний фронт”). 

15. Троцько Юлія Володимирівна – №1 списку партії “Голос” пу ТВО №6 (включає Ірпінську, Вишневу, Борщагівську, Білогородську, Коцюбинську та Дмитрівську територіальні громади). Менеджер ТОВ “ТВ-Нет”. В 2019 році балотувалася до ВР як самовисуванка по 124 виборчому округу (Львівська область). 

16. Москаленко Юрій Володимировичспіввласник та гендиректор ТОВ НТП "УкрПромЕкспорт"

17. Гордієнко Віталій Миколайович - перший заступник голови Баришівської селищної ради. 

З 1999 року по 2002 рік Віталій Гордієнко працював менеджером відділу маркетингу ТОВ “Електро”, в 2002-2006 роках – гендиректором ТОВ “Київський центр профорієнтації”, з 2007 по 2015 рік був підприємцем.

Згідно його декларації за 2019 рік, Гордієнко має земельну ділянку площею 1,5 тис. кв. м та право користування будинком в селі Селичівка Баришівського району, будує будинок площею 118 кв. м в Баришівці. Його дружина має корпоративні права (33%) в ТОВ “Київський центр профорієнтації”.

18. Гаспарян Анастасія Олексіївна - організатор діловодства в ТОВ "Моноліт.Нет".

19. Тиш Оріяна Богданівна – лікар загальної практики сімейної медицини та ультразвукової діагностики в ТОВ "Асклепіон" (клініка “Мануфактура”).

20. Синевич Богдан Миколайович – директор фермерського господарства "Чудова Марка".

21. Сірик Євген Валерійович – виконавчий директор ПП "Євростиль-сервіс".

22. Баглаєв Дмитро Вікторович – начальник відділу містобудування, архітектури та просторового розвитку – головний архітектор міста виконавчого комітету Славутицької міської ради.

Згідно з його декларацією за 2019 рік, Дмитро Баглаєв має дві земельні ділянки 2,4 тис. та 1,5 тис. кв.м., а його дружина – квартиру у Славутичі, площею 99,6 кв. м. Крім цього, Дмитро Баглаєв будує садовий будинок у селі Жукин Вишгородського району Київщини. Також у його власності авто Opel Vectra 1990 року випуску та причіп-фургон Lord 420P 1989 року випуску.


23. Міняйлова Тетяна Анатоліївна – керівник групи забезпечення ПАТ "Київенерго" (з серпня 2019 року – АТ "Київенерго"). 

24. Буренко Тамара Олексіївна – заступник директора департаменту стратегічного розвитку Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України.

25. В’язовченко Тарас Анатолійович – співзасновник та директор ТОВ"Насіння Бородянщини".

26. Цяпенко Євген Миколайович - голова громадської організації "Трипільський край". Раніше працював головним редактором інформаційного агентства "Правда".

27. Король Каріна Юріївна – помічник народного депутата Олександри Устінової  (фракція "Голосу").

28. Галас Сергій Васильовичдепутат Яготинської міскради від партії "БПП-Солідарність”, директор ПП "Аршин".

Згідно декларації Сергія Галаса за 2019 рік, что у його власності перебуває дві земельні ділянки 12,8 та 4,7 тис. кв.м., квартира у Яготині площею 40,5 кв. м. А його дружині належить квартира такої ж площі та магазин, площею 105 кв.м. Сергій Галас має два авто – Сitroen 2011 року випуску та JEEP 2015 року випуску. Крім цього, він задекларував дохід від підприємницької діяльності в розмірі 1,01 млн гривень.

29. Чемес Євген Анатолійович – заступник директора ТОВ "Луч", директором якого є ймовірно його батько – Анатолій Павлович Чемес. Євген Чемес займав посади секретаря ради у Боярській міській раді та керуючого апаратом Києво-Святошинської районної ради. За освітою – викладач фізики та математики, 6 років працював у місцевих школах, після чого разом із дружиною відкрив Центр розвитку дитини “Лада-Ладушка”.

30. Швець Юлія Михайлівна – голова правління ОСББ "Чубинське".

