понедельник, 21 сентября 2020 г.

В КОДА визначилися, коли спілкуватимуться з громадянами й інспектуватимуть території

В КОДА визначилися, коли спілкуватимуться з громадянами й інспектуватимуть території

Очільник Київської облдержадміністрації Олексій Чернишов затвердив графіки особистих прийомів громадян для себе, першого заступника та заступників на увесь 2020 рік. Крім того, раз на місяць жителі Київщини зможуть отримати консультацію у телефонному режимі не тільки керівництва, але й начальників департаментів КОДА. Про роботу зі зверненнями громадян голові КОДА звітуватимуться райдержадміністрації, міськвиконкоми та структурні підрозділи адміністрації згідно з окремо затвердженим графіком. 

Особисті прийоми

Як стало відомо KV, 16 січня голова Київоблдержадміністрації Олексій Чернишов підписав розпорядження №17 “Про затвердження графіків проведення особистого прийому громадян керівництвом Київської облдержадміністрації”. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Так, особистий прийом громадян керівництвом КОДА відбуватиметься у приміщенні адміністрації за адресою: місто Київ, пл. Лесі Українки, 1. 

Потрапити до голови КОДА Олексія Чернишова, першого заступника Олександра Склярова, заступників Андрія Лісовика, Василя Володіна, Дмитра Назаренка та Олега Торкунова можна у першій або другій половині дня у такі дні:

Також проводитимуться виїзні особисті прийоми за таким графіком:

Також ще одним розпорядженням “Про затвердження графіків проведення особистих виїзних прийомів, роботи прямих телефонних ліній, перевірок та звітувань про стан організації роботи зі зверненнями громадян на 2020 рік” Олексій Чернишов затвердив виїзні особисті графіки на кожен місяць поточного року. Сам голова КОДА прийматиме за окремим графіком, який не вказаний. 

Також відмічається, що особисті виїзні прийоми керівництвом Київської облдержадміністрації здійснюються у приміщеннях районних державних адміністрацій та міськвиконкомів (міст обласного значення). Інформація про кількість відвідувачів, порушені питання і вжиті заходи передається на другий день після виїзного прийому громадян у відділ роботи зі зверненнями громадян апарату облдержадміністрації для узагальнення.

Інші графіки

Також отримати консультацію голови та заступників КОДА можна у телефонному режимі один раз на місяць для кожної посадової особи. Контактний телефон: 286-84-11.

На сьогодні сформовано графіки на перше та друге півріччя 2020 року:

Крім того, проконсультуватись можна із керівниками структурних підрозділів КОДА із 10 до 12 години за телефоном 286-84-11 у такі дні:

Графік звітувань та перевірок

Щомісяця будуть проводитись особисті звітування голів райдержадміністрацій, міських голів міст обласного значення, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації перед головою Київської облдержадміністрації про стан організації роботи зі зверненнями громадян на 2020 рік за таким графіком:

Також будуть проведені перевірки, як додержувались законодавства про звернення громадян у райдержадміністраціях та структурних підрозділах КОДА у наступні місяці:

Ще голова КОДА затвердив графік проведення днів контролю (виїзних перевірок) стану виконання доручень, наданих райдержадміністраціям, міськвиконкомам міст обласного значення за результатами розгляду звернень громадян на 2020 рік.

Нагадаємо, як раніше писала KV, у листопаді Олексій Чернишов також затверджував дати і час особистих та виїзних прийомів громадян для себе і своїх заступників. 

Читайте: Київська обласна рада відмовилась погоджувати кордон із Києвом

Фото: коллаж KV

КиевVласть

Виктория Билоус

Теги: новини київщини, новини київської області, кода, василь володін, олексій чернишов, олег торкунов, олександр скляров, андрій лісовик, київоблдержадміністрація, графік прийомів, виїзні прийоми, дмитро назаренко

воскресенье, 20 сентября 2020 г.
14:53
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
18:15
Два человека пострадали в результате взрыва на пивоварне в Голосеевском районе столицы
18:03
На Киевщине экологи обнаружили редкое насекомоядное растение альдрованду (фото)
17:05
На Площади Звезд у ТРЦ Gulliver в Киеве открыли звезду в честь певицы Тины Кароль (видео)
16:07
“Укрзализныця” 21 сентября возобновит продажу билетов на 11 поездов из Киева (список)
15:03
На столичном Виноградаре неизвестный разбил на парковке 5 машин (фото, видео)
14:03
За сутки в Киеве от COVID-19 умерли 4 человека
13:05
Столичные власти просят отчитаться почему не проводится тестирование студентов общежитий на коронавирус
12:03
На Владимирской горке появился фонтан со скульптурой Архистратига Михаила (фото)
11:02
За сутки в Украине выявили 2966 новых носителей COVID-19
10:04
Друга “кризова кімната” з’явиться в Києві вже цієї осені (фото)
09:05
Киевлянка под прикрытием суррогатного материнства продала своего ребенка за 400 тыс. гривен
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 20 вересня 2020 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 20 сентября 2020
суббота, 19 сентября 2020 г.
18:05
Воскресные ярмарки 20 сентября пройдут в шести районах Киева (адреса)
17:03
В воскресенье, 20 сентября, в Белой Церкви из-за велогонки будут перекрывать проспект Князя Владимира
Календарь событий