четверг, 20 февраля 2020 г.

В КОДА визначилися, коли спілкуватимуться з громадянами й інспектуватимуть території

В КОДА визначилися, коли спілкуватимуться з громадянами й інспектуватимуть території

Очільник Київської облдержадміністрації Олексій Чернишов затвердив графіки особистих прийомів громадян для себе, першого заступника та заступників на увесь 2020 рік. Крім того, раз на місяць жителі Київщини зможуть отримати консультацію у телефонному режимі не тільки керівництва, але й начальників департаментів КОДА. Про роботу зі зверненнями громадян голові КОДА звітуватимуться райдержадміністрації, міськвиконкоми та структурні підрозділи адміністрації згідно з окремо затвердженим графіком. 

Особисті прийоми

Як стало відомо KV, 16 січня голова Київоблдержадміністрації Олексій Чернишов підписав розпорядження №17 “Про затвердження графіків проведення особистого прийому громадян керівництвом Київської облдержадміністрації”. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Так, особистий прийом громадян керівництвом КОДА відбуватиметься у приміщенні адміністрації за адресою: місто Київ, пл. Лесі Українки, 1. 

Потрапити до голови КОДА Олексія Чернишова, першого заступника Олександра Склярова, заступників Андрія Лісовика, Василя Володіна, Дмитра Назаренка та Олега Торкунова можна у першій або другій половині дня у такі дні:

Також проводитимуться виїзні особисті прийоми за таким графіком:

Також ще одним розпорядженням “Про затвердження графіків проведення особистих виїзних прийомів, роботи прямих телефонних ліній, перевірок та звітувань про стан організації роботи зі зверненнями громадян на 2020 рік” Олексій Чернишов затвердив виїзні особисті графіки на кожен місяць поточного року. Сам голова КОДА прийматиме за окремим графіком, який не вказаний. 

Також відмічається, що особисті виїзні прийоми керівництвом Київської облдержадміністрації здійснюються у приміщеннях районних державних адміністрацій та міськвиконкомів (міст обласного значення). Інформація про кількість відвідувачів, порушені питання і вжиті заходи передається на другий день після виїзного прийому громадян у відділ роботи зі зверненнями громадян апарату облдержадміністрації для узагальнення.

Інші графіки

Також отримати консультацію голови та заступників КОДА можна у телефонному режимі один раз на місяць для кожної посадової особи. Контактний телефон: 286-84-11.

На сьогодні сформовано графіки на перше та друге півріччя 2020 року:

Крім того, проконсультуватись можна із керівниками структурних підрозділів КОДА із 10 до 12 години за телефоном 286-84-11 у такі дні:

Графік звітувань та перевірок

Щомісяця будуть проводитись особисті звітування голів райдержадміністрацій, міських голів міст обласного значення, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації перед головою Київської облдержадміністрації про стан організації роботи зі зверненнями громадян на 2020 рік за таким графіком:

Також будуть проведені перевірки, як додержувались законодавства про звернення громадян у райдержадміністраціях та структурних підрозділах КОДА у наступні місяці:

Ще голова КОДА затвердив графік проведення днів контролю (виїзних перевірок) стану виконання доручень, наданих райдержадміністраціям, міськвиконкомам міст обласного значення за результатами розгляду звернень громадян на 2020 рік.

Нагадаємо, як раніше писала KV, у листопаді Олексій Чернишов також затверджував дати і час особистих та виїзних прийомів громадян для себе і своїх заступників. 

Читайте: Київська обласна рада відмовилась погоджувати кордон із Києвом

Фото: коллаж KV

КиевVласть

Виктория Билоус

Теги: кода, новини київської області, новини київщини, олексій чернишов, олександр скляров, олег торкунов, андрій лісовик, василь володін, київоблдержадміністрація, графік прийомів, виїзні прийоми, дмитро назаренко

среда, 19 февраля 2020 г.
20:45
В четверг, 20 февраля, ярмарки пройдут в семи районах Киева (адреса)
20:32
Метеорологическая весна в Киеве началась значительно раньше календарной
20:21
Столичные власти в этом году запланировали обновление придомовых территорий по 760 адресам
20:03
Елена Костенко: обязанность ГАСИ способствовать привлечению инвестиций в экономику страны
19:46
На Київщині повинні побудувати амбулаторії у трьох селах (список)
19:26
Максима Микитася обвиняют в завладении недвижимостью Нацгвардии на 80 млн гривен (видео)
19:05
В Киеве 20 февраля пройдут мероприятия ко Дню Героев Небесной Сотни
18:45
С 21 февраля вступают в силу штрафы за заборы на берегах водоемов
18:22
В Бориспольском районе продолжат строить школу искусств и ремесел
18:04
ТРЦ Gulliver приглашает на открытую тренировку боксера Дениса Беринчика
17:46
ЖК Montreal House вошел в топ-10 child friendly жилых комплексов по версии журнала “Бизнес”
17:32
КГГА раздала лицензии коммунальным и частным детсадам столицы
17:23
В ночь на 20 февраля два трамвайных маршрута на левом берегу Киева будут работать в сокращенном режиме
17:04
“Киевводоканал” заплатит полиции 15 млн гривен за охрану своих объектов
16:42
Из-за распыления слезоточивого газа в Сквире на Киевщине госпитализировали 16 детей
16:25
Зеленский пообещал до июля 2020 года закончить ремонт Бориспольской многопрофильной больницы (фото)
Календарь событий