31. Кушніренко Олександр Анатолійович – співзасновник та директор ТОВ "Євроматік", що займається виробництвом вакуумних упаковщиків.

По інформації Анни Оксаніченко (№5 цього списку), Олександр Кушніренко є засновником кавового бізнесу.



32. Кулик Сергій Володимирович – начальник групи представників аеропорту ТОВ "ТТВК", яке працює під брендом туроператора брендом TUI Ukraine, співзасновник і керівник ТОВ "Альянс Транс".

Позиціонує себе як фахівець у транспортній галузі, з 15-річним досвідом роботи у сфері пасажирського обслуговування на авіаційних підприємствах. Займається регулярними та нерегулярними пасажирськими перевезеннями.

33. Черченко Олександра Миколаївна – регіональний менеджер зі збуту ПрАТ "Дім марочних коньяків "Таврія".

34. Сороченко Мирослав Володимировичпідприємець з Києва, спеціалізується на комп'ютерному програмуванні.

35. Герасименко Олена Олександрівна – директор гостомельського ПП "Обслуговування та ремонт залізничних колій "Колія-Рем".

36. Семенов Валерій Сергійович – провідний інженер служби фізичного захисту ДСП "Чорнобильська атомна електростанція"

37. Бабич Анна Євгенівнапомічник-консультант депутата Верховної Ради ІХ скликання від "Голосу" Володимира Цабаля.

38. Фещенко Ілля Олегович – студент Київського національного університему ім. Шевченка.

39. Тимошенко Денис Володимирович – безробітий уроженець Херсону.

40. Ніколаєнко Світлана Олександрівна – фізична особа-підприємець з середньою освітою.

41. Онищук Ірина Юріївнапідприємець, займається торгівлею автозапчастинами.

42. Нестеренко Віталій Євгеновичпідприємець, основний вид діяльності якого “діяльність страхових агентів та брокерів”.

43. Веремчук Ірина Сергіївнадепутат Броварської міськради 7 скликання від партії “БПП “Солідарність”.

Головний бухгалтер броварського КП ЖЕК-4 та ТОВ “Броваридеснабуд”, Згідно декларації Ірини Веремчук, за 2019 рік її дохід склав 68,10 тис. гривень (заробітна плата за основним місцем роботи).


44. Остапа Олександр Сергійовичпідприємець, співзасновник ГО “Футбольна демократія”. 

Працював радником голови ЦВК, керівником прес-служби футбольного клубу “Оболонь”, виконавчим директором в Асоціації футболу інвалідів України, керівником прес-центру каналу "UA: Перший", менеджером на телеканалах "ZIK" та "Україна", керівником спортивного відділу на "NEWSONE TV".


45. Коломієць Наталія Миколаївна – головний спеціаліст відділу представництва інтересів Держгеонадр в судових органах юридичного департаменту Державної служби геології та надр України.

46. Сергієнко Юрій Володимирович – старший офіцер відділення офіцерів запасу і кадрів (Васильківський об’єднаний міський військовий комісаріат).

47. Супрун Оксана Олексіївна – заступник начальника управління правового забезпечення юридичного департаменту АБ "Укргазбанк".

48. Братко Ігор Володимирович – завідувач сектору з питань юридичного забезпечення Баришівської селищної ради Київщини.

49. Щербаченко Олена Володимирівна – керуюча відділенням №10026/0888 (Київ та Київська область) АТ "Ощадбанк".

50. Бовкун Сергій Сергійович – дистриб'ютор в Amway, хоча на сайті ЦВК вказано, що він безробітний родом з Димитрова Донецької області.

51. Нетеса Роман Григорович – працюэ в майстерні “Мелон”, екс-директор ТОВ "Трейдполімер".

52. Кукса Геннадій Анатолійовичв.о. повноваження начальника юридичного управління і виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, голова Білоцерківської міської виборчої комісії. Адвокат, екс-співробітник органів прокуратури.

53. Басенко Аліна Олегівна – директор ТОВ "РІА "Баришівський вісник". 

54. Іванченко Вікторія Григорівна – студентка Національного університету "Києво- Могилянська академія".

