вторник, 17 октября 2017 г.

Учасник бігу на виживання "Гонка нації" Руслан Кобялко: Коли ноги підкошувались, згадував своїх підопічних і з’являлися сили

12 августа 2017 г. 10:00

Учасник бігу на виживання "Гонка нації" Руслан Кобялко: Коли ноги підкошувались, згадував своїх підопічних і з’являлися сили

Руслан Кобялко впродовж двох років раз на три місяці бере участь у екстремальних забігах з перешкодами "Гонка нації". На дистанції – стрибки через трясовину, перелази зі скатами від вантажівок, підтягування на підвісній драбині. У фітнес-тренера за спиною вдала спортивна кар’єра – участь та перемоги у всеукраїнських та міжнародних змаганнях з багатоборств, стрибків у висоту з шестом. У "Гонці нації" фінішує у десятці перших, тренується та покращує результати, та веде до перемоги команду підопічних. Про силу екстриму,  яка допомагає у роботі над розвитком власного тіла та витривалості розповідає в інтерв`ю.

Матеріал створено в рамках Проекту “Юн-Пресс-KV”    

- В чому смак змагань в "Гонці нації"?

- У шаленстві емоцій. Це потужна боротьба з собою та драйв. Я вперше потрапив на "Гонку нації" у 2015 році. До того залу, де працював фітнес-тренером, прийшло запрошення представити свій клуб на всеукраїнських змаганнях на витривалість. Отримав багато адреналіну, доклав чималих зусиль. Прийшов до фінішу сьомим з близько сотні учасників. Отримав величезний позитивний імпульс. Люблю такий досвід. Жага до перемоги сильно надихає.

Подписывайтесь на новости «КиевVласть»
 

- Було важче змагатись, ніж у професійному спорті?

- Інакше. Тут інші опори та мотивація. Коли мета - не стільки показати найвищий результат,  скільки нагода максимально випробувати можливості свого тіла. Коли я стрибав з шестом – там було все просто – пробіг, стрибнув, дотримався техніки,  показав результат.  Тут же потрапляєш у потік,  де не знаєш, що на тебе чекає на кожній наступній ділянці дистанції, чи вистачить витривалості та сил. Змагаються люди різних рівнів, і ті, що мають досвід у професійному спорті, і новачки. Коли їду, беру з собою підопічних з фітнес-залів, для всіх випробування є однаково непростим та захопливим. І прийти першим може як професійний спортсмен, так і фітнес-фанат. Але й ті, що приходять ледь не останніми до фінішу – також переможці. Бо мають досягнення на своєму рівні. Адже цей учасник вчора пішов у зал, щоб позбутися зайвих 15 кілограмів, а сьогодні досягає у змаганнях. Людські можливості неймовірні.

- Чим відрізняються тренування під час занять професійним спортом та фітнесом, коли людина ставить перед собою за мету участь у екстремальних змаганнях?

- Те, чим я зараз займаюсь, це фітнес. Де здоров’я на першому місці. У спорті на першому місці рекорд, результат. Часом, всупереч здоров’ю людини. Мої тренування та заняття підопічних у залі приносять гарне самопочуття і вирішення проблем, з якими зустрічається кожна людина. Комусь необхідно зменшити вагу, комусь збільшити витривалість, гнучкість. Це сприяє покращенню фізичних показників. Але також допомагає бути більш успішними і щасливими у повсякденному житті.  

- Не скучаєте за спортивною кар’єрою, яку залишили?

- Я починав спортивну кар’єру у багатоборствах у 18 років. До того ще хлопцем виступав на регіональних змаганнях, представляв Вінницьку область. А у 18 потрапив до резерву збірної України, виступав на всеукраїнських та європейських змаганнях. У той час одночасно навчався, отримував вищу освіту, тренувався. Звичайно, ніколи не забуду мить, коли вперше у 19 років переміг на Чемпіонаті України та потрапив до збірної. Я був дуже розчулений, сльози на обличчі, така солодка перемога.  Це не передати словами, заради таких моментів варто жити.

- Тепер змагань з багатоборств не маєте...

- Залишив професійний спорт через примхи долі. Сталася трагедія – помер мій особистий тренер. Це якраз припало на час написання диплому економіста. Після втрати наставника я ще старався, тренувався сам, з іншим тренером. Але мені більше це не приносило задоволення – не було шестів, матеріальної бази для занять, тренер, до якого я прийшов, був більше зайнятий своїми спортсменами, які були з ним більш тривалий час. Так впродовж двох років я тренувався, одночасно мусів працювати, щоб заробляти собі на життя. А тоді обдумав, і вирішив закінчити зі спортивною кар’єрою, і присвятити себе людям. Так і мені більше було користі, бо подобалось знаходитися з іншими, надихати, і життя людей змінювались на краще на моїх очах. Вже минули роки з того часу, але я жодного разу не пошкодував за такий вибір. Мені подобається служити іншим. Окрім фізичних показників є ще людські якості, які кожна людина має розвивати. І мені подобається, що можу більше уваги присвятити розвитку свого "я". І так, бачите, моя діяльність змінилася, але той драйв та відчуття життя залишилися, люблю змагатись за перемогу.

- Багато колишніх спортсменів стають політиками, бізнесменами, опановують нові професії, не було бажання позмагатись за перемогу у інших суспільних ролях?