55. Трепова Марина Володимирівна – директор ТОВ "Ай Пі Ес Ем".

56. Кулініч Людмила Іванівна – генеральний директор ТОВ "Ассоль і К".

57. Ланцов Олександр Володимировичпідприємець.

58. Морока Галина Олександрівна – інженер-конструктор КС "Мехатронікс" та STEM-школа Inventor".

59. Слободяник Анна Миколаївнавикладач в Національному університеті біоресурсів і природокористування.

60. Яник Ярослав Миколайович – провідний спеціаліст ТОВ "ЕСКО", представник представник компанії CEDIMA (Німеччина) в Україні. У 2010 році Ярослав Яник був обраний депутатом Боярської міської ради від партії "Фронт Змін".

61. Пащенко Вікторія Олександрівна – юрист, до грудня 2019 року очолювала ОСББ "Житловий комплекс Світлиця" (смт Немішаєве).

62. Головко Валентина Миколаївнапідприємець.

63. Гавриш Олександр Васильович – консультант з логістики підприємства з іноземним капіталом (ПІК) "Віртген Україна".

64. Ткаченко Олег Іванович – директор ТОВ "Компанія АРЕС".

65. Сивобород Леся Сергіївна – вихователь ДНЗ "Ромашка" в селі Клавдієво-Тарасово Бородянського району Київщини.

Кандидати до Київської обласної ради від “Голосу” на місцевих виборах 2020 розподілені по окружним спискам наступним чином.

ТВО №1. Територіальна громада Білоцерківського району Київської області, що включає Білоцерківську територіальну громаду

  1. Ніколаєнко Максим Валерійович

  2. Щербаченко Олена Володимирівна

  3. Серган Андрій Ярославович.

  4. Москаленко Юрій Володимирович

  5. Головко Валентина Миколаївна

  6. Кукса Геннадій Анатолійович

  7. Слободяник Анна Миколаївна

  8. Нестеренко Віталій Євгенович

ТВО №2. Територіальні громади Білоцерківського району Київської області, що включають Сквирську, Тетіївську, Рокитнянську, Таращанську, Ставищенську, Узинську, Володарську, Гребінківську, Фурсівську, Маловільшанську, Ковалівську та Медвинську територіальні громади

  1. Федін Ярослав Вячеславович

  2. Синевич Богдан Миколайович

  3. Черченко Олександра Миколаївна

  4. Іванченко Вікторія Григорівна

  5. Ланцов Олександр Володимирович

ТВО №3. Територіальні громади Бориспільського району Київської області, що включають Бориспільську, Яготинську, Переяславську, Пристоличну, Вороньківську, Студениківську, Гірську, Золочівську, Циблівську, Ташанську та Дівичківску територіальні громади

  1. Вдовиченко Олена Віталіївна

  2. Кулик Сергій Володимирович

  3. Гаспарян Анастасія Олексіївна

  4. Галас Сергій Васильович

  5. Швець Юлія Михайлівна 

  6. Сірик Євген Валерійович 

ТВО №4. Територіальні громади Броварського району Київської області, що включають Броварську, Великодимерську, Баришівську, Березанську, Згурівську, Калитянську, Зазимську та Калинівську територіальні громади

  1. Черепейнік Леонід Володимирович

  2. Веремчук Ірина Сергіївна

  3. Кохан Євген Миколайович

  4. Кулініч Людмила Іванівна

  5. Гордієнко Віталій Миколайович

  6. Басенко Аліна Олегівна

  7. Нетеса Роман Григорович

  8. Морока Галина Олександрівна

  9. Братко Ігор Володимирович

ТВО №5. Територіальні громади Бучанського району Київської області, що включають Бучанську, Макарівську, Бородянську, Гостомельську, Немішаївську та Пісківську територіальні громади