- Мені в часи, коли задумувався про перехід від професійного спорту важко було на сто відсотків визначити, як далі краще вчинити. Як і для кожної людини, напевно, коли є зміни, то є і вибори. Я задавався питаннями – а може б якимось бізнесом зайнятись, але був потрібен стартовий капітал, думав, може просто десь працювати економістом, або навіть піти в охоронці, де добре платять. Але так сталося, що я досить швидко знайшов своє призначення. Я люблю те, чим зараз займаюсь – треную людей та допомагаю їм реалізувати їхні плани.

- Як Ваше життя змінилося за цей час? Адже тепер Ви приклад для інших – люди дивляться, як дбаєте про своє здоров’я, розвиваєтесь?

- Життя кардинально змінилося. Бо я тепер знаю свої сильні сторони. Дуже важливо, я всім це пояснюю, що кожна людина повинна знайти свої сильні сторони, і розвивати те, що виходить найкраще, робити роботу, від якої  отримуєш задоволення. Тому варто запитати себе – чи у тебе всередині горить, коли робиш цю роботу? Чи просто тобою керує голова? Поставити на уявні ваги - душа чи голова? Я знайшов своє призначення. Це мотивувати людей, допомагати. Нести добрі цінності та бути яскравим прикладом. Моя сильна сторона, що я можу мотивувати людину досягти її цілей, а потім – працювати з цілями, розвиватись.

- Ідея сміливості в діях закладена у "Гонці нації"?

- Так, учасники розвивають сміливість у парі з виваженістю. Коли ти обираєш шлях не той, що перший, а той, що найкращий для тебе, де ти найбільш продуктивний. Минулої суботи під час "Гонки націй" в Одесі змагався разом зі своїми підопічними. Старались з усіх сил,  дійшли до фінішу. А тоді їх привітав – сказав, що успіх – коли перемагає не тільки той, у кого в руках кубок за перше місце, а той, хто переступив власні кордони і став кращим. З таким настроєм продовжуємо тренування і такі цілі хочемо принести в наше повсякденне життя. Варто змагатися і входити на нові території власного щастя.  

- Дякую за цікаву розмову!

Матеріал створено в рамках Проекту “Юн-Пресс-KV”    

Фото з особистого архіву Руслана Кобялко

КиевVласть

Оксана Тупальска

Теги: новости киева, бег, здоровый образ жизни, сила воли, принципы, гонка наций

вторник, 17 октября 2017 г.
20:51
Завтра в пяти районах Киева пройдут сельхозярмарки (адреса)
20:34
В Днепровском районе украли сразу 11 чугунных решеток водостоков
20:19
Столичная полиция два часа искала “пропавший” автомобиль нардепа
20:03
В ТРЦ Gulliver открыли магазин немецкого бренда женской одежды
19:42
Верховная Рада закрыта, вокруг вырос палаточный городок (фото)
19:28
Село Чайки - единственная в Украине площадка с полностью готовой инженерной инфраструктурой, - управляющий собственник “Омокс” Кулагин
19:05
Кличко намерен в 2022 году соединить проспект Науки и Столичное шоссе за 935 млн гривен
18:46
В центре Киева под землю ушел кусок асфальта (фото)
18:27
До конца 2017 года на Русановскую набережную потратят очередные 8,7 млн гривен
18:05
В “Киевгазе” рассказали, как получить консультацию по начислениям и установке оборудования
17:47
Ремонт Пешеходного моста на Труханов остров обойдется в 9 млн грн, - КГГА (фото)
17:26
В Белой Церкви за рулем задержали нетрезвую судью без водительских прав (фото)
17:12
Под Верховной Радой произошли столкновения: есть пострадавшие (фото, видео)
16:45
В Киеве открыли экстремальную трассу длиной в полкилометра (фото, видео)
16:25
Жителей Киева предупредили об отключении воды (график)
16:05
В Киевсовете согласовали изменения в программу "Молодежь и спорт"
Календарь событий
Київщина vs. Львівщина: про що кажуть декларації очільників облдержадміністрацій?
17 октября 2017 г. 14:55

Децентралізація стала одним з найважлівіших векторів реформування сучасної України. Як зазначалося у відповідному урядовому розпорядженні, кінцевою метою мало стати створення ефективної системи влади, де місцеве самоврядування гратиме більшу роль, ніж це було до Революції Гідності.

Ледь не найважливішим пунктом фігурував перерозподіл коштів, що закладаються у державному та місцевих бюджетах, до якого також входила можливість керування податковими ставками на місцях.

Як наслідок, місцеве самоврядування в ідеалі мало б отримати можливість керувати більшими коштами, ніж раніше. При цьому не варто забувати, що більші кошти на місцях потребують підвищення громадського контролю за їх витрачанням...

Мы - как страна - живы только благодаря самодостаточным людям
17 октября 2017 г. 10:00

Всегда знал, что взаимоотношения самодостаточных людей, во внешнем мире, портятся из-за завышенных самооценок сторон, или одной стороны. 

Нельзя упускать из виду и то, что самодостаточные люди всегда находятся под пристальным вниманием мошенников и силовых структур. Причём внимание мошенников и силовиков основано на одной и той же причине - тяга к чужим активам или деньгам, чаще всего получаемых ими за "снятие" ими же созданных проблем.

Проблемы создаются тоже за деньги все тех же самодостаточных людей, для которых придумываются угрозы и конфликты, созданные их же не самодостаточным окружением, под руководством все тех же мошенников и силовиков.