  1. Храпський Ярослав Дмитрович

  2. Остапа Олександр Сергійович

  3. Герасименко Олена Олександрівна

  4. В’язовченко Тарас Анатолійович

  5. Ніколаєнко Світлана Олександрівна

  6. Супрун Оксана Олексіївна

  7. Пащенко Вікторія Олександрівна

  8. Гавриш Олександр Васильович

  9. Сивобород Леся Сергіївна

  10. Ткаченко Олег Іванович

ТВО №6. Територіальні громади Бучанського району Київської області, що включають Ірпінську, Вишневу, Борщагівську, Білогородську, Коцюбинську та Дмитрівську територіальні громади

  1. Троцько Юлія Володимирівна

  2. Козакевич Лєране Куртнебіївна

  3. Сороченко Мирослав Володимирович

  4. Буренко Тамара Олексіївна

  5. Тимошенко Денис Володимирович

  6. Коломієць Наталія Миколаївна

  7. Король Каріна Юріївна

  8. Бовкун Сергій Сергійович

ТВО №7. Територіальні громади Вишгородського району Київської області, що включають Вишгородську, Іванківську, Славутицьку, Димерську, Петрівську, Пірнівську та Поліську територіальні громади

  1. Пчолкіна Уляна Олегівна

  2. Баглаєв Дмитро Вікторович

  3. Семенов Валерій Сергійович

  4. Онищук Ірина Юріївна

  5. Фещенко Ілля Олегович

ТВО №8. Територіальні громади Обухівського району Київської області, що включають Васильківську, Обухівську, Миронівську, Кагарлицьку, Богуславську, Українську, Ржищевську, Федосіївську та Козинську територіальні громади

  1. Оксаніченко Анна Володимирівна

  2. Кушніренко Олександр Анатолійович

  3. Цяпенко Євген Миколайович

  4. Тиш Оріяна Богданівна

  5. Сергієнко Юрій Володимирович

  6. Яцун Богдан Іванович

  7. Шмагель Алевтина Павлівна

ТВО №9. Територіальні громади Фастівського району Київської області, що включають Фастівську, Боярську, Калинівську, Глевахівську, Чабанівську, Кожанську, Гатненську, Бишівську та Томашівську територіальні громади

  1. Супрунов Вадим Вячеславович

  2. Міняйлова Тетяна Анатоліївна

  3. Бабич Анна Євгенівна

  4. Чемес Євген Анатолійович

  5. Трепова Марина Володимирівна

  6. Яник Ярослав Миколайович

Читайте: Виборча карта Київської області: округи та дільниці

Фото: колаж KV

КиевVласть

Алена Момот, Олеся Данилова

Теги: местные выборы 2020, киевский областной совет, список, голос, місцеві вибори 2020, київська облрада

четверг, 26 ноября 2020 г.
15:49
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
17:46
Кличко уволил уличенного в растрате на ремонтах школы и детсада директора КП “Киевстройреконструкция”
17:25
В ночь на пятницу изменятся маршруты ряда столичных трамваев на Левом берегу
17:11
Комитет ВР рекомендовал Раде дать право АМКУ реагировать на жалобы относительно публичных закупок
17:01
Координатор ініціативи Kyiv Smart City Юрій Назаров розповів про перспективи цифровізації регіонів України
16:44
В ЖК “Файна Таун” открылся магазин экопродуктов Fruteka, - KAN
16:27
В этом году в Киеве с помощью спецконтейнеров удалось отсортировать 24 тысячи куб м мусора
16:02
Директор Киевского областного онкологического диспансера Олег Ременник умер от коронавируса
15:45
Таможенники задержали пару киевлян, которые пытались ввезти из Турции бриллианты в нижнем белье (фото)
15:24
На Київщині 978 нових випадків коронавірусу за добу
15:05
Сергея Гришко переизбрали на должность главы Броварского райсовета
14:44
ГБР провело обыски у подозреваемых в организации незаконной вырубки леса на Киевщине (фото)
14:22
В Киеве за минувшие сутки от коронавируса умер 31 человек
14:05
На столичном бульваре Перова отремонтировали освещение (видео)
13:43
Edelburg Development запускает новый проект комфорт-класса ЖК Q-smart
13:22
На Київщині на порушників “карантину вихідного дня” склали ще півсотні адмінпротоколів
Календарь событий